gram.pl

+
Boromir said:
A czy aby na pewno dla wszystkich którzy zamówili (nawet w maju) do tej pory wystarczy Edycji Kolekcjonerskiej HoMMV??
Pewnie wystarczy. Gdyby brakło to zapewne zdjęliby ogłoszenie.A poza tym premiera została przesunięta na 8 czerwca... albo i później...
 
Lord Koniu said:
Wreszcie jakies konkrety
gram.pl said:
Wiedźmin, który spodziewany jest na wiosnę 2007 [...]
Toć przecie o tym już była wiele razy mowa, w zapowiedziach na zgranicznych serwisach podczas E3, w wypowiedziach Twórców na forum... a poza tym jest to wiadomość z informacji prasowej CD Projekt Red
 
ciekawe ile sprzedadzą Heroes V, bo wydaje sie że zainteresowanie grą znacznie zmalało, Jeszcze niedawno była w TOP10 a teraz między 81 a 100 No i ogólnie schrzanili z tą Trójką jako prezent, bo pewnie to będzie podstawka a nie Złotko No i w ogóle mogli by dać coś innego, w końcu prawie każdy ma sławetną grę 10 lecia (wg CD Action)
 
Boromir said:
ciekawe ile sprzedadzą Heroes V, bo wydaje sie że zainteresowanie grą znacznie zmalało, Jeszcze niedawno była w TOP10 a teraz między 81 a 100 No i ogólnie schrzanili z tą Trójką jako prezent, bo pewnie to będzie podstawka a nie Złotko No i w ogóle mogli by dać coś innego, w końcu prawie każdy ma sławetną grę 10 lecia (wg CD Action)
To, że zainteresowanie "zmalało" wcale nie musi oznaczać słabej sprzedaży. Przecież pre-order dostępny jest już od dawna i kto miał zamówić grę to już zamówił. A reszta osób pewnie czeka na premierę. Nie zapominajmy także o tych, którzy wolą kupić grę powiedzmy w Empiku niż przez net.
 
Boromir said:
ciekawe ile sprzedadzą Heroes V, bo wydaje sie że zainteresowanie grą znacznie zmalało, Jeszcze niedawno była w TOP10 a teraz między 81 a 100 No i ogólnie schrzanili z tą Trójką jako prezent, bo pewnie to będzie podstawka a nie Złotko No i w ogóle mogli by dać coś innego, w końcu prawie każdy ma sławetną grę 10 lecia (wg CD Action)
Jeśli dobrze pamietam to pre-order jest od miesiaca, także Ci którzy mieli kupić juz to zrobili, a teraz jedynie może przybywać pojedyncze osoby Po premierze może coś ruszyć bardziej ale też wątpie, raczej reszta kupi w normalnym sklepie niż na necie
 
niektórzy na forum gram.pl mówili że grę zamowili już w grudniu, a więc od 5 miechów sam H5 zamówiłem tydzień temu, krzystając zbezpłatnej dostawy zamówiłem jeszce Baldurs Gate II, w sklepie za te gierki musiał bym zapłacić 180 zł a tak tylko 130, więc uważam że kupowanie na gram.pl jest dużo bardziej opłacalne
 
Tibor said:
Toć przecie o tym już była wiele razy mowa, w zapowiedziach na zgranicznych serwisach podczas E3, w wypowiedziach Twórców na forum... a poza tym jest to wiadomość z informacji prasowej CD Projekt Red
Ale te poprzednie to zawsze byly "przypuszczalne" czy "mocna przyblizone"
 
Lord Koniu said:
Ale te poprzednie to zawsze byly "przypuszczalne" czy "mocna przyblizone"
Jak dla mnie tutaj też, jeszcze nie podano oficjalnej daty. Pojawia się tam przecież zdanie, że Wiedźmin jest "zapowiadany", a nie że na pewno się ukaże wtedy.
 
Modest-Vermin said:
Ale użyłeś wirtualny cash ?
Zużyłem całe moje wirtualne oszczędności- 50 WPLN i dlatego wyniosło mnie tylko 130 prawdziwych sztuk złota. Na dodatek Heros V nie chodzi u mnie- pisze jakiś komunikat securom, czy cuś, tak jakby płyta była nie orginalna
 
Boromir said:
Zużyłem całe moje wirtualne oszczędności- 50 WPLN i dlatego wyniosło mnie tylko 130 prawdziwych sztuk złota. Na dodatek Heros V nie chodzi u mnie- pisze jakiś komunikat securom, czy cuś, tak jakby płyta była nie orginalna
Jest ten błąd chyba opisany w pomocy techniczej CDP - wykaz często powtarzających się błędów.Poza tym - standardowo - uaktualnij sterowniki karty graficznej i muzycznej.
 
Odswiezam temat, bo sie chcialem zapytac, dziala u was strona gram.pl ? Ja sie nie moge dostac od wczoraj, jakby zniknela wogole z sieci. Czyzby problemy z Kolektywem ? ;-)Dziadu, Funky, moze wy cos wiecie ? :>
 
no wlasnie zdechla. Kurde a ja chcialem anulowac zamowieie Dark Messiah zeby nie tracic kasy na gre, lecz na sprzet ;[.
 
Gofer31 said:
no wlasnie zdechla. Kurde a ja chcialem anulowac zamowieie Dark Messiah zeby nie tracic kasy na gre, lecz na sprzet ;[.
A kiedy jest premiera ? Wydawalo mi sie ze w pazdzienriku, a do tego casu spokojnie zdaza naprawic strone, wierz mi :)Ja mam nadzieje ze to ewentualne prace przygotowawcze do ich "niespodzianki", a jesli nie, to nie przeszkodzi im to w uruchomieniu strony z nowa zawartoscia do jutra do 12.
 
Top Bottom