gram.pl

+
Moja paczka jest pakowana i jutro przejmie ją kurier. Po tak długim czekaniu w końcu zobaczę dodatki. Zastanawia mnie pudełko, które niby jest tak kłopotliwe w składaniu ;)
 
cyt z gry.wp.pl"No dobrze a co z tymi którzy WCIĄŻ nie otrzymali brakujących elementów EK?Oczywiście robimy wszystko aby brakujące elementy dosłać jak najszybciej. Niestety z powodu zamieszania z zamówieniami wysyłka idzie wolniej niż byśmy sobie życzyli. Codziennie wysyłamy kilkaset brakujących zestawów, jednak wygląda na to, że ostatnie pakiety wyślemy do końca tego tygodnia. Czyli ostatnie osoby nie powinny dostać ich później niż we wtorek13 listopada.Podjęliśmy też bardzo ważną decyzje odnośnie EK. Po pierwsze wszystkim zamawiającym EK w preorderze, czyli wszystkim których dotknęło rozdzielanie wysyłki na dwie części, zostanie wysłany kupon o wartości 100 złotych do zrealizowania W DOWOLNY sposób w sklepie gram.pl. Wartość tego kuponu odpowiada mniej więcej wartości elementów które wysyłamy z opóźnieniem. Uznaliśmy, że zwykłe przeprosiny to za mało i załączając kupon chcemy dodatkowo podkreślić jak bardzo jest nam przykro, że nie wywiązaliśmy się z zawartej z naszymi klientami umowy.Oczywiście akcja będzie nas kosztować bardzo dużo pieniędzy. Ale niestety za błędy trzeba płacić. Szczegóły całej akcji będą wkrótce ogłoszone, a ze wszystkimi klientami skontaktujemy się osobiście (telefonicznie lub emailem) i poinformujemy o tym. Nastąpi to zaraz po zakończeniu wysyłek brakujących elementów, czyli najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu (12-17 listopada). Zależy nam na czasie, tak aby kupon gracze mieli szanse wykorzystać na świąteczne zakupy.Dodatkowo rozważamy, czy czasowo nie zawiesić wydawanie EK do wszystkich gier CD Projekt. Edycja Wiedźmina pokazała, że jako organizacja nie potrafimy tego należycie wykonać i do czasu gdy nie będziemy pewni, że potrafimy to zrobić ze 110% skutecznością uważam, że lepiej tego nie robić. To oczywiście będzie trudna decyzja, gdyż EK stały się jednym z naszych znaków rozpoznawczych, ale jeśli uznamy, że jest konieczna to też ją podejmiemy.Jeśli ją podejmiemy nie będzie ona jednak dotyczyć gier które już zaplanowaliśmy. Mam na myśli EK gry Gears of War. Wydaje mi się, że to spowodowało by więcej zamieszania niż pożytku, gdyż wszystko mamy ustalone z producentem i właśnie ruszyły zapisy. "No taka rekompensata może być ;D
 
Michalun said:
Podjęliśmy też bardzo ważną decyzje odnośnie EK. Po pierwsze wszystkim zamawiającym EK w preorderze, czyli wszystkim których dotknęło rozdzielanie wysyłki na dwie części, zostanie wysłany kupon o wartości 100 złotych do zrealizowania W DOWOLNY sposób w sklepie gram.pl. Wartość tego kuponu odpowiada mniej więcej wartości elementów które wysyłamy z opóźnieniem. Uznaliśmy, że zwykłe przeprosiny to za mało i załączając kupon chcemy dodatkowo podkreślić jak bardzo jest nam przykro, że nie wywiązaliśmy się z zawartej z naszymi klientami umowy.
Narzekajmy dalej. Przydałby mi się nowy monitor ;)
 
100zł do "rozwalenia" stawia mnie przed kolejnym dylematem (tak jak kiedyś EP czy EK ;)Czy zainwestować w kilka tańszych serii, czy po prostu zafundować sobie Call of Duty 4, nowego NFS-a ;)Jestem całkowicie zaskoczony takim prezentem... :DJak teraz mam zdać maturę? :p
 
:eek: Wobec takiego wytłumaczenia i takiej decyzji odnośnie pre-orderowców zmieniam swoje zdanie o gram.pl. Jestem bardzo miło zaskoczony takim podejściem do klienta i moje zaufanie do firmy wraca :)
 
Ja zastanawiam sie miedzy Pro Evolution Soccer 2008 dla mojego brata, Oragne Box'em, Timeshift'em i Call of Duty 4 :D
 
Do tego grona dodam jeszcze Gears of War :D. Ja mam podobny dylemat, ale chyba PES8 wygra tą walke ;). Muszę tylko się zorientować jak tam w nim jest, jeśli chodzi o multi (konkretnie net), bo gra solo troche mija się z celem. Ech, CDP dał nam niezły prezent ;). Choć z tymi EK to mogliby się trochę pośpieszyć, moja ciągle jest wstrzymana :-\.
 
Moja paka już doszła :] Także nr. klienta 1331 już widnieje na pudle i medalionie :]Ale takiej gratyfikacji od CDP to ja się nie spodziewałem... naprawdę DUŻY RESPEKT I SZACUNEK ZA ODWAGĘ !
 
Ta stówka to będzie wPLN czy normalnie 100zł i będzie można za nią kupić co się chcę czy tylko na ograniczone produkty?
 
Normalnie cud nad Wisłą, wchodzę w moje zamówienia na gram.pl a tu pisze pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 9 listopada 2007Ja tu już napisałem takiego pięknego posta na temat co myślę o CDP i całej wysyłce, już mam wcisnąć Wyślij wiadomość a tu takie coś, normalnie, od razu zmieniłem o was zdanie CDP ;DStówka zapewne pójdzie na COD'a 4, chociaż będę się musiał jeszcze zastanowić nad tym.
 
Gerrard said:
Gerrard said:
Narzekajmy dalej. Przydałby mi się nowy monitor ;)
Szczery LOLCo do tej stówy, czy ktoś wie czy CDP będzie wydawcą UT3?
Mozna zamawiac na Gram.pl UT3 tak wiec wychodzi na to ze CDP jest wydawca tego tytulu.Co do Gears of War? No tak...Kolekcjonerka by sie przydala hehe ;]
 
Ja jeszcze zacytuje to:"Przede wszystkim jest mi potwornie przykro z zamieszania jakie powstało przy wysyłce polskiej edycji kolekcjonerskiej. Spiętrzyło się tam kilka błędów organizacyjnych jak i komunikacyjnych. Jest mi wręcz wstyd, że nie potrafiliśmy wyprodukować na czas elementów poligraficznych. Zrozumiałbym gdyby chodziło o płytkę z grą, nad którą prace trwały do ostatniej chwili i nigdy bym nie przypuszczał, że wyłożymy się na tak banalnie prostym zadaniu. No co tu dużo mówić. Wstyd i porażka. Za co chciałem wszystkich fanów Wiedźmina OGROMNIE PRZEPROSIĆ. Całe zamieszanie pogłębiła seria niefortunnych zdarzeń. Niepotrzebne wysłanie pierwszych gotowych EK do sklepów, słabe zorganizowanie całego procesu zamówień, tak, że mimo wielkiego popytu zostały wolne egzemplarze, czy brak informacji o dokładnej wielkości nakładu. Do tego doszły głupie błędy typu brak drukowanego listu z informacją o dwuetapowej wysyłce i przeprosinach załączonych do pierwszej serii wysyłek oraz zbyt długi brak informacji kiedy będą dosyłane kolejne elementy. Naprawdę seria niefortunnych zdarzeń. Niestety zapoczątkowana w samym CD Projekt. Cały nasz trud włożony w opracowanie jak najlepszej edycji został tym niestety zaprzepaszczony, a dobre imię naszej firmy ogromnie na tym ucierpiało.Dość jasnym jest też, że koniec, końców to jako dyrektor zarządzający całej grupy CD Projekt jestem odpowiedzialny za wpadkę z EK. Szczerze i osobiście mówiąc to chyba moja największa wpadka w historii prowadzenia (lub współprowadzenia) CD Projekt. Mówiąc, że największa, nie mam na myśli jej bezwzględnego rozmiaru, ale to, że zdarzyła się ona dla nas przy najistotniejszej w historii premierze i jej przyczyny nie leżały poza CD Projekt. Czyli nikt z zewnątrz nie utrudnił nam zadania, co w pracy z obcymi firmami niestety czasem się zdarza.Oczywiście nad wpadką z EK i innymi nie przechodzimy do porządku dziennego. Zbieramy post mortemy, które będą podstawą do analizy popełnionych błędów. Pierwsze spotkania na ten temat już odbyliśmy, kolejne niedługo. I mimo, że atmosferę w firmie mamy przyjazną i dość wyluzowaną, to akurat te rozmowy prowadzone są w bardzo poważnej atmosferze."Brawo! Brawo! i jeszcze raz Brawo! Za postawę!Cóż mogę rzec... pełna rehabilitacja w moich oczach za to i za rekompensatę, która zaiste okazała się niczego sobie :). Tym sposobem EK stała się naprawdę "wypasioną" pozycją, a pre-orderowcy zostali również królewsko nagrodzeni. TEż nastraja mnie optymistycznie fragment o bezpłatnych dodatkowych przygodach i toolsecie.
 
Ja przejrzałem co jest do zakupienia i zastanawiam się nad:* Saga ASa, której na półkach jeszcze nie mam (nie licząc opowiadań), a ta kolekcja wygląda ciekawie;* Clive Barkers Jericho (gościu robi niezłe horrory, do dziś mile wspominam Undyinga, nie mówiąc o książkach);* HL Orange box;* Muzyka inspirowana Wiedźminem;* może skórzana podkładka pod mysz, jak by się pokazała;Będę musiał się zdecydować co i jak, an razie zrobiłem sobie listę top5. Choć jest jeszcze wiele ciekawych tytułów. Muszę zobaczyć demo CoD4, jeszcze można wziąć pod uwagę GoW'a i Crysis ma wyjść. Trzeba to wszystko dobrze przemyśleć
 
No jak na razie panowie stanęli na wysokości zadania. Będę ich jednak chwalił gdy już wszystko dostanę a ta 100 nie okaże się ściemą.
 
Gerrard said:
Gerrard said:
Mozna zamawiac na Gram.pl UT3 tak wiec wychodzi na to ze CDP jest wydawca tego tytulu.
Można? Ja właśnie pytam dlatego że w sklepie nie ma.
Moj blad ;). Na Gram.pl byl news ze UT3 bedzie wydawanew Polsce przez CDP w cenie 129zl. Nie bylo jednak info o tym, jakoby byly juz pre-ordery ale gra w Polsce wychodzi juz 19 listopada (czy cos kolo tego)No! Nareszcie moje dodatki sa pakowane i przygotowywane do wysylki :). Dzisiaj mi wysla (kurde, szkoda ze firma kurierska nie jezdzi w soboty i bede musial czekac do poniedzialki ;D)
 
Top Bottom