Poradniki

+
Micp said:
przydał by się do tego poradnik ale raczej nie będzie edytora jakoś się mi źle kojarzy np. w Gotchic 3 niema edytora i wszystko dobrze jest tak jak w wiedźminie a pozatym co by ten edytor robił oprócz uproszczania sobie zabawy nie wiem może i byłby fajny poczekamy zobaczymy ;)
Gratuluję temu, kto to zrozumiał... Zacznij ty używać interpunkcji... To raz.Dwa - edytor będzie - to jest zapowiedziane przez twórców.Trzy - edytor służyłby do (nie do wiary!!) tworzenia modyfikacji do Wiedźmina... To chyba oczywiste, nie?
 
Mogłem wejść wcześniej na forum bo dopiero teraz się dowiedziałem, że będzie edytor :D ale boardzo dobrze będzi zabawa :) mam nadzieje, że przed świętami już będzie :D
 

SaLi

Forum veteran
KaiMan said:
Jestesmy spora, ale jednak nie powszechna grupa ludzi, ktorzy maja to szczescie, ze mamy oryginalna gre, oraz dostep do internetu.
S@LI , patcha w sklepie nie kupisz raczej, więc tak, czy siak by patcha uzyskać musisz znaleźć kumpla co ma dostęp do sieci, więc cóż na przeszkodzie stoi zarejestrować się również itd?
Hmm zdaje sie ze zapominasz np. o mozliwosci wrzucenia go (patcha) na jakas plytke od czasopisma komputerowego.Co do tepienia piractwa - slusznie, jednak nie przemawia do mnie przyjmowanie zasady ze czlowiek rodzi sie zlym (bedzie piracil -kradl) i trzeba calej masy ograniczen by wyprowadzic go na dobra droge.Przeciez piraci i tak znajda sposob na upatchowanie gry, zaraz wyjdzie new wersja juz upatchowanego cracka itp.Na dobra sprawe tego typu obostrzenia utrudniaja zycie uczciwym konsumentom.Podobnie ma sie sprawa np. z HL2.Dlaczego ktos ma sobie zakladac internet i ponosic dodatkowe koszty tylko dlatego ze chcial sobie pograc w nowego halfa?Przeciez nie kazdy do pelni szczescia potrzebuje trybu MP.Pozdrawiam! ;D
 
HejFakt, spora część firmy jest na urlopie, nie inaczej jest w QA. Trzeba trochę odpocząć po crunch`u :)Co do poradnika to pomysł nie został bynajmniej zarzucony, właśnie kończę prace nad kolejną częścią.Niestety w związku z pewnym projektem nad którym jesteśmy teraz skupieni (więcej info wkrótce), nie mogę poświęcić na to tyle czasu ile bym chciał, co z kolei przekłada się na zmniejszoną częstotliwość publikacji poradnika. Obiecuje się poprawić ;)
 
Witam, ciekawe czy pan Karol przed urlopem czy po :) Co do poradnika to czekamy na nastepna czesc. Jestem ciekaw nad czym w tym okrojonym skladzie pracujecie. Patch juz jest gotowy i wlasnie testowany, zatem musi to byc cos innego. Czyzby Demo was tak zajmuje? Tez chyba nie..... A moze dodatek. To ostatnie bylo by najbardziej pozadane z mojego punktu widzenia :)Pozdrawiam.
 
PanKarol said:
Niestety w związku z pewnym projektem nad którym jesteśmy teraz skupieni (więcej info wkrótce), nie mogę poświęcić na to tyle czasu ile bym chciał, co z kolei przekłada się na zmniejszoną częstotliwość publikacji poradnika.
Czyżby dodatek? ;P W końcu pewnie robi się od jakiegoś czasu(Ci od fabuły po ukończeniu poprzedniej nie mogli zostać bez zajęcia;P)...
 
DarkRegis -> Jeszcze przed urlopem, ale nie wiem kiedy wyjdzie z racji studiów. Wykładowcom może im się nie spodobać ze na miesiąc zniknę z zajęć ;)Obecnie zajmuje nas kilka rzeczy, część dotyczy bliższych terminów, część jest dość mocno odsunięta w czasie. Podejrzewam że niedługo na stronie pojawią się jakieś informacje na ten temat, ale póki co - cicho sza :)
 
Proponuje Wykladowcy dac Wiedzmina. Wylaczy go to z obiegu na jakis miesiac. W tym czasie nie zauwazy braku kilku studentow na zajeciach :)
 
Podoba mi się pomysł dodatków tylko dla osób, które zarejestrowały grę. Z patchami powinno być podobnie![/QUOTE]Też to popieram Wiedźmin i inne gry CD Projekt są za dobre. Z piractwem walczymy jak najbardziej. Ja w szkole powiedzialem, że mam Wiedźmina a koleś powiedział: cytat:ON: Ja też mam ale po Czesku i jest piracki. ty masz po Polsku?JA: MamON: Masz Spolszczenie?JA: NieON: yyyyyyyyJA: MAM ORGINALA!!ON: Przegraj mi dam ci grę!JA: Jaką?ON: JA:Orignalna?ON: NieJA: to nie ma co gadac!I go załtawiłem :DKoleś sie obraził xD [move];D[/move]
 
Mamy orginalne wersje gry - 2999 wersji kolekcjonerskich za niemałą kasę - ha należymy do elitarnego klanu legalnych posiadaczy naszej wytęsknionej gry, wiec myślę że mamy prawo się trochę puszyć i mieć zyski z jej posiadania. Śmiało można uznać że do nas należy każda nowinka, jaką uraczą nas twórcy gry i tylko do nas legalnych posiadaczy. Rozumiem że nie wszyscy mają dostęp do neta - ja też długo go nie miałem - ale to się zmienia. Też długo czekałem by uzyskać jakąś łatkę do innych gier. Najczęściej je uzyskiwałem z cda, za co ich szanuję, i wiem że czasem warto poczekać - ta radość że wreszcie mogę grać bez błędów w grze, jest bezcenna- o ile mamy jej legalną wersję. Niema wymówki dla piratów, bo kto nam zrobi dalszą część gry? - oni? ha na pewno nie. Wiem że ktoś kto kupił legalną wersję chce mieć łatwy dostęp do łatek i innych bonusów, ale zadam pytanie czy powinny być dostępne bez rejestracji? Bez potwierdzenia legalności posiadania gry? Mmmmm każdy może mieć wątpliwości do mojej wypowiedzi - jestem szczęśliwym posiadaczem neta - póki go nie miałem cierpliwie czekałem. Co zrobią inni? Zobaczymy Poczekamy Ocenimy. Pozdrawiam wszystkich z cechu WIEDŹMINÓW. Wampir Vam :)
 
Elwer said:
Elwer said:
Podoba mi się pomysł dodatków tylko dla osób, które zarejestrowały grę. Z patchami powinno być podobnie!
Otóż to! Z piractwem trzeba walczyć wszelkimi dostępnymi środkami.Btw. Sytuacja z życia. Dziś w szkole powiedziałem kumplowi "Mam wiedźmina. Jest za*****ty" Pierwsze jego słowa: "Przegraj mi." Został zabity śmiechem. ;)
I bardzo dobrze miłlem podobną sytuację ze STALKEREM pochwaliłem się że mam orginał i usłyszałem -" przynieś to se przegram" - no cóż przegrał:):):):):) więcej z nim nie gadam pozdrawiam Wampir Vam
 
Dla zainteresowanych, treść najnowszej części poradnika jest już gotowa :) Teraz jeszcze tylko muszę go przetłumaczyć i idzie do składania, więc na dniach powinien być .
 
ja mam tylko takie pytanie:po co w tym PDF jest tyle rysunkow?? wogule nie moge tego ogladac bo nie dosc ze sie otwiera nie wiadomo jak dlugo to potem nie moge go obejzec?(((
 
Rysunki są głównie ze względów estetycznych, nie okłamujmy się że nikomu nie chciało by się czytać dokumentu po prostu napisanego w Wordzie ;) Często są też po prostu konieczne (np. w czasie opisywanie alchemii i mikstur.)Do tej pory nikt nie narzekał na te PDF. Jakiej wersji AR używasz ?
 

Similar threads

Top Bottom