Przeglądarki internetowe

+
a ja sobie zrobilem dzisiaj reinstalke i teraz mam wsystkie 4 przegladarki w najnowszych wersjach :D na prawde dobre rozwiazanie, bede mogl przetestowac wszystkie, ale zapewne i tak zostane przy FF, chyba ze Google mnie pozytywnie zaskocza 8) btw. dzis wyszla bardzo wazna aktualizacja dla FF 3.5 czyli v. 3.5.2. Radze pobrac najnowsza wersje, jesli automat nie wykonal jeszcze tej operacji ;]
 
Niedawno wyszła ważna aktualizacja IE8http://www.microsoft.com/technet/security/bulletin/ms09-034.mspxJeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, odpalcie Windows Update ;)Tylko proszę, nie zaspamujcie mnie orenami za tę cenną radę.
 
Ostatnio zainstalowałem przeglądarkę Chrome i po formacie z pewnością będzie moją domyślną. Na razie zostanę na FF chociaż średnio mi się podoba w porównaniu do Opery, którą długi czas wcześniej używałem.
 
Moim zdaniem najlepszy jest firefox, poniewaŻ zawiera wiele interesujĄcych i bardzo przydatnych wtyczek :p kiedyŚ lubiŁem teŻ operĘ, ale zrobiŁa siĘ strasznie ociĘŻaŁa...
 
AssasinoDiModero said:
MOIM ZDANIEM NAJLEPSZY JEST FIREFOX, PONIEWAŻ ZAWIERA WIELE INTERESUJĄCYCH I BARDZO PRZYDATNYCH WTYCZEK :p KIEDYŚ LUBIŁEM TEŻ OPERĘ, ALE ZROBIŁA SIĘ STRASZNIE OCIĘŻAŁA...
SPOKO !! Bez Capsa następnym razem , prooooszęęęę .
 
Xathel said:
Xathel said:
Domyślam się, że FF to Firefox.
Tak, to Firefox ;)
Potwierdzam, FF to skrót od przeglądarki Firefox. Są dwie literki FF, ponieważ pierwsza oznacza Fire, a druga Fox, tak jakby Fire Fox pisało się oddzielnie. A zatem, gdy ktoś pisze FF, ma na myśli znaną nam przeglądarkę Mozilli. FF 2.0 oznacza Przeglądarkę Firefox - wydanie drugie. FF 3.5 oznacza Mozillę Firefox, wydanie trzecie poprawione, tzn. wydanie trzecie, wersję główną pięć.Warto też wspomnieć, że czasami zamiast FF pisze się ff lub rzadziej Ff - wszystkie te skróty oznaczają to samo - jak już wspomniałem, przeglądarkę Firefox firmy Mozilla.Ja osobiście używam przeglądarki Google Chrome, która nie ma skrótu, tak jak FF (Firefox), natomiast ze względu na to, że przeglądarka Google Chrome jest dość nowa na rynku i nie wszystkie strony są do niej przystosowane, to czasami muszę się na chwilę przerzucić na FF*. Tęsknię również za rozszerzeniami z FF (patrz wyżej co oznacza niniejszy skrót) - te w Chromie są dużo bardziej ograniczone - choć zdaje się, że FF 4.0 zapożyczy od niego mechanizm wtyczek (tzn. zrobi podobny, który nazywał się będzie bodajże "JET") : /* FF - FirefoxGdyby ktoś miał wątpliwości, co oznacza mistyczny skrót "FF" używany w moim poście, proszę się kontaktować:broadysmile (at) gmail (dot) comGG: 2660959MSN: broad-smile@hotmail.comlub ewentualnie wyszukać w google (dot) com albo pl (dot) wikipedia (dot) org
 
ModernBuddah said:
Potwierdzam, FF to skrót od przeglądarki Firefox. Są dwie literki FF, ponieważ pierwsza oznacza Fire, a druga Fox, tak jakby Fire Fox pisało się oddzielnie. A zatem, gdy ktoś pisze FF, ma na myśli znaną nam przeglądarkę Mozilli.
eee... ale Firefox to jedno słowo bardziej pasuje np: MFnudzi się ?
 
Top Bottom