Wiedźmiński Quiz III

+
Status
Not open for further replies.
Poproszę o księgę z tej najbardziej znanej serii (2 tomy opowiadań + 5-oksiąg) Nie żadne opowieści o Wiedźminie, nie pierwsza wydana książka pt. "Wiedźmin" tylko...E: No! O taką odpowiedź mi chodziło! :D Zadajesz Faramir :beer: Aalaron, przykro mi ;)
 
151 - Isengrim Lubicz68 - Tymoteusz64 - Faramir_pl51 - intheflesh,49 - Firnomir,46 - Aalaron,43 - Dobry_start_kadry38 - melkor, Kondzior55327 - geraltus26,21 - Warren19 - Arwil,17 - Fangorn,12 - buda2411 - Bosch, Lambert?, Gincio10 - Wallace i Gromit, kaczka,Wielki Mistrzu,,8 - Clancys, Lambert?, cinarea6 - Czar591, Emhyr var Emreis, S@LI,5 - Vatt`ghern,4 -,Warrior_of_Sparta,3- ringeck, Elmer z VengerberguI, Death13, Ard Rhena2 - Owca, koziek, , Wojciech(Dorwall),1 - Leśniczy, szczepek, Włooczykij, LazC, dEviss, Saphir, Wiedźmin XV8, czesio2504, Maaci, gorzalnik, DrthKwas, Marecki78, julasus, Mr. White, BeltusekSkoro jesteśmy przy zleceniach. Na jakiego potwora Geralt wykonywał zlecenie w opowiadaniu ,, Okruch Lodu"?
 
Na Zeugla.E:Niech to szlag, znowu! ;DE2:Korzystajmy, korzystajmy, nabijajmy punkty póki Isengrima nie ma. :)
 
Sorry, że tak długo (jak na obecne standardy quizu), ale zapomniałem kompletnie o tym quizie i mojej możliwej poprawnej odpowiedzi (tak, Faramirze, wbrew pozorom mamy jeszcze coś do roboty poza nim :D :D)151 - Isengrim Lubicz68 - Tymoteusz64 - Faramir_pl51 - intheflesh,49 - Firnomir,46 - Aalaron,43 - Dobry_start_kadry39 - Kondzior55338 - melkor, 27 - geraltus26,21 - Warren19 - Arwil,17 - Fangorn,12 - buda2411 - Bosch, Lambert?, Gincio10 - Wallace i Gromit, kaczka,Wielki Mistrzu,,8 - Clancys, Lambert?, cinarea6 - Czar591, Emhyr var Emreis, S@LI,5 - Vatt`ghern,4 -,Warrior_of_Sparta,3- ringeck, Elmer z VengerberguI, Death13, Ard Rhena2 - Owca, koziek, , Wojciech(Dorwall),1 - Leśniczy, szczepek, Włooczykij, LazC, dEviss, Saphir, Wiedźmin XV8, czesio2504, Maaci, gorzalnik, DrthKwas, Marecki78, julasus, Mr. White, BeltusekMimo, że nastąpiła wspomniana "ostra wymiana argumentów" z Zeuglem, opowiadanie kręciło się wokół romansu Yennefer z...
 
Kondzior553 said:
Sorry, że tak długo, ale zapomniałem kompletnie o tym quizie i mojej możliwej poprawnej odpowiedzi (tak, Faramirze, wbrew pozorom mamy jeszcze coś do roboty poza nim :D :D)151 - Isengrim Lubicz68 - Tymoteusz64 - Faramir_pl51 - intheflesh,49 - Firnomir,46 - Aalaron,43 - Dobry_start_kadry39 - Kondzior55338 - melkor, 27 - geraltus26,21 - Warren19 - Arwil,17 - Fangorn,12 - buda2411 - Bosch, Lambert?, Gincio10 - Wallace i Gromit, kaczka,Wielki Mistrzu,,8 - Clancys, Lambert?, cinarea6 - Czar591, Emhyr var Emreis, S@LI,5 - Vatt`ghern,4 -,Warrior_of_Sparta,3- ringeck, Elmer z VengerberguI, Death13, Ard Rhena2 - Owca, koziek, , Wojciech(Dorwall),1 - Leśniczy, szczepek, Włooczykij, LazC, dEviss, Saphir, Wiedźmin XV8, czesio2504, Maaci, gorzalnik, DrthKwas, Marecki78, julasus, Mr. White, BeltusekMimo, że nastąpiła wspomniana "ostra wymiana argumentów" z Zeuglem, opowiadanie kręciło się wokół romansu Yennefer z...
Istreddem.
 
152 - Isengrim Lubicz68 - Tymoteusz64 - Faramir_pl51 - intheflesh,49 - Firnomir,46 - Aalaron,43 - Dobry_start_kadry39 - Kondzior55338 - melkor,27 - geraltus26,21 - Warren19 - Arwil,17 - Fangorn,12 - buda2411 - Bosch, Lambert?, Gincio10 - Wallace i Gromit, kaczka,Wielki Mistrzu,,8 - Clancys, Lambert?, cinarea6 - Czar591, Emhyr var Emreis, S@LI,5 - Vatt`ghern,4 -,Warrior_of_Sparta,3- ringeck, Elmer z VengerberguI, Death13, Ard Rhena2 - Owca, koziek, , Wojciech(Dorwall),1 - Leśniczy, szczepek, Włooczykij, LazC, dEviss, Saphir, Wiedźmin XV8, czesio2504, Maaci, gorzalnik, DrthKwas, Marecki78, julasus, Mr. White, BeltusekGdy czarodziejki wysadziły zamek Stygga błysk eksplozji widziany był aż w.....
 
IsengrimzRoduLubiczw said:
IsengrimzRoduLubiczw said:
Może dzieś w Maecht nad morzem ?:p
Nie.Czytaj ze zrozumieniem.
IsengrimzRoduLubiczw said:
Podpowiem,że błysk widziano w dwóch prowincjach.
Hmm ... nie znam mapy na pamięć, a ten Kovir to rzuciłem dla jaj :p.Nie będę zaglądał na mapę, bo zepsuję zabawę.Innym też nie radzę, chyba, że się przyznają.
 
Tymoteusz16 said:
Nosz franca,syfilis,zaraza i trąd!Nie.Błysk widziano w dwóch prowincjach!Dwóch,cyfra wygląda tak: "2". ;)
Tymoteusz16 said:
Hmm ... nie znam mapy na pamięć, a ten Kovir to rzuciłem dla jaj :p.Nie będę zaglądał na mapę, bo zepsuję zabawę.Innym też nie radzę, chyba, że się przyznają.
Tylko że na mapie nie ma odpowiedzi na to pytanie :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom