Hotfix 1.04 — lista zmian

+
Nie chce się zaktualizować, wyskakuje "Błąd pobierania". Ktoś miał taki sam problem i wie jak mu zaradzić?
 
Wiem że są ważniejsze rzeczy np tekstury/stabilnosc na ps4 i bugi ale fajnie by było gdyby dziennik mówił ile jesteśmy winni Victorowi
25 tysięcy eurodolarow. Z tego co kojarzę. W jednej z opcji dialogowej można było wyłożyć tę kwotę.
 
Błąd w pierwszym łańcuchu misji dalej aktualny... Jackie znika/wsiąka pod ziemię i od wczoraj nie mogę grać... Miał być pod all good restaurant i ani słuchu ani widu. Pozostaje próba odpalenia gry od samego początku... 8 h pójdzie się jeb... Nie wiem jak ten quest nazywa się po polsku, jednak w ang pickup, bez drona nie mogę dalej progresowac i zdobyć Relica...
 
Last edited:
A co się dzieję/stało z bugiem, który sprawia że wszelka roślinność prześwituje przez budynki, pojazdy i NPC?
 
Na ps4 pro, ta grę ratuje jedynie fabula, nic więcej, żenada, grafika jakas taka dziwna jakby przez mgle, renderowanie masakra zaczniesz biec to po drodze mijasz prostokątnych npc, wzywasz auto przyjezdza prostokątny snopek, dopiero po 10 sekundach zmienia się w auto, drewniane sterowanie autem i motorem, wejście w mape kolejne 10 sekund czekania, lagi spadki fps na każdym kroku, nieczytelny interfejs, ekwipunek po misji zawalony masa śmieci, grając czuje się jakbym gral w wersje beta, ta gra na konsole ps4 pro jest w ogole nie przygotowana, nie chce nawet myslec co mają ludzie na podstawowej wersji ps4, szkoda gadać jak takie cos mogło zostać wypuszczone ktos to wgl testował na ps4 ....
 
Naprawdę? Nic o przypisywaniu klawiszy? Jesteście głusi na feedback od graczy, którzy nie chcą grać na WSAD i mieć klawisza interakcji pod F? Pre-order kupiony i muszę czekać łaskawie, aż ktoś to naprawi? Niektórzy chcą grać na strzałkach, ale nie CDPR wie lepiej i blokuje mapowanie klawiszy Brawo!

Polecam
tez mnie to boli..i to bardzo :(
 
Nie chce się zaktualizować, wyskakuje "Błąd pobierania". Ktoś miał taki sam problem i wie jak mu zaradzić?
Musisz mieć na dysku ok 63 GB wolnego miejsca. Ja nie mam.

Nie rozumiem, będę co kilka dni odinstalowywał grę, bo update nie może być robiony normalnie :(
 
Nie wiem czy to błąd, ale nie mogę ukończyć zadania prezent od T.Bug. Niby pojawia mi się kwestia u tej Japonki, że T. Bug mi coś zostawiła ale zamiast po prostu dać mi ten wszczep włącza mi się menu sklepu, z którego jak rozumiem ma ten wszczep kupić? Ale nawet jak to zrobię to i w dzienniku zadania ciągle pisze że mam to odebrać. Ja coś robię nie tak czy to gra? Podobnie jest z zdaneim Dobre uczynki połacają gdzie u Rydera taka opcja w ogóle się nie pojawia, jest tylko menu sklepu.
Tam jest jedne wszczep ktry "kupujesz" ale kosztuje 0 ED i trzeba go kupic.
 
Czy w tym patchu (1.04) poprawiono błąd (crash gry) przy wychodzeniu z baru w misji z Kirkiem grając Punkiem?
 
Naprawicie błąd przez który nasza postać po zdjęciu bielizny jest naga tylko w menu ekwipunku a po wejściu w pierwszą osobę już nie jest? Tyczy się to również odbicia w lustrze i photomode. Z tego ci widzę sporo osób ma ten sam problem i jest to denerwujące. Proszę naprawcie ten bug.
 
Last edited:
Uhhhmmm.... U mnie klient pobrał... 29MB (cztery razy sprawdzałem czy nie pomyliłem "MB" z "GB", czy "TB"). Gra twierdzi, że jest w wersji 1.04, więc wygląda na hotfix. Nie mam pojęcia czemu taki mały :/
 
Nie chce się zaktualizować, wyskakuje "Błąd pobierania". Ktoś miał taki sam problem i wie jak mu zaradzić?
U mnie jest podobnie. Mam na dysku 150gb wolne, a aktualizacja zatrzymuje się na 56% i jest pobrane 586mb/586mb. Użycie dysku wzrasta z 1-10% do 100% i wszystko zamula.
 
U mnie jest podobnie. Mam na dysku 150gb wolne, a aktualizacja zatrzymuje się na 56% i jest pobrane 586mb/586mb. Użycie dysku wzrasta z 1-10% do 100% i wszystko zamula.

Bo mimo tego że gra pobrała tylko 500MB danych potrzebuje przetworzyć pliki o objętości około 60GB, a to trochę potrwa.
 
Nadal mam błąd już chyba dobrze znany:
"Message: Gpu Crash for unknown reasons! Callstack here is probably irrelevant. Check if Breadcrumbs or Aftermath logged anything useful.
File: e:\r6.patch0hotfix2\dev\src\common\gpuapi\src\dx12\gpuapidx12error.cpp"

Kiedy, do cholery, będzie to naprawione? Nadmienię, że problem nie tkwi raczej w karcie graficznej. Inne gry, takie jak RDR2 czy AC Valhalla odpalam na ULTRA, wyciskam z karty ostatnie soki i ta nie ma nic przeciwko. Jedynie z Cyberpunkiem się gryzie. :)
 
podczas ładowania patcha który jest przed misją zdobycia chipu wyskakuje mi wypłaszczenie sie gry, fajnie jakby to zostalo naprawione bo chce zrobic misje na cicho i mam nadzieje ze przezyc a to mi uniemozliwia...
 
Po tym patchu wywala mnie do pulpitu bez powodu.. czasem 5 min gry czasem 15min.
r7 2700, vega 64. na patchu 1.0.3 było wszystko w porządku, mogłem grać po 2-3h i nic się nie działo..
FPS też poszły w dół.
 
Chciałbym złościć kilka błędów przynajmniej u mnie się zdarzyły w misji Na rozdrożach podczas podróży do nory Panam mi po prostu zniknęła z auta. Często w połowie akt 2 zdarza się że ncp po prostu nie mówią swoich kwestii dialogowych np wakako zleca kontrakt a połowy dialogu nie ma. A tak to gra świetna fabuła potrafi wciągnąć jak mało która gra :)
 
Top Bottom