Problem z Kontraktami

+
Witam chciałbym się zapytać czy ktoś jeszcze ma problem z kontraktami a mianowicie po ich wykonaniu nie otrzymałem telefonu misja się zakończyła a w dzienniku zadań zlecenie jest jako nie ukończone. Wciskając śledź zadanie nie mam żadnego odnośnika na minimapie jedyna wzmianka w opisie zadania to żeby zadzwonić po jego wykonaniu jednak gdy wykonuję telefon nie mam żadnej opcji dialogowej związanej z zadaniem.
 
Nie wszystkie zadania kończą się automatycznie. Niektóre zadania są kaskadowe, czyli po zrobieniu jakiegoś zadania (etapu) pojawi się kolejne zadanie (etap) - w takich przypadkach to Ty "inicjujesz" zakończenie zadania, poprzez zadzwonienie lub napisanie SMSa.
 
Witam, opisze sytuacje która nieumożliwa mi przejście żadnej misji pobocznej. Na początku wszystko było okej 0 problemów ale nagle po zrobieniu kontraktu NPC który jak zwykle dzwoni do mnie nagle nic nie mówi przez co rozmowa nigdy się nie kończy przez co nie mogę wchodzić w interakcje z innymi NPC ani zacząć misji. Ma ktoś pomysł jak to naprawić. Wysyłam ss, na lewo widać jak postać która do mnie dzwoni nic nie mówi tylko się patrzy.
2020-12-13 (2).png
 
Nie wszystkie zadania kończą się automatycznie. Niektóre zadania są kaskadowe, czyli po zrobieniu jakiegoś zadania (etapu) pojawi się kolejne zadanie (etap) - w takich przypadkach to Ty "inicjujesz" zakończenie zadania, poprzez zadzwonienie lub napisanie SMSa.
Problem w tym ze właśnie nie jestem w stanie zainicjować nie mogę wykonać ani telefonu do danej osoby czy też napisać sms

robiłem tą misje na końcu trzeba było dostarczyć teczkę do samochodu który później odjechał.
misja nie zakończona a w wiadomościach(SMS) brak żadnego dialogu??
podobnie mam jeszcze z kilkoma innymi Kontraktami
Post automatically merged:

Jeśli ktoś am podobny problem dajcie znać bo może tylko ze mną jest coś nie tak XD
albo misja potrzebuje dalszej części fabuły albo coś.
 

Attachments

  • obraz_2020-12-15_164812.png
    obraz_2020-12-15_164812.png
    1.9 MB · Views: 138
Last edited:
Cześć,

mam podobny problem na PS4. U mnie zaczęło się to z kontraktem 'Przysięga Hipokratesa'.
Po zakończeniu zadania, uratowany NPC powinien wsiąść do samochodu i odjechać. W moim przypadku samochód z NPC ujechał kawałek i się zatrzymał, czego z początku nie zauważyłem i grałem dalej. Po pewnym czasie otrzymałem info od Reginy, że jest zawiedziona i zadanie jest niezaliczone, bo podobno zostawiłem Lucy.
Znalazłem samochód z Lucy, który stał w miejscu, próby jego przesunięcia innymi autami zaskutkowały jego 'odblokowaniem' i dalszym poruszaniem się jednak quest dalej nie został zaliczony.
Od tego momentu każdy kolejny kontrakt, który ukończę dalej widnieje w moim quest logu. Tak jak u Ciebie po wciśnięciu 'śledź zadanie' na mapie nic się nie pojawia. Dodatkowo po zakończeniu kontraktu, niedługo potem dostaję telefon/wiadomość od Reginy z informacją, że ma dla mnie nowe zadanie, które tak naprawdę jest kontraktem, który dopiero co ukończyłem. Doświadczenie/reputację/nagrodę po ukończeniu kontraktu dostaję normalnie, jednak nie wiem jaki to będzie miało wpływ na dalszą część kontraktów i zadań pobocznych dlatego na razie odpuszczam sobie grę w oczekiwaniu na patch. Odechciało mi się już nawet robić główną linie fabularną, ciągle spadki fps i glitche. Rozgrywka na ten moment to większe rozczarowanie niż frajda z gry.
 
Problem w tym ze właśnie nie jestem w stanie zainicjować nie mogę wykonać ani telefonu do danej osoby czy też napisać sms

robiłem tą misje na końcu trzeba było dostarczyć teczkę do samochodu który później odjechał.
misja nie zakończona a w wiadomościach(SMS) brak żadnego dialogu??
podobnie mam jeszcze z kilkoma innymi Kontraktami
Post automatically merged:

Jeśli ktoś am podobny problem dajcie znać bo może tylko ze mną jest coś nie tak XD
albo misja potrzebuje dalszej części fabuły albo coś.
Zauważyłem że jak zadanie nie "śledzi" się z automatu (pojawia się mały żółty punkt po lewej stronie ikonki kontraktu w dzienniku) a zamiast niego pojawia się napis ! ŚLEDŹ ZADANIE to jesteś w głębokiej dupie. Żadnego zadania z tym przyciskiem juz nie ukończysz. U mnie dwa takie wiszą.
 
Dzięki wielkie za odp. bałem się że ja coś źle zrobiłem pozostaje mieć nadzieję że wyjdzie łatka w następnej aktualizacji. ;)
 
Tak, też dziś zacząłem mieć z tym problemy. Kontrakt wykonany i zamiast zakończenia zadania jest aktualizacja i nic nie można zrobić.
 

Attachments

  • kon.jpg
    kon.jpg
    552.3 KB · Views: 80
Miałem tak jak nie zabiłem wszystkich wrogów w okolicy. Zadanie się zgugowało, Niestety musiałem wczytać ponownie zapis. Czasem jest tak, że zabijasz bossa z kontraktu i jego ciało leży na ziemi, ale on nadal jakby żyje. Można go lootować, ale żeby zakończyć zadanie trzeba dobić dla pewności. Niestety to częsty przypadek z npc do zlikwidowania.
 
Mam to nawet w zadaniu gdzie nie trzeba nikogo zabijać. W innym zadanie wykonane i mam odebrać nagrodę ze skrytki i nie ma opcji odbierz tylko sprzedaj.
Post automatically merged:

Najnowszy patch rozwiązał problem, ale trzeba misje przejść od nowa czyli wczytać wcześniejszy save.
 
Last edited:
Mi łatka nic nie pomogła a wczytanie gry to cofnięcie się o jakieś 20h :D więc średnio mam nadzieję że jeszcze to poprawią albo dadzą jakaś możliwość wykonania misji jeszcze raz albo np resetowałaby się po upływnie jakiegoś konkretnego czasu od jej rozpoczęcia.

Teraz już mam nawyk zapisu gry co chwilę i na bieżąco sprawdzam czy wszystko idzie zgodnie z planem :p
 
Niestety spotkała mnie taka sama sytuacja z zadaniem "To tylko praca".
Wykonałem jej już dawno, dawno temu (nawet o nim zapomniałem) i ostatnio gdy starałem się zdobyć osiągnięcie wykonania wszystkich zadań w dzielnicy, zauważyłem, że zadanie "To tylko praca" wciąż widnieje jako aktywne (pomimo faktu, że je wykonałem i zrealizowałem cel misji - rozmowa z panami i zdobycie drzazgi).
Nie jestem w stanie wczytać save, bo wiązałoby się to z cofnięciem do prawie początku gry.
Gdy nacisnę przycisk "Śledź zadanie" przy "To tylko praca", przycisk znika, jednak na mapie nie pojawia się żaden cel. Gdy ponownie wrócę do listy zadań, przy zadaniu "To tylko praca" ponownie widoczny jest przycisk "Śledź zadanie".
Próbowałem powrócić do lokalizacji, przebiec się po niej, ponownie wejść do pomieszczenia gdzie wcześniej byli panowie od braindansów i drzazga, jednak nic się nie zmieniło.
Czy udało się komuś znaleźć jakieś rozwiązanie problemu?
Gram na PlayStation 4 Pro. Posiadam wersję pudełkowa z najnowszym dostępnym patchem na dzień dzisiejszy 1.11.
 
Nikt serio nie ma żadnej rady? :(
Widziałeś datę powstania tego tematu? Teraz jest blisko 3 miesiące po premierze i może 10% graczy z tamtego okresu. Poza tym nic się nie zmieniło gra jest nadal zbugowana a jedyną poradą na wszystkie bolączki..."wczytaj sava sprzed powstania buga".
Od adminów tez się nic nie dowiesz, odpowiedzą Tobie że Forum jest do wymiany myśli pomiędzy graczami, a jak oczekujesz pomocy to napisz do wsparcia CDProject. Więc próbuj napisać do wsparcia :shrug:
 
Czy ktoś miał problem z questem "palący interes" ? Przeszłam już znaczną większość gry, a Jessie nadal nie oddzwonił do mnie. Jednocześnie powoduje to problem z zakończeniem zadania "dobre uczynki popłacają" gdzie mam odebrać nagrodę od wakako u rippera do którego właśnie odwiozłam Jessiego. Nie mogę do niego wejść. U innych Jessie już dawno oddzwonił. Wiecie co można z tym zrobić ?
 
Last edited:
Widziałeś datę powstania tego tematu? Teraz jest blisko 3 miesiące po premierze i może 10% graczy z tamtego okresu.
Widziałem datę tematu. Porusza on moją tematykę więc piszę w nim. Lepiej byłoby gdyby każdy z użytkowników zakładał nowe tematy tworząc niepotrzebny śmietnik?

Poza tym nic się nie zmieniło gra jest nadal zbugowana a jedyną poradą na wszystkie bolączki..."wczytaj sava sprzed powstania buga".
Od adminów tez się nic nie dowiesz, odpowiedzą Tobie że Forum jest do wymiany myśli pomiędzy graczami, a jak oczekujesz pomocy to napisz do wsparcia CDProject. Więc próbuj napisać do wsparcia :shrug:
Od daty premiery, grałem głównie w soboty eksplorując świat, zbierając bronie, ekwipunek, realizując misje poboczne, główne etc.
Nie śpieszyłem się i na swoich zasadach powoli posuwałem fabułę do przodu.
Nie jestem już człowiekiem "młodym" i pomimo chęci nie mam czasu aby ponownie przechodzić kilkadziesiąt godzin i rozpoczynać całą rozgrywkę od nowa (zwłaszcza, że w czasie rozgrywki często szczegółowo zwiedzałem dane obszary czy też dzielnice).
Problemy dot. statusu zleceń i problemów uniemożliwiających ich zakończenie lub pchnięcia dalej, zgłosiłem do działu wsparcia Redsów kilka miesięcy temu. Otrzymałem informację zwrotną, że problem jest znany i pracują nad jego rozwiązaniem w najbliższym patchu.
Ok, rozumiem - bywa. Zgodnie z otrzymaną wiadomością, czekałem na patch 1.20, który rzekomo miał wszystko usprawnić a zgłoszone przeze mnie problemy rozwiązać.
W dniu dzisiejszym zaktualizowałem grę na PS4 Pro do wersji 1.20, uruchomiłem i.. nic się nie zmieniło.
Te kontrakty/misje, które były "zamrożone" wciąż są zamrożone i nic z nimi nie można zrobić (dzielnicy nie wyczyścisz, o nagrodach czy trofeach też można zapomnieć a niektórych przypadkach nie poznasz dalszych losów bo następują one po misji, która się zbugowała i zamroziła).
Jestem rozczarowany.
Gdy pierwszy raz uruchomiłem Cyberpunka w grudniu i zobaczyłem w jakim jest stanie, postanowiłem dać firmie kredyt zaufania. Sam pracuje w branży IT i wiem, że pomimo testów nie zawsze da się wszystko przewidzieć a same terminy gonią.
Życzyłem im pomyślności. Nie hejtowałem, nie wylewałem fali nienawiści, nie zwróciłem gry pomimo faktu, że w dniu premiery kosztowała ona około 250zł a sam produkt nie był do końca grywalny (przynajmniej na konsolach starszej generacji). Po prostu przymykałem oko na niedoróbki oraz błędy i próbowałem w wolnym czasie cieszyć się tą produkcją.
Jednak nienaprawienie w tak dużym patchu (na który czekaliśmy kilka miesięcy) błędów krytycznych, które uniemożliwiają dalszą grę lub blokują dane rozdziały rozgrywki, uważam za niedopuszczalne.
Czuje się oszukany i rozczarowany, może to właśnie przez ten kredyt zaufania, którym ich obdarzyłem.
No nic. Żyje się dalej, jednak moją przygodę z tą produkcja, uważam za zakończoną.
 
No nic. Żyje się dalej, jednak moją przygodę z tą produkcja, uważam za zakończoną.
W sumie to smutne, ale doskonale Cię rozumiem. Wieloletnie oczekiwanie na tę grę podsycane umiejętnie piarowo i reklamowo, spowodowały niebywały wzrost oczekiwań... sam się na to nabrałem. Rozegrałem 436 godzin w CP znacznie więcej niż potrzeba, i niestety też nie widzę celu dalszego grania i czekania, choć w moim przypadku z innych powodów. Nie doświadczyłem większości wiekszości opisywanych problemów z grą, Rozegrałem grę 4 razy wszystkimi trzema postaciami, i nawet jeśli mi coś nie wyszło w jednej rozgrywce - przechodziłem poprawnie grę w drugiej. Ostatni czwarty przebieg pozwolił mi wyczyść całą mapę i rozegrać wszystkie misje poboczne... no i czekam na DLC. Ale REDzi zamiast pracować nad rozwojem gry, pracują ad jej łataniem i to w dodatku z wątpliwym skutkiem. Dla mnie osobiście zmiany w 1.2 nie wniosły niczego twórczego do gry, połatano setki bug'ów i dodano kilka mało istotnych ficzerów :)
W dodatku jak rozumiem te połatane misje mają sie już nie bugować od teraz - co wcale nie oznacza że zbugowane już misje same się naprawią, skutkiem czego osoby takie jak Ty musiałyby po prostu zacząć grę od nowa.
 
Top Bottom