gram.pl

+
Kurde, ja i tak nie pogram sobie w Wiedzmina odrazu jak tylko przyjdzie, bo nowego kompa bede mial dopiero za 2-3 dni ;/
Ciesz sie, ja bede mial, po 27 Listopada, nowego kompa, co ty na to?Uśmiech
a ja nie bede mieć w ogóle nowego kompa tylko jadę na starym, co wy na to? ;)a tan na poważnie to chciałbym wyraźic swój niepokój :p bo moim zdaniem wszystkie paczki zapewne nie zdążą dojechać do środy, więc ludziska nie denerwujcie się za mocno tylko zrozumcie gram.pl. Oni jeszcze nigdy chyba nie mieli do czynienia z taką sytuacją - tyle paczek naraz w dwa dni... heh ale pewnie sam sie bede wkurzał jak sie okarze że w środę jeszcze nic nie przysżło :pno ale to taki czarny scenariusz, mam nadzieje że sie nie sprawdzi ;)
 
nie denerwujcie się za mocno tylko zrozumcie gram.pl
Nie tym razem niestety, za dużo wpadek już było, żeby i to zrozumieć...No przecież nie mamy doczynienia z jakimś podrzędnym sklepem, tylko z Najwiekszym wydawca gier w Polsce (chyba) i coraz bardziej sie on dyskredytuje...Jedyne co by mogolo mnie uspokoic to dorzucenie do Ek koszulki a'la 7.07.07 - z owej imprezy z moim nickiem ;)Skoro byla mowa ze EK bedziemy mieli 2 dni przed premiera (26) to co wy dajcie ze juz jutro bedziecie mieli ludzie :pPS. Ciekaw tylko jestem czy w innych krajach tez jest tak z EK czy tylko na Polaków (znowu) jak zwykle olewka...PS2. Noi i ile moze trwac pordukcja kilku tysiecy gadżetow ??! No bez jajec CDP mialo 3 miesiace na "wypordukowanie" 3k EK - oczyiwscie wiem ze i do EP sa robione gadzety, ale chyba ja za cos place te 100zl wiecej...No coz jestem cierpliwy to poczekam, dobrze ze chociaz gram.pl wyslalo maila z wyjasnieniami i przeprosinami, bo tak bym sie zdziwil 24 i moze pobil kuriera, ze mi gadżety ukradl :p
 
Zadzwoniłem przed chwilką do GRAMu, muszę przyznać, że fajnie się rozmawiało:)Q: Kiedy będę mógł sprawdzić status przesyłki?A: Jak znajdzie się w magazynie, czyli na pewno jutro już można sprawdzać status. Kiedy przesyłka dotrze do magazynu, to wpiszą ją do komputerów, wtedy spokojnie znajdziecie numer telefonu kuriera i będziecie mogli się umówić z kurierem na dokładną godzinę.Q: Jak jutro przyjdzie kurier, to płacę od razu 200zł, czy odbywa się to ratalnie?A: Płaci się 200zł za grę, a dodatki będą wysłane nieodpłatnie. Q: Co to znaczy, że dodatki wyślecie sukcesywnie? Tzn, że jeżeli mam numer 2900, to dostane je później?A: Dokładnie, jeszcze nie wiem jak to się odbędzie, ale gdy dostaniemy dodatki, to w tempie natychmiastowym bierzemy się za rozsyłanie paczek.Mam nadzieję, że rozwiałem co niektóre wątpliwości. Ważne w tej chwili jest to, że prawie na 100% jutro dostaniemy Wiedźmina.Przyjemność po mojej stronie :> [size=8pt]razem z rachunkiem za telefon do Wawy...[/size]
 
Dagon said:
Zadzwoniłem przed chwilką do GRAMu, muszę przyznać, że fajnie się rozmawiało:)Q: Kiedy będę mógł sprawdzić status przesyłki?A: Jak znajdzie się w magazynie, czyli na pewno jutro już można sprawdzać status. Kiedy przesyłka dotrze do magazynu, to wpiszą ją do komputerów, wtedy spokojnie znajdziecie numer telefonu kuriera i będziecie mogli się umówić z kurierem na dokładną godzinę.Q: Jak jutro przyjdzie kurier, to płacę od razu 200zł, czy odbywa się to ratalnie?A: Płaci się 200zł za grę, a dodatki będą wysłane nieodpłatnie. Q: Co to znaczy, że dodatki wyślecie sukcesywnie? Tzn, że jeżeli mam numer 2900, to dostane je później?A: Dokładnie, jeszcze nie wiem jak to się odbędzie, ale gdy dostaniemy dodatki, to w tempie natychmiastowym bierzemy się za rozsyłanie paczek.Mam nadzieję, że rozwiałem co niektóre wątpliwości. Ważne w tej chwili jest to, że prawie na 100% jutro dostaniemy Wiedźmina.Przyjemność po mojej stronie :> [size=8pt]razem z rachunkiem za telefon do Wawy...[/size]
A nie 24 ? Ja tutaj czegoś nie rozumiem. Może ktoś dostanie szybciej, bo paczki (chyba) wysyłane są z Wawy. Niestety mieszkam w Gdańsku :/
 
Q: Kiedy będę mógł sprawdzić status przesyłki?A: Jak znajdzie się w magazynie, czyli na pewno jutro już można sprawdzać status. Kiedy przesyłka dotrze do magazynu, to wpiszą ją do komputerów, wtedy spokojnie znajdziecie numer telefonu kuriera i będziecie mogli się umówić z kurierem na dokładną godzinę.Hmmmm... Jak to "Znajdziemy numer telefonu kuriera" gdzie znajdziemy?
 
Adam: Mowa była o dniu jutrzejszym, jeśli mieszkasz dalej to możliwe, że dostaniesz w środę. Chociaż sądzę, że spora większość powinna dostać jutro. Proponuję Ci jutro zadzwonić i nagiąć kuriera, aby zjawił się możliwie jak najwcześniej :>Ajgor: Z czego zrozumiałem, to tam w statusie przesyłki ma być numer kuriera.
 
Zadzwoniłem do gram.pl spytałem się o wszystko. "Gra zostanie dostarczona 23, ewentualnie 24"Pytanie:paczki są wysyłanie z Warszawy, czy jest szansa, że Gdańsk zostanie obsłużony w wtorek? "Zależy w jakiej pan dzielnicy mieszka, lecz jest to EK i pierwszorzędnie one zostaną dostarczone"I gitara. Żegnam was :D Już mam zapasy na 2 tygodnie.
 
Adam said:
Zadzwoniłem do gram.pl spytałem się o wszystko. "Gra zostanie dostarczona 23, ewentualnie 24"Pytanie:paczki są wysyłanie z Warszawy, czy jest szansa, że Gdańsk zostanie obsłużony w wtorek? "Zależy w jakiej pan dzielnicy mieszka, lecz jest to EK i pierwszorzędnie one zostaną dostarczone"I gitara. Żegnam was :D Już mam zapasy na 2 tygodnie.
Hej, stary - nie opuszczaj nas :> Trzeba będzie stworzyć topic w którym będziemy oceniać grę...
 
Dagon said:
Dagon said:
... To będziecie jutro opowiadać co i jak ;]
Sam czuję lekkie spięcie - nie wiem jak włożę krążek do DVD-ROMu... ;) A ty co? Mieszkasz na Alasce, czy nie zamawiałeś Pre-Ordera?
Ja sobie pójdę spacerkiem do Empiku i zakupię EP w piątek ;]
 
Cóż - status 'wysłane' ma praktycznie każdy kto pokwapił się na Edycję Kolekcjonerską - chciałem zdecydować się na łączoną przesyłkę - jeszcze nie zakupiłem nowej karty graficznej, więc tydzień nie robił dla mnie różnicy. Jednak gram.pl zrezygnowało z łączonych przesyłek z powodów czysto technicznych - wyobrażam sobie to zamieszanie... Cóż, chciałbym dostać swój egzemplarz już jutro, jednak zważając na moje dość 'egzotyczne' miejsce zamieszkania - kuriera spodziewam się dopiero w środę, chociaż nie wiadomo ;)
 
Dagon said:
Hej, stary - nie opuszczaj nas :> Trzeba będzie stworzyć topic w którym będziemy oceniać grę...
Jeszcze mam zrobić filmik o Wieśku. Jestem już kompilatorem od 1,5 roku więc może coś skleję ;P
 
Wlasnie bylem na sklep.gram.pl i z ciekawosci wszedlem w wiedzmina i niespodzianka (wersja podstawowa): Dostępność: towar dostępny, duża ilość (ponad 10 szt.)ciekawe kiedy wysylaja???;/
 
Przeglądając komentarze na Gram.pl znalazłem coś takiego :
Po drugie naszą EK otrzymamy w aż/tylko 2 częściach. Natomiast ta druga z nich zostanie do nas wysłana na początku następnego tygodnia z gwarancją dotarcia do prawowitego właściciela do dnia 31.10.07 r. Co w praktyce będzie oznaczać, że wszystkie dodatki + obiecana rekompensata (plakat w formacie B1, dużego formatu naklejka z motywem wiedźmińskim oraz - UWAGA- rękaw analogiczny do tego z edycji podastawowej! - tak to prawda - osobiście potwierdziłem tą informację zaraz po jej otrzymaniu, a radość, którą owa wiadomość we mnie wywołała, od razu wyraziłem szerokim uśmiechem na twarzy ;) otrzymamy max tydzień po odebraniu paczki z pierwszą "ratą".
Czy ktoś domyśla się (albo wie) czym może być ten tajemniczy rękaw ?
 
[quote author=Wallace]Czy ktoś domyśla się (albo wie) czym może być ten tajemniczy rękaw ? [/QUOTE]Owszem, jest to po prostu ten czarny pokrowiec w który schowana będzie EP ;). Widoczny choćby na TYM zdjęciu (najbardziej po prawej). Nic nadzwyczajnego :D.
 
Top Bottom