Bugi??

+
Co się dzieje, że przeciwnicy mają w decku po dwie złote karty? Jakieś jaja... Karty z prowizją ponad 10 gdzie nie da się ich wskrzesić zagrywane są dwa razy w ciągu gry.
 

Lexor

Forum veteran
Prawdopodobnie grasz tryb sezonowy? Jeśli nie, to podaj konkretny przykład takiej sytuacji.
 
Teraz już wiem co było przyczyną tego, że gracze co chwilę mieli po dwa Goldy w talii. Za taki stan rzeczy odpowiada karta NG, Wiedźmin szkoły żmii, sądziłem, że ona na adrenalinie 6 tworzy swoją kopię na spodzie talii przeciwnika, a ona tworzy kopię karty, której damy krwawienie. Opis mógłby być jaśniejszy i nie było by problemu.
 
Bo adrenalina w przypadku wiedźmina szkoły żmii jest rozwinięciem jego deploy, a nie nową interakcją.
 

Lexor

Forum veteran
Bo adrenalina w przypadku wiedźmina szkoły żmii jest rozwinięciem jego deploy, a nie nową interakcją.
Myślę, że @Plus17DoCharyzmy akurat nie o to pytał, ale skoro już poruszyłeś ten temat, to dla mnie ten opis wcale nie jest jasny - jednoznacznie z niego nie wynika, iż jest to jedynie rozwinięcie rozmieszczenia, a nie dodatkowa zdolność.

Wystarczy porównać go z Arnaghadem, gdzie opis ma identyczny układ, a raz uaktywniona zdolność adrenaliny "działa co turę".

 
Last edited:
Myślę, że @Plus17DoCharyzmy akurat nie o to pytał, ale skoro już poruszyłeś ten temat, to dla mnie ten opis wcale nie jest jasny - jednoznacznie z niego nie wynika, iż jest to jedynie rozwinięcie rozmieszczenia, a nie dodatkowa zdolność.

Wystarczy porównać go z Arnaghadem, gdzie opis ma identyczny układ, a raz uaktywniona zdolność adrenaliny "działa co turę".

Wiedźmin szkoły żmiji
Rozmieszczenie :daj wrogiej jednostce krwawienie 2
Adrenalina 6 : dodatkowo Stwórz egzemplarz tej jednostki na wierzchu talii przeciwnika.

Tak powinno być.
 

Lexor

Forum veteran
Wiedźmin szkoły żmiji
Rozmieszczenie :daj wrogiej jednostce krwawienie 2
Adrenalina 6 : dodatkowo Stwórz egzemplarz tej jednostki na wierzchu talii przeciwnika.

Tak powinno być.
Nie do końca się z tym zgodzę. Przykładami lepszego ujęcia podobnego opisu są Brehen, Donar an Hindar, Gerd lub Ivar Złe Oko:


Minimalna zmiana opisu jaką powinien zaliczyć Wiedźmin szkoły Żmii to:

Rozmieszczenie: Daj wrogiej jednostce krwawienie 2.
Adrenalina 6: Zamiast tego daj wrogiej jednostce krwawienie 2 oraz stwórz jej egzemplarz na wierzchu talii przeciwnika.

Obecny opis przy adrenalinie 6 ("tej jednostki") może sugerować, że odnosi się do właśnie zagrywanego przez nas wiedźmina.
 
Last edited:
Nie działa kontrakt "zmierz się z roninem!" gram z awatarem ronina i nie zalicza danego kontraktu.
 
Możesz spróbować z innym awatarem Ronina, może to pomoże (pamiętam, że tam jest kilka awatarów z Roninem).
 
Próbowałem każdy awatar ronina.... chyba że to chodzi o ubranie nie awatar LUL.
W każdym razie jest to BUG
AKTUALIZACJA - JUŻ DZIAŁA
 
Last edited:
Żmij, karta, która nie została przemyślana. Gram praktycznie tylko potworami, masteruje tę frakcje od bety, tak gram od pierwszych wersji Gwinta. Nie da się go zniszczyć, ciągle wraca do tali wzmacniając siłe bazową i buffując jednostki, które go pożerają. Stworzyłem talie, która ma za zadanie kontrowac to $%@^! i powiem wam tak. Nie da się tego wygrać chyba, że przeciwnik nie ogarnia talii albo zrobi jakieś absurdalne błędy. Nawet mając resety itd nie jestem wstanie pozbyć się wszystkich jednostek mających 20-35 siły a jest ich kilkanaście, na końcu wpada na plansze sam żmij o pojechanej w kosmos sile bazowej, której sie nie da zresetować. Nie będę grał tą talią tylko dlatego, że jest totalnie niezbalansowana i ciężko tym przegrać, bo lubię inne. Tylko z ta talią mam problem, ba problem, wgl nie daje rady jej kontrowac nawet. Reszta top talii jest łatwa do ogarnia, ale ta? To jakiś żart. Jestem aktualnie na 3 randze i zaczeły się schody, bo widze coraz więcej żmiji.... No cóż albo pójdziecie po rozum do głowy i zbalansujecie ta karte albo granie w ta grę stanie się znów uciążliwe, bo za moment każdy będzie ttym grał, jest niedoskontrowania i ogrania w normalnych warunkach, przeciwnik musi mocno strollowac żeby to coś ograć i wygrać cała walkę. Pozdrawiam wasz wieloletni gracz i fan ;)
 
Skoro grasz potworami to powinieneś spróbować użyć Goliata ( z jego zemstą) po spasowaniu przeciwnika w r1 albo r2. Zobaczysz jak łatwo gracze rezygnują z dalszej gry 😁
 
Żmij, karta, która nie została przemyślana. Gram praktycznie tylko potworami, masteruje tę frakcje od bety, tak gram od pierwszych wersji Gwinta. Nie da się go zniszczyć, ciągle wraca do tali wzmacniając siłe bazową i buffując jednostki, które go pożerają. Stworzyłem talie, która ma za zadanie kontrowac to $%@^! i powiem wam tak. Nie da się tego wygrać chyba, że przeciwnik nie ogarnia talii albo zrobi jakieś absurdalne błędy. Nawet mając resety itd nie jestem wstanie pozbyć się wszystkich jednostek mających 20-35 siły a jest ich kilkanaście, na końcu wpada na plansze sam żmij o pojechanej w kosmos sile bazowej, której sie nie da zresetować. Nie będę grał tą talią tylko dlatego, że jest totalnie niezbalansowana i ciężko tym przegrać, bo lubię inne. Tylko z ta talią mam problem, ba problem, wgl nie daje rady jej kontrowac nawet. Reszta top talii jest łatwa do ogarnia, ale ta? To jakiś żart. Jestem aktualnie na 3 randze i zaczeły się schody, bo widze coraz więcej żmiji.... No cóż albo pójdziecie po rozum do głowy i zbalansujecie ta karte albo granie w ta grę stanie się znów uciążliwe, bo za moment każdy będzie ttym grał, jest niedoskontrowania i ogrania w normalnych warunkach, przeciwnik musi mocno strollowac żeby to coś ograć i wygrać cała walkę. Pozdrawiam wasz wieloletni gracz i fan ;)
Jak wyżej.
Weź sobie stary deck na głodzie z mala zmiana i po prostu pochłoń goliata po spasowaniu przeciwnika, albo pochłoń i użyj sirocco.
Deck polecam też na absurd wypera i kolgrima. ;)
 
Top Bottom