Wiedźmiński Quiz III

+
Status
Not open for further replies.
Strażnik zgodnie z życzeniem Geralta pękł.PS: Radzę zapoznać się z regulaminem quizu ;). ( Pierwsza strona tego tematu)
 
Kolejne zamieszanie! Zadaje nowe pytanie! Punkty są po przydzielane. Trzymajcie się regulaminu.13- Fangorn11 - Bosch8- kaczka7 - Clancys, Marqson4 - Wallace, 3- ringeck,2 - Owca, Arwil Molotow,S@LI, koziek1 - ,Leśniczy, szczepek, Włooczykij,Firnomir, LazC, dEviss,Velerad z Wyzimy,Saphir, Elmer z Vengerbergu, Emyr van Emreis Jakie było trzecie życzenie Geralta z Rivii?
 
Marqson said:
"Odgarbienie" Yen.
Czyżbyś posiadł jakąś tajemną wiedzę o której ja nie mam pojęcia? Z tego co wiem to nie wiadomo czego chciał Geralt.
łatwo się domyślić.
Marqson said:
Marqson said:
Za co siedział staruszek*?*tam gdzie byli "porządni złodzieje, a nie żadni polityczni".
Chyba staruszek mówił, że był nie winny.
Tak.
Marqson said:
Jak się znazywał dżin który zaatakował Jaskra i Zniszczył miasto Burmistrza Nevilla?
WTF?!
 
FirnomirIFRIT said:
FirnomirIFRIT said:
"Odgarbienie" Yen.
Czyżbyś posiadł jakąś tajemną wiedzę o której ja nie mam pojęcia? Z tego co wiem to nie wiadomo czego chciał Geralt.
łatwo się domyślić.
"odgarbienie"? żartujesz prawda? to było skomplikowane życzenie, o czym wspomina Krepp, imo cos w stylu związania się na zawsze, przeciw wszystkim przeciwnościom losu i tak dalej
 
Socchi said:
Socchi said:
Socchi said:
"Odgarbienie" Yen.
Czyżbyś posiadł jakąś tajemną wiedzę o której ja nie mam pojęcia? Z tego co wiem to nie wiadomo czego chciał Geralt.
łatwo się domyślić.
"odgarbienie"? żartujesz prawda? to było skomplikowane życzenie, o czym wspomina Krepp, imo cos w stylu związania się na zawsze, przeciw wszystkim przeciwnościom losu i tak dalej
A powiązał ją ze sobą tym, że uzdrowił Yen, a przecież mógł chcieć czegokolwiek innego - dla siebie.
Socchi said:
Zapewne chodzi o nazwe "gatunkowa" ;D ... D'jinni...BTW - co to znaczy odgarbienie..?
Chodzi mi jakim prawem zadał pytanie.BTW "odgarbienie" to skrót myślowy i żart słowny.
 
FirnomirIFRIT said:
A powiązał ją ze sobą tym, że uzdrowił Yen, a przecież mógł chcieć czegokolwiek innego - dla siebie.
bzdury, bzdury, bzdury, nie ma tam mowy o uzdrowieniu Yennefer. Nawiasem mowiąc, Yennefer nie potrzebowała żadnego odgarbiania, bo upiększanie to etap przejściowy między nauka czarodziejstwa a niezależną działalnością, to że w książce jest wspomniane to, ze Yen była garbuską, to tylko zwrócenie uwagi na to, że niektóre rzeczy nie są takie piękne, na jakie wyglądajączy naprawdę to wszystko trzeba tłumaczyć?...
 
13- Fangorn11 - Bosch8- kaczka7 - Clancys, Marqson4 - Wallace,3- ringeck,2 - Owca, Arwil Molotow,S@LI, koziek, Emyr van Emreis 1 - ,Leśniczy, szczepek, Włooczykij,Firnomir, LazC, dEviss,Velerad z Wyzimy,Saphir, Elmer z Vengerbergu, Kogo nazywano "Żelaznym Wilkiem" ?
 
WiedminXV8 said:
Jakiś elf. Nie pamiętam imienia (chyba zaczynało się na Fao.) Ale był chyba przywódcą Scoia'tael.
Chodziło o Isengrim'a Faoiltiarna, ale jeśli nikt niema nic przeciwko to uznam odpowiedź.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom