Poradniki

+
W przyszłym tygodniu wracam z urlopu, a więc wracam też do pisania dalszych części poradnika :) To tak, gdyby ktoś był zainteresowany :)
 
Kurdeee gdybym przeczytala ten poradnik na temat bossow dzien wczesniej, to ubialbym tego Alghula x/. Teraz nici z dodatkowych nagrod :/
 
A wracajac do tego Alghula z krypty w 1 akcie. Powiedzmy ze nie mam eliksiru kota, ale mam pochodnie. Tylko jest taki problem: kiedy pokazuja sie ghule musze schowac pochodnie, by wyjac miecz, ale wtedy pochodnia gasnie i robi sie ciemno jak nie powiem gdzie co mi utrudnia walke z ghulami. Jest jakis sposob by no nie wiem, rzucic pochodnie na ziemie by sie palila i dawala swiatlo, czy tylko eliksir kot daje nam mozliwosc rownej walki po ciemku? xP
 
Yuzuki , ja rzucałem na gule znak igni, trochę się palił, a przy okazji odbierało im życia jak upadli to jeszcze się palili także światło było.ps. ewentualnie możesz też trzymać ALT, i przynajmniej widzisz gdzie są.
 
Czy ktoś łaskawy mógłby mi powiedzieć dlaczego tych pdf nie da się normalnie przewijać? mam angielskiego AR 8 i przewijanie trwa wieki. Czy można skądś łatkę pobrać?
 
Albo FoxitReader. Szybszy niż AR8.1 przynajmniej 23 razy (teraz foxit reader to eXpert Reader)
 
Mam taki maly problem w drugim akcie. Mam juz dowod niewinnosci jednej osoby i tym samym mam rozpoczete zadanie "co kryje prawda", wiec chcialam przejsc do zadania "anatomia zbrodni" lub "wdziecznasc grabarza" ale nie moge rozpoczac ani jednej ani drugiej misji xP. W opisie cos pisalo, ze anatomia zbrodni rozpocznie sie wtedy gdy wysle do tego dedektywa gonca... gdzie tego gonca moge znalesc? xPI dlaczego nie moge rozpoczac misji "wdziecznasc grabarza" skoro juz mam rozpoczete to zadanie "co kryje blabla"? :/
 
Yuzuki, musisz zdobyć dowody winności/niewinności wszystkich - do mnie dopiero wtedy przyszedł goniec (mały chłopiec na posyłki- też mi goniec ;D
 
Wiem ze to OT ale Shaggy zrobiles taki piekny brak spoilera tym winnosci/niewinnosci graty normalnie:D
 
Panowie jak mam zabić Azara Jaweda? Mam Wiedzmina od Premiery i nie umie tego przejść na tym się zatrzymałem, jest to walka gdzie występuje również Berengar, Azar najpier jego zabija, a później twa razy mnie uderzy i jest po mnie... Prosze was o pomoc.
 
Poldi1991 said:
Panowie jak mam zabić Azara Jaweda? Mam Wiedzmina od Premiery i nie umie tego przejść na tym się zatrzymałem, jest to walka gdzie występuje również Berengar, Azar najpier jego zabija, a później twa razy mnie uderzy i jest po mnie... Prosze was o pomoc.
Igni + miecz stalowy + styl silny + możliwość użycia smarowidła/runy + trochę cierpliwości.A jaki masz level postaci? To z kościejem nie było problemu, a z Azarem jest? Aha. polecam wierzbę bo jak podejrzewam, to on Cię załatwia jak Cię oślepi/powali....
 
Dzięki, dzięki wielkie za poradniki. Część trzecia najbardziej przypadła mi do gustu, zwłaszcza z obrazków, ale i tekst jest the best. Już nie będę miała problemów z pokonaniem owego potwora na hardzie. Dzięki.
 
Tak, Poldi1991, Iwona ma rację. użyj wierzby, też miałem kłopot z powalaniem/oślepianiem. jeśli szukasz recepty, to wejdź na www.wiki.thewitcher.pl, tam powinieneś znaleźć receptę.
 
Dawno mnie tu nie było, także dwie sprawy 1. Brak działalności w temacie poradników wynika z tego iż obecnie przygotowana jest pewną mega wielka rzecz która wymaga zaangażowania wszystkich ludzi. Do niej też przygotowywany jest obszerny poradnik.2. Do pisania własnych poradników wrócę po zakończeniu projektu o którym mowa w pkt.1, także zapewne już całkiem niedługo.Ps. Miło słyszeć że komuś oprócz zawartości merytorycznej podoba się także styl poradnika ;P
 
Mi się styl poradnika bardzo podoba... "Jak na prawdziwego, strasznego i mrocznego wampira przystało, Lilly pojawiasię na starym cmentarzu na bagnach, gdzie wraz ze swoją perwersyjnie roznegliżowaną drużynączatuje na ludzi, którzy są na tyle głupi, by się tam zapuszczać bez stosownej obstawy"
 
Ja tak myślę że jak wyjdzie do poradnika twórców vel. 5 i zebrać wszystkie informacje po czym zrobić oficjalny poradnik. Wydrukować i sprzedawać bo taki jaki jest poradnik w zestawie to ładniej wygląda ;)
 

Similar threads

Top Bottom