Wiedźmiński Quiz III

+
Status
Not open for further replies.
6 - Clancys, Bosch5 - kaczka4 - Fangorn2 - Owca1 - Wallace,Leśniczy, szczepek, Włooczykij,Firnomir, LazC, S@LI,boshZadawaj bosh.
 
7 - Bosch6 - Clancys, 5 - kaczka4 - Fangorn2 - Owca1 - Wallace,Leśniczy, szczepek, Włooczykij,Firnomir, LazC, S@LI,Co patrzyło na geralta w Aretuzie (noc z Yennefer)?
 
7 - Bosch, Fangorn6 - Clancys,5 - kaczka2 - Owca1 - Wallace,Leśniczy, szczepek, Włooczykij,Firnomir, LazC, S@LI,Zanim zadam pytanie pragnę tylko zaznaczyć, że ucięto mi dwa punkty. Na stronie nr. 8 ( na samym dole)mam ich sześć, zaś na następnych stronach tylko 4. Teraz po tej poprawnej odpowiedzi powinienem mieć 7, więc już ten błąd poprawiłem :) Oto moje pytanie:Ile tygodni minęło od puczu na wyspie Thanedd, gdy Milva po raz pierwszy spotkała się z Geraltem?
 
8 - Bosch7 - Fangorn6 - Clancys,5 - kaczka2 - Owca1 - Wallace,Leśniczy, szczepek, Włooczykij,Firnomir, LazC, S@LI,Czego Geraltowi brakowało w Brokilionie?
 
8 - Bosch7 - Fangorn6 - Clancys,5 - kaczka2 - Owca1 - Wallace,Leśniczy, szczepek, Włooczykij,Firnomir, LazC, S@LI, Avallac`hCzym zaimponował Geralt Vilgefortzowi?
 
Owca said:
Łatwe pytania ;D7 - Clancys6 - Bosch, Fangorn5 - kaczka4 - Owca2 - Leśniczy1 - Wallace, szczepek, Włooczykij, Firnomir, landrynka
-To jest stary ranking (nie kopiować)Niestety ktoś mi odjął punkt. Tak to teraz wygląda..8 - Bosch7 - Fangorn6 - Clancys,5 - kaczka2 - Owca1 - Wallace,Leśniczy, szczepek, Włooczykij,Firnomir, LazC, S@LI, Avallac`h
 
o ile pamiętam to oczytaniem i ambicjami intelektualnymi. podczas rozmowy pod konie bankietu w Garstangu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom