Wiedźmińskie motywy na telefony komórkowe

+
Wiedźmińskie motywy na telefony komórkowe

The Witcher theme Wykonałem wiedźmiński motyw na komórke SE k750i. Jeśli ktoś ma ochote sprawdzić, zapraszam do pobrania (naturalnie for free ;)) Użyte w niej elementy graficzne pochodzą ze strony www.thewitcher.comProsze tylko o nie wstawianie tego na inne fora jako że to praca wykonana tylko dla społeczności thewitcher.comEnjoy.
 
A nie jest to zrobione na stronie OwnSkin.com? Jeśli tak, to mogę podziękować ;] A jeśli nie... Ohh, muszę mieć! Jakieś screeny?
 
O, udało się przesłać na telefon. Theme bardzo fajny, nie rażący w oczy jak niektóre, tapetka ładna ;]Dzięki wielkie.
 
Miło że sie podoba Motyw zrobiłem (a właściwie skończyłem) dziś więc to jest pierwsze miejsce gdzie jest upubliczniony :)Poniżej wrzucam screena z kilkoma elementami motywu. Reszta niech będzie tajemnicą ;)Screen
 
Może ktoś wrzucić ten motyw ale gdzie indziej niż na RS, bo z rapidem mam kłopoty żeby się w kolejke wepchnąć :D
 
Ciekawe, mógłbyś zrobić jeszcze jakieś Wiedźmińskie motywy? Widać, że są bardzo ładne, ale znalazłem mankament: nie widać co wybieramy, gdy szukamy symboli w tym podmenu. Po prostu jest biało.
 
Pewnie, mógłbym :) Potrzeba mi tylko nowego konceptu jakiegoś :)Co do tego bugu to jutro go zlikwiduje i wrzuce gute wersje.Tutaj screen :) tym razem jako wklejka.Kilka ekranów. Reszta to niespodzianka :)
 

SaLi

Forum veteran
EXTRA!Super pomysl - moze komus zdolnemu bedzie sie chcialo zrobic cos takiego np. dla Samsunga, o ile to jest mozliwe...Pozdrawiam! :)
 
Saphir said:
znalazłem mankament: nie widać co wybieramy, gdy szukamy symboli w tym podmenu. Po prostu jest biało.
Oki.. bug naprawiony. Do ściągnięcia wersja działająca jak trzeba w pierwszym poście. Sry za niedopatrzenieHave fun
 
Jakimś cude dostałem się wreszcie na tego rapidshare..Dla tych co też mają takie kłopoty oto alternatywny link:http://s001.wyslijto.pl/index.php?file_id=68701875482578272915
 
Dzięki Krakers za alternatywnego linka.Panzer niezła robota.Teraz jeszcze porobię sobie dzwonki i wiedźminofon jak się patrzy ;)
 
Top Bottom