Hotfix 1.04 — lista zmian

+
Mam mały problem nie wiem czy już było. Podczas misji "Miasto snów " będąc u riperdoca Victora jest opcja że można spłacić dług 21000 od razu ja tak zrobiłem i po skończonej operacji kiedy ogląda walkę podczas rozmowy wyświetla się ponownie spłata długu 21000 czy ktoś tak już miał i czy jest to zgłoszone z góry dziękuje za odpowiedzi :)
 
Z kolejnym patchem bardzo miłym elementem byłaby możliwość mapowania klawiszy interakcji (ja np. wolę mieć na myszce niż pod F), silnego ataku (też wolałbym przy bocznym myszki zamiast trzymać LPM). W ogóle to dodanie możliwości edytowania każdego klawisza.
 
Nadal mam błąd już chyba dobrze znany:
"Message: Gpu Crash for unknown reasons! Callstack here is probably irrelevant. Check if Breadcrumbs or Aftermath logged anything useful.
File: e:\r6.patch0hotfix2\dev\src\common\gpuapi\src\dx12\gpuapidx12error.cpp"

Kiedy, do cholery, będzie to naprawione? Nadmienię, że problem nie tkwi raczej w karcie graficznej. Inne gry, takie jak RDR2 czy AC Valhalla odpalam na ULTRA, wyciskam z karty ostatnie soki i ta nie ma nic przeciwko. Jedynie z Cyberpunkiem się gryzie. :)
Z tym, że to jest wina twojej karty graficznej lub ustawień w panelu. Czy twoje GPU jest podkręcone? Jeśli tak to zejdź z MHz, bo czasami się nawet nie odpala. Jeśli nie jest kręcone to wejdź do panelu nvidia w zakładkę zarządzania ustawieniami 3d i sprawdź ustawienia konkretnie dla Cyberpunka. Jest tam np. opcja Optymalizuj pod kątem wydajności obliczeniowej i jak masz to włączone to gra się nie uruchomi nawet i wyrzuca wypłaszczenie.
 
Za każdym razem jak włączam grę przez GOG muszę zmieniać ścieżkę dźwiękową na angielską. Nowa łatka tego nie naprawia.
 


Hotfix 1.04 jest już dostępny na PC i PlayStation. Na konsolach Xbox pojawi się w najbliższych dniach. Poniżej lista zmian:

