Fallout online

+
Chariot said:
Napisz dokładnie jak to zrobić:Co potrzeba, gdzie jest to zadanie i w jakim mieście.
W redding w budynku od karawan można pytać o pracę. Tam jest opcja szambonurka.EDIT: Faktycznie Flash. Pomyliło mi się :)
 
Sprzątać kupę można wszedzie, gdzi etylko są brahimy i ich właściciel w pobliżu.Byłem w nocy w Junktown, które w nocy jest zamknięte. Ale wbiegłem jak głupi, bo mi się kliknęło, całe miasto się na mnie rzuciło, tuż za bramą mnie zabili...w tym samym czasie wszedł na mapę jakiś sk....., zabrał mi 600 cap, pistolet, amunicję i 4 liny.K****.
 
Dlatego lepiej ginąć na pustyni, pod kretoszczurem ;PA tak poważniej, czy na całej mapie nie ma żadnych luźnych przedmiotów do zebrania?
 
Na mapie w sensie na pustyni?Z tego co czytałem można zbierać różne przedmioty takie jak owoce, drewno i inne bzdety tylko potrzebne są do tego konkretne narzędzia.
 
szczepek said:
Sprzątać kupę można wszedzie, gdzi etylko są brahimy i ich właściciel w pobliżu.Byłem w nocy w Junktown, które w nocy jest zamknięte. Ale wbiegłem jak głupi, bo mi się kliknęło, całe miasto się na mnie rzuciło, tuż za bramą mnie zabili...w tym samym czasie wszedł na mapę jakiś sk....., zabrał mi 600 cap, pistolet, amunicję i 4 liny.K****.
Przecież i tak straciłbyś te przedmioty, psie ogrodnika :p
szczepek said:
A tak poważniej, czy na całej mapie nie ma żadnych luźnych przedmiotów do zebrania?
Nie ma, to fallout, tu każdy śmietnik został przeszukany setki razy przed Tobą :p. Tzn. na mapie widziałem tam coś, nie pamiętam już co, nie umiałem tego podnieść :pBrak questów (i jakiejś alternatywy, np. mistrzów gry) jest bardzo poważną wadą.Jeżeli chodzi o stworzenie postaci - ja wymyśliłem taki patent:SIŁA 8 + perk zwiększający siłę o 2 = 10PERCEPCJA 1 bo nie jest nam potrzebna walcząc z bliska !! A jak ktoś się dobrze chowa, to i tak go nie zobaczymy :pENDURANCE 10 żeby nie umierać od byle psa! Duży endurance to duża szansa na ucieczkę!CHARYZMA 1 nie handlujemy, robi to za nas kolega z drużyny. INTELIGENCJA 7, bo tyle zostałoAGILITY 10, bardzo użyteczny atrybutLUCK 3 - bałem się dać mniej xDW praktyce - na początku gry myślę, że jednego geckona gołymi pięściami da się zabić.. Ach, oczywiście dajemy tagi w unarmed, melee i za radą Chariota w Outdoorsman.Nie wiem co myślicie o takim maksowaniu, jak komuś powiedziałem (pr0sowi!), że mam jeden percepcji, to był w szoku "To jak Ty trafiasz ?!" - trafiam, normalnie, bezproblemowo, bo nie walczę na odległość.W necie pewnie znajdziecie lepsze buildy :p
 
Bredziu said:
PERCEPCJA 1 bo nie jest nam potrzebna walcząc z bliska !! A jak ktoś się dobrze chowa, to i tak go nie zobaczymy :p
Tak, ale jak już weźmiesz włócznię z zasięgiem 2 hexy to możesz przeciwnika nie dojrzeć :pJa tam nigdy nie ładuję więcej siły niż 7. Resztę i tak załatwia power armor. Planujesz kiedyś zdobyć power armora nie? No to 3 pkty w plecy.
 
Mam hatchet, outdoorsmana na 60%, używam hatchet na drzewie(tak, żywym - jednym z drzew w "lesie") i nie działa. O czym zapomniałem?EDIT. Nieważne :) Tylko drzewa z koroną są dobre do ścinania
 
Właśnie, ten gang powinien znaleźć sobie miejsce, gdzie mógłby się zebrać i zachowywać jak gang ;P
 
Witam. Na wstępnie napisze tak: nie róbcie postaci przeznaczonych na późniejszy etap gry. Tutaj power armor to sprawa wręcz nieosiągalna a amunicja to cenna sprawa. Ja zrobiłem postać snajpera czyli one hand weapon. 8 lucka i perk finesse dają mi aż 18% na krytyka. 6 siły pozwala mi nosić broń snajperską w przyszłości. Odradzam dawania mniej niż 4 charyzmy gdyż większość handlarzy nie będzie chciała z nami gadać. 4 to optymalna wartość. Co do expienia i zdobywania kasy najbardziej opłaca się na początku zbierać kupy krówek. W Hub jest czarnoskóry obywatel, który daje nam łopatę i za każde zebrane łajno 10 expa i kapsli. Mozolne ale moim zdaniem opłacalne. Dzięki temu uzbieramy na broń.
 
O, to tylko 30 tys kup i mamy 25 level z ultimate perkiem sniper lub slayer jeśli spełnimy wymagania. ;)
 
Marqson said:
Zwłaszcza ,że kup jest 3-4 w zagrodzie.Jak dla mnie ta gra to strata czasu i nerwów.
Całkiem możliwe Marq,jak dla mnie pierwszy raz to wręcz odwrotnie - nieźle się ubawiłem umierając. Hardkorowość gry jest fajna, bo śmierć jest czymś naprawdę strasznym! Jednak obawiam się, że gameplay gry jest zbyt nudny, aby na dłużej tu zagościć...Co do charyzmy - jak już bawić się w klany, to nie lepiej mieć wyznaczonych handlarzy? W każdym razie mięśniak, który dużo udźwignie raczej nie musi mieć charyzmy, po prostu dłużej ponosi rupiecie, a potem razem z handlarzem pójdzie do sklepu i sprzedadzą.
 
Najpierw trzeba poznać grę. Jak na razie to z kumplem żyjemy z napadania na graczy. Ale prawda jest taka że trzeba przemęczyć te 6 lvli i dopiero ma się szansę.
 
Chariot said:
Najpierw trzeba poznać grę. Jak na razie to z kumplem żyjemy z napadania na graczy. Ale prawda jest taka że trzeba przemęczyć te 6 lvli i dopiero ma się szansę.
Noo tak pierwsze levele nabić na przerzucaniu braminowej kupy i uciekaniem przed wszystkim. Potem zabijać noobków. Brzmi jak świetna zabawa.
 
Marqson said:
Marqson said:
Najpierw trzeba poznać grę. Jak na razie to z kumplem żyjemy z napadania na graczy. Ale prawda jest taka że trzeba przemęczyć te 6 lvli i dopiero ma się szansę.
Noo tak pierwsze levele nabić na przerzucaniu braminowej kupy i uciekaniem przed wszystkim. Potem zabijać noobków. Brzmi jak świetna zabawa.
Ponoć są questy. Ale chyba od wyższych leveli można je dopiero wykonać. Generalnie po prosty mało do robienia jest, tylko grindowanie :pOdkrycie ciekawe, ale niestety już mi się znudziła gierka :p
 
Top Bottom