Poradniki

+
PanKarol said:
Rysunki są głównie ze względów estetycznych, nie okłamujmy się że nikomu nie chciało by się czytać dokumentu po prostu napisanego w Wordzie ;) Często są też po prostu konieczne (np. w czasie opisywanie alchemii i mikstur.)Do tej pory nikt nie narzekał na te PDF. Jakiej wersji AR używasz ?
ja bym wolał duzo w wordzie, niz malo w PDF + logo wiedzmina na pol strony i tysiac obrazkow ;]
 
Shaterron said:
Shaterron said:
Rysunki są głównie ze względów estetycznych, nie okłamujmy się że nikomu nie chciało by się czytać dokumentu po prostu napisanego w Wordzie ;) Często są też po prostu konieczne (np. w czasie opisywanie alchemii i mikstur.)Do tej pory nikt nie narzekał na te PDF. Jakiej wersji AR używasz ?
ja bym wolał duzo w wordzie, niz malo w PDF + logo wiedzmina na pol strony i tysiac obrazkow ;]
i zasmażka...
 
Mam prośbę, jestem na akcie V zaraz na początku, w pałacu Foltesta po rozmowie ze wszystkimi i król każe mi się udać do szambelana w celu dostanie się do Wyzimy, ale do komnaty w której jest szambelan nie wpuszcza mnie straż. Foltest wciąż tylko powtarza ze mam się udać do szambelana i w kółko to samo.... Dlatego pytam czy to błąd w grze czy ja coś źle zrobiłem... pozdrawiam
 
falkenar said:
Mam prośbę, jestem na akcie V zaraz na początku, w pałacu Foltesta po rozmowie ze wszystkimi i król każe mi się udać do szambelana w celu dostanie się do Wyzimy, ale do komnaty w której jest szambelan nie wpuszcza mnie straż. Foltest wciąż tylko powtarza ze mam się udać do szambelana i w kółko to samo.... Dlatego pytam czy to błąd w grze czy ja coś źle zrobiłem... pozdrawiam
wciśnij tego posta w subforum o V akcie na Melitele... Nie widzisz, że tutaj nie pasuje?
 
Mam pytanie jak wygraĆ z magikiem w kaer morhen prubuje wszystkiego i nie umiĘ tego przejŚĆ proszĘ o pomoĆ z gÓry dziĘki :d
 
dziwne on nie byl trudny do pokonania...zabijasz wszystkich z których mag czerpie energie a potem jego stylem silnym i znakiem aard
 
Sparhawk4 said:
dziwne on nie byl trudny do pokonania...zabijasz wszystkich z których mag czerpie energie a potem jego stylem silnym i znakiem aard
Tylko że walcząc z magikiem nie ma się jeszcze zapamiętanego znaku Aard. :p
 
Oczywiście że masz zapamiętany. Walcząc z Savollą jesteś już po pierwszym pobycie w laboratorium i żeby się z niego wydostać musisz użyć znaku :>
 
Jest już nowy poradnik do pobrania. Zawiera informacje o możliwych "bossach" do zabicia podczas gry. Całkiem pożyteczny poradnik. :)
 
A mi te poradniki nie działają. Jak któryś pobiorę, otworzę go programem i chcę przewinąć, to się wiesza. Tak jakby chciał doczytać resztę *.*pdf. Hmm, a jak w końcu po jakimś dłuższym czasie przeskoczy, to minimalnie i znów się ładuje. Mam Adobe Reader 8.
 
Poradnik może się przydać, są zawarte informacje gdzie znaleźć te wszystkie potwory za których głowy można zarobić sporo kasy :)
 
Premislaus said:
A mi te poradniki nie działają. Jak któryś pobiorę, otworzę go programem i chcę przewinąć, to się wiesza. Tak jakby chciał doczytać resztę *.*pdf. Hmm, a jak w końcu po jakimś dłuższym czasie przeskoczy, to minimalnie i znów się ładuje. Mam Adobe Reader 8.
Miałem podobny problem ale zrobiłem update do wersji 8.1 i teraz jest ok
 
Klikam na "sprawdź uaktualnienia" i wyświetla mi, że nie ma żadnych. Pewnie muszę poczekać, aż się ukaże łatka do polskiej wersji.
 
Ja mam identyczny problem. Ale te pdf'y mogę otwierać za pomocą ACDSee 9, mając zainstalowanego również Ghost Scripta 8.54.
 
Dziękuję serdecznie za poradniki. Jes to naprawdę w tak skondensowanej formie, że aż musiałem napisać ten post. Żadnego wodolejstwa - same konkrety. Brawo ;D
 
GeraltI said:
Ja bym dał Eliksir Sillaga tak bym go nazwał który można na krótki czas wejść w ciało przeciwnika i jego właśnie zabić ;)
Myślałem, że już nic głupszego poza wiedźminem-łucznikiem/wiedźminem noszącym płytówki nie można wymyślić. Jak bardzo się myliłem.
 

Similar threads

Top Bottom