Zadania
  • Naprawiono błąd, uniemożliwiający ukończenie ostatniego celu w Kontrakcie: Czwarta bezwładza.
  • Naprawiono błąd, uniemożliwiający rozpoczęcie rozmowy z Johnnym w zadaniu Pasażer.
  • Naprawiono rzadki błąd, wskutek którego NPC nie dzwonili do V jeśli zadanie A Like Supreme zostało porzucone w trakcie wykonywania go.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego Nix nie powracał na swoje miejsce w zadaniach Księga Zaklęć i Odwilż.
  • Naprawiono błąd uniemożliwiający postęp zadania Stróże bezprawia, jeśli opuszczono teren zadania.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego nie można było odnaleźć Delamaina w ramach zadania Delamain: Readmisja.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego gracz pozostawał w drugiej fazie zadania po zakończeniu walki z Ozobem w Pacifice, jeśli było ono wykonywane po ukończeniu zadania Finałowa walka.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego Nomadzi znikali jeśli opuszczono teren zadania w trakcie trwania walki w zadaniach Nie mów Saulowi / Właściwy moment.
  • Umożliwiono śledzenie na minimapie zadań Witaj w Pacifice / Rozpoznanie wzorca / Czynnik ludzki.
  • Naprawiono błąd, uniemożliwiający V ruch, jeśli żaden z warunków niebieskich linii dialogowych nie mógł zostać spełniony w zadaniu Na czarną godzinę.
  • Naprawiono błąd wstrzymujący upływ czasu jeśli opuszczono teren zadania Chłopiec z pistoletem lub porzucono je.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego rozmowa z Johnnym nie rozpoczynała się po opuszczeniu hotelu w zadaniu Metamorfozy.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego postęp zadania Chłopiec z pistoletem był blokowany po opuszczeniu terenu zadania (przed wspinaczką na górę).
  • Naprawiono błąd, wskutek którego cel "Udaj się do kabiny nr. 9" w zadaniu Dom lalek nie był zaliczany, jeśli gracz zbyt szybko wszedł do wskazanego pokoju.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego Jackie nie mógł usiedzieć w miejscu w zadaniu Miasto snów.
  • Inne poprawki zadań.
Rozgrywka
  • Poprawiono podgląd broni w menu Wytwarzania.
Poprawki graficzne
  • Zmniejszono czas ładowania wyglądu pojazdów.
  • Przyspieszono zmianę widoku z pierwszoosobowego na trzecioosobowy w pojazdach.
  • Naprawiono brakujące animacje u ważnych fabularnie NPCów podczas przerywników filmowych.
Wydajność i stabilność
  • Poprawiono stabilność gry, w tym zawieszanie się gry.
Różne
  • Zmieniono efekt migoczących świateł w segmentach z braindansem aby zmniejszyć ryzyka wywołania symptomów epileptycznych. Efekt został wygładzony, a migotanie jest teraz delikatniejsze i występuje w większych odstępach czasowych.
  • Usunięto utwory chronione prawem autorskim z gry gdy opcja "Wyłącz muzykę chronioną prawem autorskim" jest włączona.
PC
  • Zmiana języka na domyślny w ustawieniach gry poprawnie ustawia język zgodny z językiem klienta Steam.
Konsole
  • Poprawiono jakość odbić na konsolach Xbox One i PlayStation 4 aby wyeliminować efekt rozmycia.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego osiągnięcie "Ziemia Jałowa" zatrzymywało się na 97% postępu po ukończeniu wszystkich istotnych zadań w Badlandach na Xboxie
Wszystko git ale dlaczego plik z aktualizacją tak długo się dodaje/instaluje?
Post automatically merged:

Dlaczego plik aktualizacji się tak długo dodaje/instaluje?
 
Wszystko git ale dlaczego plik z aktualizacją tak długo się dodaje/instaluje?
Post automatically merged:

Dlaczego plik aktualizacji się tak długo dodaje/instaluje?

Prawdopodobnie dlatego, że oprócz pobierania gra musi zaimplementować pobrane pliki do struktury plików gry, czyli przerobić kilkadziesiąt gigabajtów :p Zatrzymało się u mnie na dłuższą chwilę na 57%, ale potem wszystko poszło dobrze :)
 
u mnie na PC musiałem zwolnić 63 GB...
Ja mam 65 gb wolnego miejsca a i tak komunikat że za mało.
Edit: 66 gb wolnego załatwia sprawę ale podejrzewam że następne patche też będę sprawiały ten problem. Po co aż tyle wolnego miejsca do tak małego patcha.
 
Last edited:
Dla tych co czekają na możliwość zmiany mapowania klawiszy. Na nexusie widziałem że są już na to mody.
 
Naprawicie błąd przez który nasza postać po zdjęciu bielizny jest naga tylko w menu ekwipunku a po wejściu w pierwszą osobę już nie jest? Tyczy się to również odbicia w lustrze i photomode. Z tego ci widzę sporo osób ma ten sam problem i jest to denerwujące. Proszę naprawcie ten bug.
To nie bug, Tak ma być.
 
Czy łatka rozwiązuje też problem z animacją w misji z odebraniem tego bota bojowego Flathead'a ?Gdy chłop niesie tą skrzynie z nim ledwo trzyma ją w rękach, bardziej ta skrzynia się przed nim unosi (lewituje) do momentu aż ją donosi.
 
