gram.pl

+
Michalun said:
a ja mam zapytanko ta akcja z tymi bombkami działa tez na stronie witchera bo to tez strona CDP tak tylko pytam
Nie, na stronie Wiedźmina będziemy mieli własny konkurs świąteczny, z trochę nietypowymi nagrodami. Szczegóły wkrótce!
 
Fallen Zen said:
Na stronie Wiedźmina będziemy mieli własny konkurs świąteczny, z trochę nietypowymi nagrodami
Masz na myśli może zwiedzane siedziby Reda?
 
Korgan said:
Ach ten Cdp. Z a opoźnienia w dostawie pakieta wiedźminskiego dostalem normalnie wybor jakiejś gry z NXK I jak sie tutaj nie cieszyc? :)
I dostałeś Korgan w końcu wybraną grę z NXK? Bo ja napisałem kilka emaili z pytaniem, czy ja też będę miał do wyboru jedną z gier z tej serii, w końcu troche czekalem na paczkę. Jak na razie zero odzewu.
 
tyrranos said:
Będę tak niestrudzenie spamował, aż dostanę!
Bana? Pytanie do Fallen Zena: czy w ogóle ludzie z gram.pl wysłali komuś jakis skromny upominek (czyt. grę z serii NXK) za opóźnienie w dostawie zamówionego towaru z ich sklepu?
 
Ale on zawsze jest traktowany jakoś specjalnie, więc normalni ludzie pewnie nic takiego nie dostaną
 
Jak można nie wiedzieć takiej rzeczy? NXK... to Najlepsza EXtra Klasyka. Wydawane są w niej gry nieco starsze, acz nadal bardzo grywalne ich cena wynosi 19,99.
 
Dzienks za dogłebne wyjaśnienie. A mi chodziło tylko o skrót ( połowa mych gier to ta seria)
 
Nie wiem, czy wysyłane są jakieś dodatkowe rzeczy do osób, które zamawiały pakiety wiedźmińskie w sklepie gram.pl, nie zajmuje się tym. Kontaktujcie się proszę z obsługą sklepu.
 
A wie ktoś już może jakie to niespodzianki są dla osób, które właśnie teraz w okresie świątecznym składają zamówienia?
 
Różne gry, które zalegają magazyn CDP. Ktoś tam mówił o tych "tanich"grach, bo takową dostał wraz z zamówieniem.
 
Aha... czyli mówiąc inaczej Najlepsza Extra Klasyka, która zalega na sklepowych półkach, czy też magazynach pod warstewką kurzu, a po co coś wyrzucać, skoro można zrobić wspaniały prezent ludkom
 
Top Bottom