Filmy fantasy

+
Film jeszcze nie mial swojej premiery w Polsce ....chyba w lipcu dopiero bedzie, a ja sie na pewno wybieram do kina .
 
To nie jest film fantasy ale ciekawe jak zostanie pokazana w nim nasza mlekiem i miodem płynąca ojczyzna... A więc W piątek na ekrany polskich kin wchodzi tylko jeden film - Karol - człowiek, który został papieżem. Reżyser - Giacomo Battiato - skoncentrował się w nim na pokazaniu drogi, jaką przebył student filologii marzący o aktorstwie, zanim został papieżem.Można jeszcze ściągnąć Zwiastuna tego filmu. http://film.wp.pl/p/wiadomosc.html?id=62320&rfbawp=111916428 6.072&redId=119780411542b5177e15b9e&redTs=1119164286
 
We wtorek idę z klasą na ten film do kina, więc po południu będę się mógł podzielić moimi refleksjami na temat tegoż filmu. Zapowiada się długi seans - 170 minut...
 
Co do nowego nietoperka - w koncu chyba powroca z efekciarskiej bajki do mrocznego Gotham. No i Christian Bale idealnie pasuje mi na Wayne'a
 
Korgan said:
To nie jest film fantasy ale ciekawe jak zostanie pokazana w nim nasza mlekiem i miodem płynąca ojczyzna... A więc W piątek na ekrany polskich kin wchodzi tylko jeden film - Karol - człowiek, który został papieżem. Reżyser - Giacomo Battiato - skoncentrował się w nim na pokazaniu drogi, jaką przebył student filologii marzący o aktorstwie, zanim został papieżem.Można jeszcze ściągnąć Zwiastuna tego filmu. http://film.wp.pl/p/wiadomosc.html?id=62320&rfbawp=111916428 6.072&redId=119780411542b5177e15b9e&redTs=1119164286
Korgan, mała nieścisłość wkradła się w Twoją wypowiedź. Mianowicie, Karol Wojtyła studiował filozofię, a nie, jak podałeś filologię.Yahoo- nie zgodziłbym sie z Tobą w kwestii uznania "Batmana" za bajkę. Mogą być nią 2 ostatnie części, ale pierwsza, moim skromnym zdaniem, była odpowiednio mroczna i przy tym bardzo, bardzo dobra.
 
No ja wklejałem tekst... I zapomniałem zacytować A propo gratuluje niezłej spotrzegałości
 
Walu, a co ja napisalem? Ze w koncu "powraca... do mrocznego Gotham". Wlasnie o powrot do klimatu 2 pierwszych czesci mi chodzilo.
 
Yahoo82 said:
Walu, a co ja napisalem? Ze w koncu "powraca... do mrocznego Gotham". Wlasnie o powrot do klimatu 2 pierwszych czesci mi chodzilo.
Chowam honor do kieszenie, mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa. Nie doczytałem
 
widzieliscie moze Mulholland Drive? Moze nie jest to film fantasy, ale generalnie niezle kino Lynch'a. Jak zawsze zakrecone, ale za to jaka przyjemnosc jak sie wreszcie uda wszystko zebrac w calosc Nie jest to film najnowszy (z 3 latka chyba ma) ale jak ktos nie widzial a lubi sie poschizowac czasami to polecam
 
Wlasnie dzisiaj udalo mi sie wreszcie ogladanac Krolestwo Niebieiskie. Film niby jest niezly i mi sie podobal, ale ... byl jakis ... przynudnawy ? Cos jak koncowka Alexandra ...
 
Co do poczatku nietoperka - dzis kumpel sciagnal (Drag nie krytykuj - nie dla mnie ), odpala, zaczyna sie jak jakas laska wchodzi w skorzanym stroju po schodach i... Rzeczywiscie, poczatek czyjs to moze jest, ze zblizeniami na wszelkie dajace poczatek organy Mam nadzieje ze w kinie bedzie wersja z innym typem akcji
 
Mój kolega miał podobnie jak zasysał Powrót Króla. A lepiej o tym nie rozmawiajmy bo to nielegalne.
 
Lord Koniu said:
Yahoo --> ogladnales go do konca ?
Jakos tak wyszlo ze nie Sorrki ale musze to powiedziec - jak czje sie facet, majacy jako avatara laske - aniolka?
 
Yahoo82 said:
Lord Koniu said:
Yahoo --> ogladnales go do konca ?
Jakos tak wyszlo ze nie Sorrki ale musze to powiedziec - jak czje sie facet, majacy jako avatara laske - aniolka?
Wspaniale BTW: Swoja droga: glupie pytanie ...
 
Wiesz bo bylo takie cos w tv, co prawda nie film fantasy, ale cos o jakims Miriam czy cos Od tego czasu wole 2 razy spytac
 
Top Bottom