Fallout online

+
Działa tak samo jak w turach, tylko w czasie rzeczywistym ;) Są punkty akcji, odnawiają się w czasie.Co wam powiem to wam powiem ale... Tutaj jest jakiś specyficzny klimat. Przed 'hardcorowość' gry nie ma dzieci, jak się pytam czy ktoś ma linę to nawet jakiś kozak leather armor i minigunem, który właśnie miał opuszczać lokację, przystanąl powiedzieć że nie ma. Znalazł się ktoś, kto ma brykę i wozi za kasę (przy okazji skóry kupiłem na namiot).Są też mniej przyjemne akcje (ale pasujące do świata w końcu) - wchodzę do Broken Hills od południa, biegne w stronę zachodniego wejścia i 'słyszę' jak ktoś krzyczy, że jakiś wariat rozwala wszystkich i zobaczyłem jak jakiś ludek padł poszatkowany serią. To się zmyłem ;)Tak czy siak coraz bardziej mi się to podoba :)
 
No, wreszcie udało mi się odpalić.Zamierzam zrobić typowego ciężkozbrojnego woja, coś a'la półork z D&D. Macie jakieś sugestie?
 
Ja dostałem tylko errora w połączeniu.BTW ciągle mam "Cant load faction003.dat" i "error while opening spawnnpc.cfg", wiecie coś na ten temat?
 
mrrruczit said:
Ja dostałem tylko errora w połączeniu.BTW ciągle mam "Cant load faction003.dat" i "error while opening spawnnpc.cfg", wiecie coś na ten temat?
Włącz updatera, można już zassać 003 w kilka sekund, a spawnnpc.cfg się nie przejmuj ma to każdy.
 
213.170.70.111 port: 2238Nowe IP serwera. trzeba zmienić (klikamy na ikonę z narzędziami). http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=51620&start=20Polecam zaglądanie na bieżąco.
 
łał, udało mi się wreszcie to odpalić! :D1 - trochę nie wiem co się dzieje, co mam robić itd. Jak można porozmawiać z innymi graczami?2 - GDZIE DO DIABŁA WŁĄCZYĆ AUTOMATYCZNE BIEGANIE?!?!!?! ;)coś czuję, że dużo tu z oryginalnego Fallouta wycięto, ale tak po pierwszym kontakcie całkiem pozytywnie ;) Co robić na początek, hm? (mój nick to Agloval, jak mnie ktoś spotka z forum to proszę pozdrowić ;D)
 
Agloval said:
2 - GDZIE DO DIABŁA WŁĄCZYĆ AUTOMATYCZNE BIEGANIE?!?!!?! ;)
Nie da się, jedyny sposób biegania to podwójny klik na docelowy hex postaci.BTW, ponawiam prośbę o jakiegoś optymalnego builda na szturmowca.@Melkor - no właśnie, spotkałem całe "pole" takich odchodów, ale gdy poszedłem je posprzątać, że gołymi rękami nie mogę tego zrobić - trzeba do tego jakiegoś specjalnego przedmiotu czy jak?
 
Ja: http://www.file-upload.net/download-1920195/faction003.dat.htmlAalaron: wysłałem Ci na PWAgloval: to tymczasowy serwer
 
Mnie jeszcze nie wywaliło. Aalaronie, potrzebujesz łopaty. Dostaniesz ją u pewnego czarnucha w hub (ja tam zawsze przynajmniej brałem :p). Najlepiej zagadać dwa razy, weźmiesz dwie sztuki. Potem idziesz do namiotu parę metrów dalej i dajesz jedną gościowi w środku. W zamian coś dostajesz.
 
Top Bottom