gram.pl

+
do oporu az nie wyczerpią się nam pomysły a kiedy tak sie stanie to ktos powtorzy pomysł z poczatku tematu i wszystko zacznie się od nowa A tak wracaja do tematu to trzeba przyznac ze Gram.pl rozwija się całkiem przyzwoicie i prezentuje juz szeroki asortyment rozrywek od recenzji ksiązek i gier po konkursy i imprezy co mi się bardzo podoba.
 
Taa, szkoda tylko ze tak spieprzyli ostatnio sprawe z wysylka Guild Wars: Nightfall ze to sie w bani nie miesci :p.Najpierw spozniona zostala sama wysylka mojego GW o jakies 2 dni, a potem Masterlink (powinni zmienic na inna firme kurierska ;/) wyslali mi gre po tygodniu trzymania paczki w magazynie xP.Fajne jest dla mnie w Gram.pl to, ze do wiekszosci znanych tytulow (szczegolnie pre-orderow) sa Edycje Kolek.
 
No fakt, tylko dlaczego tak bardzo w kulki polecieli z EK NWN2. Dawno już się tak CDP nie rozczarowałem. Niby współpraca z Atari zacieśniona, a polskie wydanie nawet się nie umywa do zagranicznych. Jedyne w sumie bajery to koszulka i amulet (chociaż i tak pewnie jakiś nijaki taki). Ascetyczne pudełko? A ja chcę takie jak było na obrazkach! Nic nie napisano o bonusach w grze (predefiniowane postacie, dodatkowe bronie, +1 do rzutów obronnych, etc)... Normalnie się wziąłem i rozczarowałem. Jak nic się nie zmieni, to będę musiał rozważyć rezygnację z EK. No bo niby za co ja mam płacić te 199? Za koszulkę? Sam sobie coś nabazgrzę podobnego do oka z NWN...No, wygadałem się. Powiedzmy że już mi lepiej.
 
Rzeczywiscie, niektore edycje kolekcjonerskie naprawde sa gorsze od tych zagranicznych ;/.W NWN2 kolekcjonerce w USA, masz bodajze jakas mape swiata jeszcze i jakis pierscien czy cos takiego?
 
Gofer31 said:
Rzeczywiscie, niektore edycje kolekcjonerskie naprawde sa gorsze od tych zagranicznych ;/.W NWN2 kolekcjonerce w USA, masz bodajze jakas mape swiata jeszcze i jakis pierscien czy cos takiego?
Tutaj mapa też będzie, ale na okładce instrukcji. Na pierścieniu mi akurat najmniej zależy. Ale jest też figurka - a takie bajery lubię. No i przede wszstkim bonusy w samej grze, chociażby te +1 do rzutów na obronę, niby niewiele, ale pomocne ;)
 
Wiecie może, czy ten bonus do rzutów obronnych działa też w multiplayerze? Bo nie mam w sumie nic przeciwko płaceniu za dodatki fizyczne do gier, za bonusy w samym programie też można zapłacić. Ale jeśli miałoby to wpłynąć na szanse graczy w trakcie gry przez internet, to już mi się to "troszkę" mniej podoba...
 
Niestety nic nie wiadomo na ten temat. Przynajmniej ja nie wiem. Jest jakaś nowo otwarta strona w kolektywie o NWN2. Może tam jest coś więcej na ten temat.
 
Figurka w zagranicznej kolekcjonerce!? Kurde, to fajny dodatek...Bez przesady ze go wogole wywalili z polskiej edycji kolekcjonerskiej ;/. A tak BTW to czego ta figurka miala byc?
 
Gofer31 said:
Figurka w zagranicznej kolekcjonerce!? Kurde, to fajny dodatek...Bez przesady ze go wogole wywalili z polskiej edycji kolekcjonerskiej ;/.
Kurde też sie wnerwiłem i kurde pwoieka mi drży cały czas
Gofer31 said:
A tak BTW to czego ta figurka miala byc?
Kurde ,podobno słyszałem,że do nauki ale kurde w sumie nie wiem coś słyszałem o "Wielkiej Księdze Dummannya" , tom pierwszy to bodajże "Twoja pierwsza figura z brązu" a tom II nawiązuje chyba do Tolkiena bo brzmi " Jak postawić dwie wieże"- ja bym się kurde tym zainteresował
 
