Filmy fantasy

+
Od dziś na TVN o 23:30 leci serial "Wybrańcy Obcych". Już go widziałem, więc mogę z całą pewnością go polecić, ponieważ jest bardzo dobrze zrobiony i ma całkiem ciekawą fabułe. Serial składa się kilku (nie pamiętam dokładnie ilu) odcinków i najlepiej żadnego nie przegapić bo wszystkie są ze sobą ściśle powiązane, chociaż ich akcja dzieje się na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Warto też dodać, że każdy odcinek trwa prawie 2 godz.
 
Jak kiedyś przegapiłem 1 odcinek (leciało na C+) to i tak oglądałem dalej. Na początku każdego jest chyba to co było w poprzednim.
 
moze nie jest to film fantasy ale co tamza jakies 40 min wychodze do kina na Epoke lodowcową2(premiera o ciekawej godzinie trzeba przyznac 00.05)kiedy wroce jesli będziecie chcieli moge opisac swoje wrazenia (wroce cos koło 2 hehe)
 
godzina w sam raz na baje . Generalnie bajki rządzą uwielbiam je, ale tej wytworni jakos mi nie podchodzą, z 3d potwory i ska wymiatały iniemamocni tez, szrek tez ale chyba troche mniej epoka 1 srednio a madagaskar chmm... słabo. Ale i tak wole 2d Nowe szaty krola albo Mulan mniam
 
Heh a mi Epoka (pierwsza część) bardzo się podobała, z bajek 2d to fajny jest Sindbad, choć tam występuje czasem 3d, ale nie jest takie rażące. Jednak japońskie bajki wymiatają, a moim ulubionym serialem jest Dragon Ball... (a potem Muminki, Gumisie, Smurfy)
 
heh nie miałem jak napisac po powrocie więc teraz opisze moje wrazeniajestem fanem epoki(mozna powiedzec ze z przymusu bo przez całe wakacje siedziałem u ciotki a tam jest takie małe monstrum uzaleznione od boba budowniczego i od Epoki)ale do rzeczy:Bardzo fajny film ktory dorownoje jedynce ale na pewno jej nie przewyzsza oczywiscie najciekawsze były wstawki ze skratem(tym wiewiorem) jak to bywa w kontynuacjach dochodzi kilka nowych postaci i wątek miłosny(w tym przypadku między Manikiem a mamucicą ktora mysli ze jest oposem )wiele ciekawych sytuacji głownie slapstikowych ale zdarzały się tez ciekawe tekstypolecam filmik mimo pozinej prory bardzo mi sie podobał a co do filmow rysowanych to moim faworytem są filmy ze strusiem pędziwiatrem biedny kojot (zawsze mu kibicowałem )
 
No, kreskówki Warner Bros rządzą A z 3d to najlepszy jest of kors Shreck (jedynka - w dwójce już trochę przesadzili w polskiej wersji). A zauważyliście jakiś schemat w filmach 3d? ZAWSZE jest jakieś trio, z czego dwoch to zazwyczaj ciągle sprzeczający się nieudacznicy. Tak było w Shrecku, Epoce Lodowcowej, Monsters Inc....
 
epoka lodowcowa 2 zaliczona i muszę przyznać że jest zaj... świetna wiewiór znowu o mało mnie nie zabił (z popcornem w gębie nie ma żertów)
 
Ostatnio bylem na Epoce Lodowcowej 2 i przyznam ze pierwsza czesc jakos bardziej mnie bawila, chyba z tego wyrastam
 
To prawda ale dla mnie najważniejsze jest że wiewiór dostał aż tyle czasu ekranowego (wiewiórcze niebo było strzałem w dziesiątke)!!!!! A poza tym naprawde jest nieco dziecinniejszy.Ale epoka lodowcowa przeminęła i teraz dla mnie #1 jest Stand Alone Complex, a już 15 kwietnia następne wydanie!!!!!!!!!!!
 
Cóż stara miłość nie rdzewieje czyli zdobyłem całą trylogię Godfathera i zaczynam oglądać(dla nie znajacych angielskiego Godfather to Ojciec Chrzestny)
 
heh słyszeliscie nowinke Blizzard planuje zrobic film na podstawie WoW'a ma byc poeownywalny rozmachem z takimi produkcjami jak Pładca Pierscieni itp.jak dla mnie bomba
 
Top Bottom