Życzenia świąteczne

+
ja sobie życzę przyjścia ferii. trochę spóźnione bo już po sylwku, ale dopiero dzisiaj zorientowałem się jakie to ważne
 
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wam: Kolorowych jajeczek, wacianych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku! A przede wszystkim udanego uciekania w dniu "wielkiego lania". I aby się wam darzyło, dużo piwska(coli) było, oraz Wiedźmina udanego!!!!!!!!!!!
 
Zyczew wam duzo prezetow od Wiedźminkołaja(troche nam się swięta pomyliły ale kogo to obchodzi wazne ze szczere )Zeby was nie pokręciło aby zawsze było miłoaby giera były wypaszeby Fallen się nie upasł by nasz Dziadu tak jak Geralt nie bał się zadnych Esmerald(rymy mi się skoniczyły )a co reszcie Firmy zyczyc aby mogli sie pobyczyc (oczywiscie po zrobieniu gry )aby byli zawsze zdrowiaby mieli portfiel nowi(a w nim pustki hahahahahahha )i to chyba wszystko co chciałem napisac
 
Pomaleńku przez podwórze idą dzieci kurze W kropki w ciapki, malowanki bo to miały być pisanki Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Wielkanocnych. nie ma to jak zerżnać życzenia z neta xD
 
Ja życzę wam (i sobie też), żeby CDPR uporało się z Wiedźminem jeszcze w tym roku No i do tego kupę kasy, dwa szałasy itp. itd.
 
A ja będę oryginalny i napiszę Wam życzenia od siebie a nie ściągnięte z neta :Wesołych świąt!
 
Życzę zarówno REDom, jak i forumowiczom wszystkiego najlepszego. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, bogatego renifera i smacznego Mikołaja, a także żeby Wiedźmin otrzymał wszędzie noty powyżej 100 %!
 

Rioo

Forum veteran
do wymienionych powyżej dołoże: cierpliwości Redom cierpliwości do fanów, fanom cierpliwości w oczekiwaniu na grę
 
Rioo said:
do wymienionych powyżej dołoże: cierpliwości Redom cierpliwości do fanów, fanom cierpliwości w oczekiwaniu na grę
Dokładnie to samo Plus cały standardzik w postaci: zdrowia, szczęścia, etc. ... A poza tym wielu interesujących książek i jeszcze więcej dobrych płyt muzycznych
 
Z okazji Świąt Wielkiej Nocy składam Wam życzenia. Ponieważ "wszystkiego najlepszego" zawiera wszystkie przyjemne rzeczy, wiec Wszystkie Najlepszego!
 
Ja składam Wam z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkiego najlepszego, dużo fajnych gier, sporo kasy na nie, a całemu zespołowi CDPR odniesienia wielkiego sukcesu na targach E3 w Los Angeles, wydania wreszcie gry Wiedźmin i zarobienia troche kasy na nim...
 
wszystkiego najlepszego zdrowia szczęścia radości Fajnych gierek i wolnego czasu A Dziadowi życzę żeby był dalej tak wyrozumiały jak jest a nie stał się dziadem prawdziwym
 
Biorąc pod uwagę tematykę tego forum, najlepszym życzeniem byłoby to o prześwietności i świerzości gotowego Wiedźmina, ale przecież to jest pewne to co tam... (wiem wiem, wazelina...)Tak od siebie, to chciałbym życzyć wam wszystkiego co w życiu najlepsze i najcenniejsze, czyli zdrowego snu, pysznego jedzonka, wielkiej miłości no i bądź co bądź smalcu (wszystko oczywiście obowiązkowo w takiej kolejności )
 
Życzę Wam i sobie, aby nie doszło do sytuacji w której będziemy się zastanawiać co jest lepsze: The Witcher czy ES: Oblivion 2 No i oczywiście zdrowia, szczęścia, pomyślności
 
Erm... Chyba raczej nastęony TES, bo Oblivion to przecież TES IV. No, ale żeby offtopa nie było, to jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
 
Top Bottom