Czy ja narzekałem na skład EK NWN2? Serio? Eeee, pewnie się wam zdawało ;)Oto co dają:
gram.pl said:
Postanowiliśmy wzbogacić Edycję Kolekcjonerską o dodatkowe elementy, sugerując się prośbami fanów serii Neverwinter Nigts. Są nimi:1. Ekskluzywna biało-czarna smycz z logiem Neverwinter Nights 22. Pierwsza część Neverwinter Nights wraz ze wszystkimi dodatkami:- Shadows of Undertide,- Hordes of Underdark,- Kingmaker, ShadowGuard i Witch's Wake3. Dodatkowa płyta ze ścieżką dźwiękową w formacie Audio CD pozwalająca cieszyć się wspaniałą muzyką nie tylko na komputerze.4. Drukowana, kolorowa mapa o wymiarach 42x42 cm Oprócz tego w Edycji Kolekcjonerskiej będzie można znaleźć:1. Profesjonalną polską wersję gry Neverwinter Nights 2 na płycie DVD,2. Dodatkową płytę DVD ze ścieżką dźwiękową, filmem o kulisach powstawania gry i artami z gry,3. Drukowaną, obszerną instrukcję do gry.4. Drukowany poradnik,5. Klimatyczny amulet - dla wersji czarnej w kolorze czarnym, dla wersji białej w kolorze matowego srebra.6. Koszulka z okiem Neverwinter - czarna lub biała w zależności od wersji.7. Mini-album z artami i grafikami koncepcyjnymi identyczny jak w wersjach zachodnich.Całość zostanie zapakowana w pudełko stylizowane na magiczną, skórzaną księgę różne w zależności od wersji.
Tylko kurcze teraz, co ja zrobię z Diamentową Edycją NWN :/ Chce ktoś może kupić? Nowa, nieśmigana :D
 
miala byc jeszcze jakas aura ochrnonna wokoło naszego bohatera (NWN2 EK) albo mi sie gry pomylily?
 
Widzieliscie kolekcjonerke Medieval: Total War 2? Kurde...Jak dla mnie najlepsza kolekcjonerka jaka w zyciu widzialem xP.
 
Gofer31 said:
Widzieliscie kolekcjonerke Medieval: Total War 2? Kurde...Jak dla mnie najlepsza kolekcjonerka jaka w zyciu widzialem xP.
Właśnie się zastanawiam czy rzeczywiście aż tak warte jest to zakupu - w poniedziałek chciałbym zamówić, na razie optuje za "regular"
 
Wiesz, ze zdjecia wynika, ze wyglada to naprawde solidnie. Ladne wykonanie no i duzo tego wszystkiego :). Ja co prawda nie jestem fanem tej gry i wogole jej nie kupie, ale dla kogos kto czeka na ta gre z niecierpliwoscia...
 
Gofer31 said:
Wiesz, ze zdjecia wynika, ze wyglada to naprawde solidnie. Ladne wykonanie no i duzo tego wszystkiego :). Ja co prawda nie jestem fanem tej gry i wogole jej nie kupie, ale dla kogos kto czeka na ta gre z niecierpliwoscia...
Tak wygląda naprawdę nieźle ale zamówiłem zwykłą Ciekawym jak się rozwinie sprawa z odpalaniem M:TW2 na kompach bez SSE2, na razie nie wiadomo chyba czy tylko tak jest w demie czy może w ostatecznej wersji też, chyba,że mnie coś ominęło.
 
Gra bedzie chodziła bez problemu na kompie bez SSE2 jest to oficjalna wiadomosc tylko pierwsze demo miało jakies takie dziwne wymagania ( kolejne wydane jakisz czas pzniej chodzi juz bez SSE2 tak smamo jak gra) .
 
Patrząc na jakość i ilość gadżetów w edycjach kolekcjonerskich wydanych przez CDP, zastanawiam się co takiego będzie w EK Wiedźmina, a ta jak pisał kiedyś Dziadu - ma być najbardziej wypasioną jaką wydał kiedykolwiek CDP... No, panowie, liczę na was
 
Pono Jr said:
Patrząc na jakość i ilość gadżetów w edycjach kolekcjonerskich wydanych przez CDP, zastanawiam się co takiego będzie w EK Wiedźmina, a ta jak pisał kiedyś Dziadu - ma być najbardziej wypasioną jaką wydał kiedykolwiek CDP... No, panowie, liczę na was
Jesli tak ma byc, to to bedzie jakies kosmiczne wydanie! :DPrzeciez zobaczcie sobie edycje kolek. chociazby tego Medieval'a 2 xP. Po prostu OGROMNA xP.
 
Top Bottom