Wiedźmiński Quiz III

+
Status
Not open for further replies.
47 - Isengrim Lubicz27 - geraltus2625 - Firnomir17 - Fangorn14 - Aalaron12 - Arwil11 - Bosch,10 - Wallace i Gromit, kaczka, Lambert?8 - Clancys, Lambert?7 - Kondzior5536 - Wielki Mistrzu5 - cinarea, Vatt`ghern, melkor, intheflesh4 - Emyr van Emreis, 3- ringeck, Elmer z Vengerbergu, S@LI, Gincio-Gerd, buda242 - Owca, koziek1 - Leśniczy, szczepek, Włooczykij, LazC, dEviss, Saphir, Wiedźmin XV8, czesio2504, Maaci, Warrior_of_Sparta, gorzalnik, DrthKwasDobra, coś prostego: Z ilu osób składała się geraltowa kompania (już bez Geralta) i jak się nazywali (również bez Geralta ;D). W wyjątkowycch przypadkach, których kilka było (czyt. dość spore nazwiska) wystarczy podstawowe imię, w przypadku przydomków proszę również prawdziwe imiona.
 
Eee? Coz to za naginanie reguł? Zawsze bylem pewien, ze zadaje ten, kto zgadł... :p Nevermind, dopiszcie mi 'punkta' i się bawcie dalej. ;) [bo ja tu rzadko zaglądam, nie chce hamować gry :p]
 
Arwil, wcześniej ja poprawiłem Ciebie i moje zostało uznane. Skoro teraz ty poprawiasz mnie, to powinieneś Ty dostać ;]47 - Isengrim Lubicz27 - geraltus2625 - Firnomir17 - Fangorn14 - Aalaron13 - Arwil11 - Bosch10 - Wallace i Gromit, kaczka, Lambert?8 - Clancys, Lambert?7 - Kondzior5536 - Wielki Mistrzu5 - cinarea, Vatt`ghern, melkor, intheflesh4 - Emyr van Emreis,3- ringeck, Elmer z Vengerbergu, S@LI, Gincio-Gerd, buda242 - Owca, koziek1 - Leśniczy, szczepek, Włooczykij, LazC, dEviss, Saphir, Wiedźmin XV8, czesio2504, Maaci, Warrior_of_Sparta, gorzalnik, DrthKwasKim był Avallach?
 
47 - Isengrim Lubicz27 - geraltus2625 - Firnomir17 - Fangorn15 - Aalaron13 - Arwil11 - Bosch10 - Wallace i Gromit, kaczka, Lambert?8 - Clancys, Lambert?7 - Kondzior5536 - Wielki Mistrzu5 - cinarea, Vatt`ghern, melkor, intheflesh4 - Emyr van Emreis,3- ringeck, Elmer z Vengerbergu, S@LI, Gincio-Gerd, buda242 - Owca, koziek1 - Leśniczy, szczepek, Włooczykij, LazC, dEviss, Saphir, Wiedźmin XV8, czesio2504, Maaci, Warrior_of_Sparta, gorzalnik, DrthKwasJak nazywała się brama, od strony której nadszedł ponoć Geralt przed przyjęciem zlecenia na Strzygę?
 
47 - Isengrim Lubicz27 - geraltus2625 - Firnomir17 - Fangorn15 - Aalaron13 - Arwil11 - Bosch10 - Wallace i Gromit, kaczka, Lambert?8 - Clancys, Lambert?7 - Kondzior5536 - Wielki Mistrzu, melkor5 - cinarea, Vatt`ghern, intheflesh4 - Emyr van Emreis,3- ringeck, Elmer z Vengerbergu, S@LI, Gincio-Gerd, buda242 - Owca, koziek1 - Leśniczy, szczepek, Włooczykij, LazC, dEviss, Saphir, Wiedźmin XV8, czesio2504, Maaci, Warrior_of_Sparta, gorzalnik, DrthKwasJakiego znaku użył Geralt w karczmie "Pod Lisem" na strażnikach? Albo jaki wywołał efekt dla osób nie grających w Witchera :p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom