Serwisy poświęcone grze Wiedźmin.

+
Serwisy poświęcone grze Wiedźmin.

Ok, tak też gra jeszcze nie wyszła, a już mamy parę fanowskich serwisów jej poświęconych, na razie, siłą rzeczy, skupiających się na przedstawianiu wszelkich najnowszych informacji jej dotyczących.gwoli przypomnienia, bo być może nie wszyscy kojarzą:http://www.witcher.elkander.join.pl/http://www.witcher.phx.pl/http://www.witcher.pl/Jak zrozumialem, wiekszosc redaktorow tych serwisow i tak sie udziela tutaj.Nie mniej, ktory najlepszy? Ktory ulubiony? Co o nich sądzicie? Są w stanie zbudować alternatywną dla tego forum fanowską bazę?
 
Największy zapewne nasz, phoenixowy co przyznal nawet tibor. A czy najlepszy? Cóż, nie mnie oceniać. W każdym razie się staramy. A alternatywną bazę budujemy konsekwentnie, w miarę możliwości nie ograniczamy sie do materiałów oficjalnych, tłumaczymy. Ale dość reklamy, pokaz marketingu zapewne zafunduje nam Tibor a ja tego robić nie chcę...
 
ja myśle, że każdy prawdziwy fanowski serwis stara się robić jak najlepsza reklame grze... powiem szczerze, że wg mnie najwiekszy jest phoenix, co do najlepszego nie wiem ;]witcher.pl dopiero sie rozwija; działa 3 czy 4 dni... mam nadzieje, że powstanie z tego serwis na miare tych dwóch które prowadzą chłopaki od nas z forum już ;] mam nadzieje, że ktoś tam od czasu do czasu zaglądnie zobaczyc jak nam idzie ;]
 
Zarejestrowałem się na waszym forum jako 10, może jakiś przywilej dla jubileuszowego użytkownika??? Mało ludu tam u was
 
Jako że też jestem adminem na witcher.pl to muszę stanąć w obronie mojego serwisu . Jako że Gwindor powiedział co i jak to ja dodam że prawdziwych serwisów nie tworzy się przez kilka dni, one są tworzone miesiącami, latami i ciągle powinny się rozwijać w dobrym kierunku, bo to czytelnicy powinni mieć wpływ na to co chcą czytać, o czym pisać itp. Jeśli już chcecie oceniać to możecie oceniać grafikę na naszym serwisie, bo ona jakoś się prezentuje i większość jest skończona, bo nie chcę pisać że wszystko bo nadal mamy kilka pomysłów, brakuje kilku rzeczy.
 
Grafikę macie spoko, najlepszą z fanstron Tylko forum jokoś wolno działa, ale może tylko u mnie.
 
A moim zdaniem ta Wasza strona jest troche malo przejrzysta. Zbyt ciemna czcionka na zbyt ciemnym tle.EDIT: "przejzysta" napisalem xD Rany julek ^^
 
Modest-Vermin said:
Jako że też jestem adminem na witcher.pl to muszę stanąć w obronie mojego serwisu . Jako że Gwindor powiedział co i jak to ja dodam że prawdziwych serwisów nie tworzy się przez kilka dni, one są tworzone miesiącami, latami i ciągle powinny się rozwijać w dobrym kierunku, bo to czytelnicy powinni mieć wpływ na to co chcą czytać, o czym pisać itp. Jeśli już chcecie oceniać to możecie oceniać grafikę na naszym serwisie, bo ona jakoś się prezentuje i większość jest skończona, bo nie chcę pisać że wszystko bo nadal mamy kilka pomysłów, brakuje kilku rzeczy.
Powiem szczerze ze graficznie cienko Pod 1280x960 wygląda beznadziejnie i nieczytelnie.
 
Spore to dopieszczenie. Jak admin mowi że grafika skonczona, tzn że byście musieli od podstaw:) po powiększanie zmniejsza jakość. Ale ja sie nie czepiam. Zresztą w ogóle za pstrokata jest ta strona...Aha -- i copyrights nie może być chyba BY... Ale pewien nie jestem.
 
Hm... Phoenixowa strona jest na bank największa (no i te teksty tłumaczone :) Nie, żebym miał jakieś problemy z angielskim, ale leń ze mnie straszliwy) , jednak tego która najlepsza, nie potrafię powiedzieć.
 
Najbogatsza zawartość ma phx i tu nie ma co nawet dyskutowac Co do reszty to już zależy od własnego gustu, dla jednych taka grafika jest dobra, dla drugich zła, nigdy wszystkim nie dogodzisz
 
Yarpen Zirgin said:
Jak admin mowi że grafika skonczona
Który admin ? Bo ja tego nei napisałem, "w większości" czyli nie wszystko, ogólny kształt jest.Druga sprawa ja nie robiłem grafiki i tych wszystkich buttonów i stopki. Jednak nie mam zastrzeżeń, zabrzmi to może nieskromnie ale nasza grafa jednak jest najładniejsza, wlicząc w to styl na forum pośród innych polskich nieoficialnych serwisów o witcherku. A będzie jeszcze ulepszona i poprawiona. Nie jest idealna ale się wyróżnia.
 
Co do zawartości to też chyba przychylę się do opinii że PHX ma najwięcej. My narazie nie mamy co startować w takich porównaniach bo nic nie mamy, jest to gdzieś i to jest przepisywane, nie wszystko też jest jawne, jeśli uznamy że jakiś dział jest skończony to poprostu dodamy linka i tyle :)
 
hm... najwięcej zasobów ma phoenixowy...najładniejszy wydaje mi się witcher.pla nie podoba mi się żaden, bo wszystki kożystają z gotowych systemów newsów:ptakie zboczenie zawodowe...i prawdą jest, że te strony mają przed sobą długą drogę. A ich rozkwit wydaje mi się będzie dopiero po premierze. I dopiero po premierze będzie prawdziwy start ich rywalizacji. Gdy ludzie, którzy zakupią grę zaczną szukać informacji o niej samej, gameplayu, quetach etc.
 
A czy rozmawiamy też o zagranicznych serwisach fanowskich? Bo można by wtedy dodać:- witcher.net.ru - prowadzoną przez znanego z forum międzynarodowego Ksandra Warfire'a;- Witcher Guild - prowadzoną przez międzynarodowych fanów Unię zorganizowaną na GameSpot.Tak czy inaczej konkurencja zawsze była, jest i będzie siłą napędową rynku i nie tylko. Dlatego też im więcej stron fanowskich, tym bardziej każda z nich będzie się starała. Dobrze, że jednoczy nas wspólny cel - propagowanie Wiedźmina
 
jeśli wiedźmin będzie taki, jak zapowiadają, to z solucją będzie choleeeeernie ciężko...Pojedyńcze quest owszem
 
Yarpen Zirgin said:
jeśli wiedźmin będzie taki, jak zapowiadają, to z solucją będzie choleeeeernie ciężko...Pojedyńcze quest owszem
będą tacy twardziele, co rozgryzą wszystkie (a przynajmniej większość) zależności ;)
 
Top Bottom