Wiedźmiński Quiz III

+
Status
Not open for further replies.
12- Fangorn11 - Bosch8- kaczka7 - Clancys, Marqson3 - Wallace, ringeck,2 - Owca, Arwil Molotow,1 - ,Leśniczy, szczepek, Włooczykij,Firnomir, LazC, S@LI, dEviss,Velerad z Wyzimy,Saphir, koziekJaki prezent dostał Jarre od handlarza?
 
słuchajcie ludzie mam problem zaczynam czytać wiedźmina kupiłem sobie wydanie specialne czy co gdzie dwie książki są w jednej i nie wiem od której zacząć wiec piszę tutaj ponieważ jest to często odwiedzany wątek a ja się bardzo spiesze proszę o szybką odpowieć w jakiej kolejności mam zacząć czytaćP.S gdzieś przeczytałem że zaczyna się od krwi elfów ale musze być pewny bo nie chce zacząć od np. trzeciej częściOstrzeżenie za spam (całokształt). Skoro w Książkowym Quizie Ci odpisali, to po co ten post? Ilmarinen
 
Zaczynasz od opowiadań - Ostanie życzenie , potem Miecz Przeznaczenia :)Sagę czytasz tak : Krew Elfów, Czas Pogardy, Chrzest Ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora :)
 
A "Coś się kończy coś się zaczyna" ?Wyszło jako ostatnie ale uważam, że powinno być czytane jako pierwsze.
 
12- Fangorn11 - Bosch8- kaczka7 - Clancys, Marqson3 - Wallace, ringeck,2 - Owca, Arwil Molotow,S@LI1 - ,Leśniczy, szczepek, Włooczykij,Firnomir, LazC, dEviss,Velerad z Wyzimy,Saphir, koziekgdzie naprawdę odbyła sie bitwa pod Brenną?
 
ringeck said:
12- Fangorn11 - Bosch8- kaczka7 - Clancys, Marqson3 - Wallace, ringeck,2 - Owca, Arwil Molotow,S@LI1 - ,Leśniczy, szczepek, Włooczykij,Firnomir, LazC, dEviss,Velerad z Wyzimy,Saphir, koziekgdzie naprawdę odbyła sie bitwa pod Brenną?
Pod starymi pupami?
 
mam propozycję do zmian w quizach - jeśli ktoś zgadnie i nie zada zagadki w czasie do 24h (co jest przecież bardzo czasochłonne i trudne :p ) - nie dostaje punktu.myślę, że wyrównałoby to balans quizu - nie można by tylko siedzieć i czekać aż ktoś zada i nabijać sobie punktów :evil:
 
ringeck said:
mam propozycję do zmian w quizach - jeśli ktoś zgadnie i nie zada zagadki w czasie do 24h (co jest przecież bardzo czasochłonne i trudne :p ) - nie dostaje punktu.myślę, że wyrównałoby to balans quizu - nie można by tylko siedzieć i czekać aż ktoś zada i nabijać sobie punktów :evil:
Yyyy z tego co pamiętam, tak właśnie było ustalone. Nie ja quizy dzieliłem i nie ja o to prosiłem;p
 
Są wyścigiem łączy internetowych i ludzkich palców na klawiaturze, wklepujących kolejne hasła do wiki, a nie zabawą w najlepszego znawcę sagi. o quizie filmowym i książkowym nie wspomnę, bo nie widzę ich sensu bytu na tym forum -zabawa mozę i fajna, choć w filmowym zauważyłem tendencję "wykadruję sobie najtrudniejszą klatkę na filmie i będzie zabawa, bo nikt przez dwa lata tego nie zgadnie". Bądź co bądź, jest to forum tematyczne i takie quizy, jak i tematy "imię dla suczki" to przesada. O czymś takim jak błyskawiczne nabijanie postów tutaj nie wspomnę, bo się obruszy wielu takich, coby szybko chcieli się "wbić" do grupy, najlepiej małym kosztem. Książkowy na szczęście nie cieszy się powodzeniem, bo z czasem ewoluowałby do "co powiedział XXX do YYY w "AAAAA" na stronie 173 w wersie 13"? ."Kiedyś to było co innego", bo na końcu nie było marchewki, za którą wszyscy gnali (idzie mi tu o odznakę), tylko zajmowali się tym prawdziwi pasjonaci. Cóż, postęp.
 
Widzę, że nie jesteś już troszkę w temacie...Po pierwsze, odznak za quiz już nie ma.Po drugie, 3 edycja jest bez wiki, i może dlatego tak mało osób się w niej udziela.Z Ciebie to wogóle jest urodzony pesymista. Jak chcesz przedłużyć rozmowę, to uderzaj na gg.
 
koziek said:
Po pierwsze, odznak za quiz już nie ma.Po drugie, 3 edycja jest bez wiki, i może dlatego tak mało osób się w niej udziela.
ownedodznak nie ma =po co się udzielaćwiki nie ma = po co się udzielaćquizy... = .................................., a co za tym idzie - kosz
 
Socchi said:
Socchi said:
Po pierwsze, odznak za quiz już nie ma.Po drugie, 3 edycja jest bez wiki, i może dlatego tak mało osób się w niej udziela.
ownedodznak nie ma =po co się udzielaćwiki nie ma = po co się udzielaćquizy... = .................................., a co za tym idzie - kosz
Dobra, ale jednak temat troszkę stron ma... więc komuś się chce czasami przyjść i pyknąć odpowiedź...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom