Wiedźmiński Quiz III

+
Status
Not open for further replies.
Marqson said:
Zadajcie za mnie.
Nie ma sprawy.16- Fangorn11 - Bosch8- kaczka, Marqson7 - Clancys4 - Wallace,3- ringeck,Firnomir,geraltus26, Emyr van Emreis2 - Owca, Arwil Molotow,S@LI, koziek, , Elmer z Vengerbergu,1 - Leśniczy, szczepek, Włooczykij, LazC, dEviss,Velerad z Wyzimy,Saphir, Wiedźmin XV8,czesio2504Kto dowodził Nilfgaardczykami podczas bitwy pod Brenną?
 
Moge ja zadać?? jeżeli tak toKim Była Matka GeraltaZajrzyj na pierwszą stronę wątku i przeczytaj zasady, zanim coś napiszesz.UndomielSorki
 
16- Fangorn11 - Bosch8- kaczka, Marqson7 - Clancys4 - Wallace,3- ringeck,Firnomir,geraltus26, Emyr van Emreis2 - Owca, Arwil Molotow,S@LI, koziek, , Elmer z Vengerbergu,Velerad z Wyzimy1 - Leśniczy, szczepek, Włooczykij, LazC, dEviss,,Saphir, Wiedźmin XV8,czesio2504Dlaczego wiedźmińska kompania odłączyła się od wojsk królowej Meve?[/QUOTE]
 
Najpierw Geralt z Rivi rycerz Geralt z Rivi chciał uzyskać u królowej zwolnienie ze służby ale ta się nie zgodziła więc zdezerterowali. A zrobili to dlatego że podróżując z wojskiem nie mogli realizować celu jakim był odnalezienie Ciri (byli wcieleni do tego wojska i musieli wykonywać rozkazy)
 
Myślę że pytanie przerosło wszystkich :dead:. Proponuje abyś podał odpowiedz i zmienił na inne, 6 dni bez poprawnej odpowiedzi to chyba najwyższa pora ;).
 
Chodziło mi o to,że Meve i jej wojska skręciły na północ a Geraltowi zupełnie to nie pasowało więc się odłączył.Pytanie następne i obowiązujące:Jak nazywał się szpieg Vattiera de Rideaux w oddziale Puszczyka?
 
16- Fangorn11 - Bosch8- kaczka, Marqson7 - Clancys4 - Wallace, Emyr van Emreis3- ringeck,Firnomir,geraltus26, 2 - Owca, Arwil Molotow,S@LI, koziek, , Elmer z Vengerbergu,Velerad z Wyzimy1 - Leśniczy, szczepek, Włooczykij, LazC, dEviss,,Saphir, Wiedźmin XV8,czesio2504W jaki dzień/święto pali się kukłę Falki ?
 
EmyrvanEmreis said:
16- Fangorn11 - Bosch8- kaczka, Marqson7 - Clancys4 - Wallace, Emyr van Emreis3- ringeck,Firnomir,geraltus26, 2 - Owca, Arwil Molotow,S@LI, koziek, , Elmer z Vengerbergu,Velerad z Wyzimy1 - Leśniczy, szczepek, Włooczykij, LazC, dEviss,,Saphir, Wiedźmin XV8,czesio2504W jaki dzień/święto pali się kukłę Falki ?
W Nowy Rok?
 
W święto kończące okers letni, przed zimą. gdzieś na pograniczu pażdziernika a listopada. Jakoś na Sao.. To jedno z tych czterech świąt Elfich. (m.in Belleteyn)
 
ElmerzVengerbergu said:
W święto kończące okers letni, przed zimą. gdzieś na pograniczu pażdziernika a listopada. Jakoś na Sao.. To jedno z tych czterech świąt Elfich. (m.in Belleteyn)
najbardziej trafna odpowiedź, chodzi o Saovine . Zadajesz :beer:
 
16- Fangorn11 - Bosch8- kaczka, Marqson7 - Clancys4 - Wallace, Emyr van Emreis3- ringeck,Firnomir,geraltus26, Elmer z Vengerbergu2 - Owca, Arwil Molotow,S@LI, koziek, Velerad z Wyzimy1 - Leśniczy, szczepek, Włooczykij, LazC, dEviss,,Saphir, Wiedźmin XV8,czesio2504Co było niezwykłego w mapach króla Esterada Thyssena z Koviru?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom