Przeglądarki internetowe

+
tehcrash said:
tehcrash said:
PS. Opera rulezz ;)
I o takie "dodatki" do postów chodzi mi. Mnie. Mi chodzi.
Eh, to akurat było żartobliwie. Z uśmieszkiem. Jak napisałeś - dodatek. Mój post nie zawierał tylko informacji, że Operawymiata, bo jednak coś tam konkretnego było - w tym przypadku prośba o pomoc.Aspazar --> Przykład dziecka neo pokazałeś na sobie w jednym z tematów na forum, więc proszę, nie wyzywaj innych jak sam nic nie umiesz konkretnego napisać. edit: a dotychczas myślałem, że jestem człowiekiem... Ale wyzywać Cię? Nie mam takiej potrzeby.
 
Regulamin said:
2. Zakazane jest:• Obrażanie innych oraz używanie wulgarnego języka• Śmianie/wyśmiewanie się z pozostałych użytkowników, Pracowników CDPR czy kogokolwiek innego• Staraj się pisać gramatycznie. Jeśli to za trudne – korzystaj z edytora tekstu. Stosowanie się do zasad gramatycznych jest oznaką szacunku dla innych.
Wybacz, ale nie będziemy tęsknili jak dostaniesz nagrodę za całokształt... :'(I nawet przy użyciu tak niewybrednego słownictwa nie uda się kogokolwiek przekonać do zmiany swojego zdania. A nowa Opera oprócz tego że posiada wszystkie zalety (dla mnie) poprzedniczki to jeszcze ładnie wygląda. FF nawet ściągnąłem za sprawą tego tematu - może faktycznie jest dobry skoro tak się zachwycają - zainstalowałem i jakoś mi nie leży. Może dlatego, że wykorzystuję 1/60 możliwości przegądarki, a te które są mi potrzebne znajduję właśnie w Operze. E:Może jak na urlopie będę mial chwilkę więcej czasu to spróbuję ponownie zapoznać się z FF - nie omieszkam zdać relacji co z tego wyniknie...
 
JA jestem fanem FF, ale się nie wykłócam i nie wyzywam innych. Widziałem Operę, ale mi do gustu nie przypadła. Safari wcale nie widziałem i dobrze mi z tym, a IE to już bez komentarza. Moim zdaniem przejrzysty interfejs, wtyczki, karty etc. to wszystko czego potrzeba do szczęścia.
 
Aspazar said:
Icojeszce nazwiesz mnie trolem ty małpo,
Aspazar, Elwer chyba prosił o przystopowanie i wyluzowanie? Otrzymujesz ostrzeżenie za naruszenie regulaminu w punkcie mówiącym o odnoszeniu się do innych forumowiczów. Jako, że to Twoje kolejne(4) ostrzeżenie, otrzymujesz czasową blokadę konta(ban) na okres 5 dni.Proszę o wyluzowanie i powrót do tematu przeglądarek. :)
 
Od jakiegoś czasu używam firefoxa ale chyba jednak wrócę do IE. Sam nie wiem dlaczego. Chyba nie mogę się przyzwyczaić do nowej przeglądarki (IE używam od 5 lat bodajże.)
 
dEviss said:
Od jakiegoś czasu używam firefoxa ale chyba jednak wrócę do IE. Sam nie wiem dlaczego. Chyba nie mogę się przyzwyczaić do nowej przeglądarki (IE używam od 5 lat bodajże.)
To tak jakbyś, zucił picie i potem argumentował - piłem przez pięć lat, chyba do tego wrócę.
 
Heh... Fajne porównanie. Według mnie jedynie co firefox ma lepsze to wygląd wizualny. Nic więcej.
 
W końcu 16x większa szybkość, bezpieczeństwo oraz plug-iny można zawrzeć w "Nic więcej." to szyfr.
 
Jak ktoś mądry powiedział. "Z Internet Explorera masz możliwość przeglądania internetu i na odwrót." (Skopałem cytat :wall: :dead:.)
 
Do łażenia po sieci używam Firefoxa, a w Operze mam akwarium, gdzie sobie rybki hoduję. Czasem jeszcze jak jest coś większego do zassania, to Operą, ze względu na możliwość przerwania i wznowienia. Natomiast IE używają u mnie niektóre programy, których za nic nie potrafię tego oduczyć.
 
dEviss said:
Heh... Fajne porównanie. Według mnie jedynie co firefox ma lepsze to wygląd wizualny. Nic więcej.
Wygląd to pierdoła.. ważne, ze IE jest tak masakrycznie dziurawy, że nie wiem jakim cudem nie jest w ogóle uznawany za plik typu spyware :pA tak dla uświadomionych i nie czytających bash'a ;)"-Ja normalnie używam FF, ale do bezpiecznych połączeń (bank itp.) tylko IE!" :D xD
 
Gwindor said:
"-Ja normalnie używam FF, ale do bezpiecznych połączeń (bank itp.) tylko IE!" :D xD
Nie no, ludzie potrafią zabić takimi tekstami. IE nie jest nawet w połowie tak funkcjonalny jak ff.Jeśli jakieś słowa miały by oddać właściwą formę IE, to tylko przyrównanie - IE = Internetowy Ekshibicjonizm.
 
Ja mam zainstalowane 2 - pewnie jak wiekszosc - FF i IE.Uzywam ich na zmiane, zalezy od celu... Zdaje sobie sprawe, ze IE jest dziurawy jak szwajcarski ser, ale FF jest dla mnie jakis taki... NIe wiem, niedosteny?Pewnie kwestia glupiego przyzwyczajenia, ale np. za IE przemawia predkosc jego uruchamiania sie - przynajmniej na moim kompie.Nie wiem czemu, ale FF zajmuje to jakies 5 sekund.Pewnie sie w koncu przemoge i rozsadek zwyciezy - odinstaluje IE, ale poki co uzywam obu.(Jedna nie wie o drugiej wiec spoko ;D )Zainteresowaliscie mnie ta Opera...Chyba sciagne i wyprobuje, ale czy FF nie jest czesciej od Opery aktualizowany, a co za tym idzie jednak bezpieczniejszy?Pzdr!
 
SLI said:
Chyba sciagne i wyprobuje, ale czy FF nie jest czesciej od Opery aktualizowany, a co za tym idzie jednak bezpieczniejszy?
Opinii jest kilka... przytocze może dwie najbardziej popularne (po jednej opinii zwolenników i jednej przeciwników FF ;) ):1. Jako, że FF może być dostosowany do każdego, to jego konfiguracja utrudnia włamanie się, a zatem zwiększa bezpieczeństwo.2. Każda kolejna wtyczka może zawierać furtkę dla hackera a więc możliwość konfiguracji FF sprawia, że może być popularny lisek coraz mniej bezpieczny po każdej modyfikacji pluginów.oczywiście jeśli chodziło Ci o to, a nie o to jak często wychodzą nowe wersje samego programu ;)
 
No... wiecie. Opera jest już dziewiąta, a lisek drugi.A propos szybkości. Opera me pewną ciekawą zaletę, że przechowuje ostatnio używane strony w pamięci RAM. Co to daje? Jeśli używam wstecz, to nie ładuje mi się po raz enty ta sama strona, tylko wczytuje się "zachowana wersja". To jedna z zalet, dzięki którym siedzę na Operze. Inne to:1. Gesty myszy2. Szybkie wybieranie
 
Nigdy z opery nie korzystałem i w sumie za wiele o niej nie wiem. Kiedy już przysiadłem do ff, to tak już zostało. Może to nie jest najlepsza droga... Muszę chyba pomyśleć nad czymś innym, bo ten komp, z którego korzystam ostatnio najczęściej jest dość wolny i ff szybko go zamula.
 
Top Bottom