Filmy fantasy

+
trafilismy na drazliwego? Sorrki!btw - zbaczamy (jakie to dwuznaczne) z tematu Widzial moze juz ktos cos na temat nowego King Konga?
 
Czytałem zapowiedź w Fantasy. Mogę Ci/Wam ją przybliżyć po krótce. A więc od początku... budżet filmu wynosił 110 milionów dolarów, zdjęcia były kręcone w Nowej Zelandii. Punktem odniesienia dla Jacksona (oczywiście Petera ) jest wersja filmu z 1933 roku. Film ma być podobno kinem wielkiej przygody, nową "Mumią" z małpą w roli głównej.
 
Czyli, mówiąc krótko - więcej efektów niż filmu i kolejny (s)hit, na który będą walić tłumy hamerykanów...
 
Mysle, ze Jackson (nie Michael) bedzie sie staral zrobic cos wiecej niz 2 godziny fajerwerkow. Tylko, ze nigdzie nawet trailera nie widzialem. Kiedy to to ma premiere?
 
Yahoo82 said:
Mysle, ze Jackson (nie Michael) bedzie sie staral zrobic cos wiecej niz 2 godziny fajerwerkow. Tylko, ze nigdzie nawet trailera nie widzialem. Kiedy to to ma premiere?
Podobno jakos pod koniec roku
 
Tibor said:
To podobnie jak premiera nowego Harrego Pottera ....
Dopiero ? Przelozyli ja ? Z tego co pamietam mial byc na przelomie lipiec/sierpien ...A ja wziaz czekam na Dungeon Siege
 
Widział ktoś już Wojnę Światów? Z tego co widziałem na trailerach to film warto zobaczyć ale wole jeszcze zapytać was o opinie.
 
hm... ja nie widziałem ale sie wybieram. W koncu audycja o takim tytule wywołała niezłe poruszenie (chyba wszyscy wiedzą o co mi chodzi...?).
 
Oj, widzę że nie wszyscy wiedzą o co chodzi z tą wojnom światów. Już wyjaśniam.Otóż dosyć dawno temu w USA, podejżewam że w latach gdzieś między 60 a 80 z naciskiem na 60, nie wiem kiedy dokładnie, ale chodzi o to że wtedy funkcję telewizjii pełniło jeszcze radio, jeden z prezenterów wymyślił coś bardzo ciekawego. (podkreślam jeszcze raz to radio) Mianowicie zrobił bodajże jeden dzień z cyklem audycji, które były... transmisją z pola walki gdzie kosmici zaatakowali naszą planetę. Z całym tłem dźwiękowym. I zrobił to tak sugestywnie, że ludzie mu uwierzyli, i tłumy zaczęły uciekać z teksasu (sic!). Zdaje się że inne stany też były miejscem samowolnej ewakuacji ale za to pokroić bym się nie dał. Doszło nawet do tego że władze kraju musiał to dementować. A ludzie... nie im chcieli wierzyć... I to była pierwsza wojna światów.
 
Aaa... i teraz wszystko jasne. Widziałem wczoraj w TV zwiastun tego filmu, a w Fantasy czytałem zapowiedź. Zapowiada się dobrze, szczególnie, że film jest reżyserowany przez Spielberga, a to mu dobrze wróży.
 
Samobójstwa na porządku dziennym... Jak mnie pamięc nie myli, to facet za to do więzienia poszedł.
 
Jak mnie pamięc nie myli, to facet za to do więzienia poszedł.
O tym akurat nie słyszałem. Ale faktem pozostaje że "transmisja z pola walki" była jednym z największych kłamstw XXw. Obok hamburgera dla leworęcznych.
 
Avallach said:
Tibor ja wolałbym żeby raczej wydali na zachodzie sagę, niż kręcili jakiś film fantazy nieznając książek.
Nawet gdyby film był reżyserowany przez Petera Jacksona? Przecież na pewno znalazł by się ktoś odpowiedni do nakręcenia tego filmu... i byłyby w końcu jakieś przyzwoite lokacje i efekty specjalne, a nie to co polskim wydaniu... jedyne co mi się podobało to wizerunek Geralta
 
Pamiętacie króla Artura - wyjaśni mi ktoś ską do cholery w średniowiecznej anglii wzięli katanę - z pewexu ?To mi się w tym filmie głównie nie podobało ,żeby to był chociaż sejmitar....
 
Wolę się nie wypowiadać o najnowszej wersji Króla Artura, ponieważ brak mi słów, aby się wypowiadać, a wulgaryzmów nie zwykłem używać...ale muszę powiedzieć jedno, ten film niszczy jak dla mnie wspaniała legendę króla Artura, a jakby tego było mało, na podstawie tego filmu została napisana książka...
 
Top Bottom