Czy jest możliwość dodania w opcjach wyboru wersji braindancu w zależności od tego czy ktoś ma z tym problem czy nie? Wiem, że są pilniejsze sprawy na ten moment, ale fajnie by było jakby się coś takiego pojawiło.
Kolejne pytanie, czy braki w animacjach oznaczają NPCów nie ruszających ustami w trakcie rozmów? miałem kilka takich przypadków i choć nie było to jakimś wielkim problemem to jednak trochę wybijało i immersji.
Post automatically merged:


Informacja z GOG: "
Nadchodzi nowa łatka do gry Cyberpunk 2077! Łatka ta waży 500 MB, ale wprowadza zmiany w już istniejących plikach, co oznacza, że zostanie zmienione około 50 GB danych. W związku z tym, GOG GALAXY potrzebuje w sumie około 60 GB wolnego miejsca na dysku, aby łatka została pomyślnie zaimplementowana.
Alternatywą jest odinstalowanie i zainstalowanie gry ponownie - to również powinno załatwić sprawę"
Dopiero co zakończyłem czyszczenie dysku ssd. aby móc pobrać aktualizację. A troche się musiałem napocić. Dopiero gdy wolnego miejsca było 64,8 GB, aktualizacja ruszyła zostawiając na jakiś czas wolne miejsce na dyusku 127 MB :p
 
Jak zainstalować tę łatkę? Gdzie znajdę link do niej?? myślałem że jak odpalam grę w GOG to może z automatu to pójdzie, a tak to kompletnie nie ma jakiejkolwiek akcji, stąd moje pytanie jak mogę ją zainstalować??
 
Nie jestem programistą, nie bronie CDPR. Naprawiam kompy, systemy i pomagam małym firmom działać.
60% narzekających ma zasyfiony system!
30% narzekających ma rację.
10% nikt nie ma pojęcia bez przyjrzeniu się bliżej
Mówię o PC

Nie mam magicznego kompa, ale jak na 256gb mogę zmieścić modern warfare i CP to jak ktoś może mieć problem ze zmieszczeniem CP nawet na jednym dysku z windowsem?

Nigdy nie narzekaj - zanim nie upewnisz się, że to nie Twoja wina.
PS4 + XBO - ta gra nie powinna istnieć na tych systemach od początku. To moim zdaniem jest co zatrzymało jej rozwój i dlatego utkneli na pewnym etapie próbując adaptować to. Jeez 2020 i nadal trzeba walczyć z HDD... bo konsole... inwestorzy i chęć sprzedania jak największej ilości kopii.
 
A u mnie cos takiego

Message: Failed to load archive D:\Games\SteamLibrary\steamapps\common\Cyberpunk 2077\archive\pc\content\basegame_3_nightcity.archive, error 3, try regenerating archives!
File: e:\r6.patch0hotfix2\dev\src\common\resource\src\resourcegamedepot.cpp(499)
 
A u mnie cos takiego

Message: Failed to load archive D:\Games\SteamLibrary\steamapps\common\Cyberpunk 2077\archive\pc\content\basegame_3_nightcity.archive, error 3, try regenerating archives!
File: e:\r6.patch0hotfix2\dev\src\common\resource\src\resourcegamedepot.cpp(499)
zrobiłeś "sprawdź integralność"?
wygląda na błąd na dysku
 
Coś jest nie tak z tym hotfixem bo mój skaner antywirusowy wykrywa tam zagrożenie dla mojego komputera.
 
Kupilem gre na xbox one żałuje ta gra przede wszystkim graficznie jest do bani zawiodem sie na was oszukaliscie ludzi mówiąc że z gra jest wszystko w porządku liczy się kasa co !!!!!!!!
 
Coś jest nie tak z tym hotfixem bo mój skaner antywirusowy wykrywa tam zagrożenie dla mojego komputera.
Skaner jest bardzo ogólnym stwierdeniem. Może więcej info? Co masz mcaffe? eset co?

Jak napiszesz, że to bytefence to proszę trzymajcie mnie. (ADWcleaner natychmiastowo)
 
Naprawicie błąd przez który nasza postać po zdjęciu bielizny jest naga tylko w menu ekwipunku a po wejściu w pierwszą osobę już nie jest? Tyczy się to również odbicia w lustrze i photomode. Z tego ci widzę sporo osób ma ten sam problem i jest to denerwujące. Proszę naprawcie ten bug.

To nie bug, Tak ma być.
Tak nie ma być. Na szybko, musisz kilka razy b. szybko zmienić spodnie, żeby postać w menu została bez niczego, potem ściągasz portki normalnie i po kilku próbach powinno się udać.

Ja natomiast chciałbym zwrócić uwagę, że budowa ciała zmienia się na domyślną po założeniu górnej części ubrania
 
Top Bottom