Wiedźmiński Quiz III

+
Status
Not open for further replies.
28-Isengrim Faoiltiarna25 - geraltus26,21 - Firnomir17- Fangorn11 - Bosch, 10- Wallace i Gromit,9 - Marqson, kaczka8- Clancys,,Aalaron6 - Arwil4 -Emyr van Emreis, Lambert,Wielki Mistrzu,3- ringeck, Elmer z Vengerbergu, Kondzior553,S@LI,2 - Owca, koziek,buda241 - Leśniczy, szczepek, Włooczykij, LazC, dEviss,,Saphir, Wiedźmin XV8,czesio2504,Maaci,Warrior_of_Sparta,gorzalnikJak nazywają się stolice Koviru?Letnia i zimowa.
 
28-Isengrim Faoiltiarna25 - geraltus26,22 - Firnomir17- Fangorn11 - Bosch, 10- Wallace i Gromit,9 - Marqson, kaczka8- Clancys,,Aalaron6 - Arwil4 -Emyr van Emreis, Lambert,Wielki Mistrzu,3- ringeck, Elmer z Vengerbergu, Kondzior553,S@LI,2 - Owca, koziek,buda241 - Leśniczy, szczepek, Włooczykij, LazC, dEviss,,Saphir, Wiedźmin XV8,czesio2504,Maaci,Warrior_of_Sparta,gorzalnikKolor wlosow kochanki szefa imperianego wywaidu? (wiem, banal)
 

Jimp

Forum veteran
Bodajże rude Przepraszam ... każdy może się mylić ... wydawało mi się że rude .
 
29-Isengrim Faoiltiarna25 - geraltus26,22 - Firnomir17- Fangorn11 - Bosch, 10- Wallace i Gromit,9 - Marqson, kaczka8- Clancys,,Aalaron6 - Arwil4 -Emyr van Emreis, Lambert,Wielki Mistrzu,3- ringeck, Elmer z Vengerbergu, Kondzior553,S@LI,2 - Owca, koziek,buda241 - Leśniczy, szczepek, Włooczykij, LazC, dEviss,,Saphir, Wiedźmin XV8,czesio2504,Maaci,Warrior_of_Sparta,gorzalnikA jak zwal sie szef Nilfgaardzkiego wywiadu?
 
IsengrimFaoiltiarna said:
29-Isengrim Faoiltiarna25 - geraltus26,22 - Firnomir17- Fangorn11 - Bosch, 10- Wallace i Gromit,9 - Marqson, kaczka8- Clancys,,Aalaron6 - Arwil4 -Emyr van Emreis, Lambert,Wielki Mistrzu,3- ringeck, Elmer z Vengerbergu, Kondzior553,S@LI,2 - Owca, koziek,buda241 - Leśniczy, szczepek, Włooczykij, LazC, dEviss,,Saphir, Wiedźmin XV8,czesio2504,Maaci,Warrior_of_Sparta,gorzalnikA jak zwal sie szef Nilfgaardzkiego wywiadu?
Vattier de Rideaux
 
29-Isengrim Faoiltiarna25 - geraltus26,22 - Firnomir17- Fangorn11 - Bosch, 10- Wallace i Gromit,9 - Marqson, kaczka, Aalaron8- Clancys,6 - Arwil4 -Emyr van Emreis, Lambert,Wielki Mistrzu,3- ringeck, Elmer z Vengerbergu, Kondzior553,S@LI,2 - Owca, koziek,buda241 - Leśniczy, szczepek, Włooczykij, LazC, dEviss,,Saphir, Wiedźmin XV8,czesio2504,Maaci,Warrior_of_Sparta,gorzalnikBędzie banał: Jakiej maści był koń Milvy?
 
przepraszam chciałem się dowiedzieć czemu przez tyle czasu się nic nie dzieje ,mam taka prośbę żeby dodać zasadę że np. po 2 góra 3 dniach kiedy zadający pytanie się nie pojawi a ktoś odpowiedział od tego czasu dobrze aby kontynuował pytanie ,poza tym jest już taka zasada tyle że nie określa czasu po jakim można zadać pytanie , więc Isengrim Faoiltiarna zadaj swoje pytanie bo odpowiedziałeś dobrze i masz moją zgodę żeby dopisać sobie punkt ...itd. patrz regulamin
Warunkowo, jeśli zadający pytanie znika z forum i nie ma go dłuższy czas, a odpowiadający jest pewien, że odgadł prawidłowo, może dopisać sobie punkt i zadać pytanie, o ile pozostali obecni gracze się na to zgodzą.Edit: W sytuacji, kiedy nieobecność zadającego pytanie się przedłuża, pytanie zadaje nowa osoba i punktu nikt nie dostaje.
Pośpiesz się też Isengrim bo nie chcę czekać kolejnych 6 dni na odpowiedź , bo w końcu ktoś inny zada pytanie żeby gra leciała - patrz w cytacie Edit .
 
30-Isengrim Faoiltiarna25 - geraltus26,22 - Firnomir17- Fangorn11 - Bosch, 10- Wallace i Gromit,9 - Marqson, kaczka, Aalaron8- Clancys,6 - Arwil4 -Emyr van Emreis, Lambert,Wielki Mistrzu,3- ringeck, Elmer z Vengerbergu, Kondzior553,S@LI,2 - Owca, koziek,buda241 - Leśniczy, szczepek, Włooczykij, LazC, dEviss,,Saphir, Wiedźmin XV8,czesio2504,Maaci,Warrior_of_Sparta,gorzalnikCo ze starszej mowy,oznacza "Scoia'tael"?
 
IsengrimFaoiltiarna said:
30-Isengrim Faoiltiarna25 - geraltus26,22 - Firnomir17- Fangorn11 - Bosch, 10- Wallace i Gromit,9 - Marqson, kaczka, Aalaron8- Clancys,6 - Arwil4 -Emyr van Emreis, Lambert,Wielki Mistrzu,3- ringeck, Elmer z Vengerbergu, Kondzior553,S@LI,2 - Owca, koziek,buda241 - Leśniczy, szczepek, Włooczykij, LazC, dEviss,,Saphir, Wiedźmin XV8,czesio2504,Maaci,Warrior_of_Sparta,gorzalnikCo ze starszej mowy,oznacza "Scoia'tael"?
Ej, no kurczę, nie przesadzacie z trudnością pytań? Punkty teraz zdobywa ten, kto często odświeża, a to dziwaczna idea... ;p
 
Jak nie moge spać,to nałogowo przesiaduje w quizie.Ale ok,jednak te pytania są troche za mocne.Jak cos to dam latwiejsze.Firnomir,zadajesz :beer:
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom