Filmowy Quiz II

+
Status
Not open for further replies.
Wystarczy ,,zacytować" post Pablo i można tam znaleźć odnośniki do screenów. Ba nawet można znaleźć dodatkowe :p screeny ale i tak mi to nic nie mówi
 
Witamy po przerwie :) Możesz wrzucić screeny jeszcze raz ? Bo mi nawet cytowanie nic nie daje :/ Strona nie chce się otworzyć :/
 
Kurde....oglądałeś to?Szacunek!! 8) :beer:
Widziałem tylko zapowiedź na YouTubie ... i więcej nie chce :p23 pkt - Wallace15 pkt - Hostile13 pkt - Max.Raj4 pkt - Marqson3 pkt - Remedium, Galhard2 pkt - S@LI, cheza,, Pono Jr, koziek1 pkt - A'taeghane, Clancys, M i k e, tehcrash, Włooczykij, Pablo
 
23 pkt - Wallace15 pkt - Hostile14 pkt - Max.Raj4 pkt - Marqson3 pkt - Remedium, Galhard2 pkt - S@LI, cheza,, Pono Jr, koziek1 pkt - A'taeghane, Clancys, M i k e, tehcrash, Włooczykij, Pablo
 
23 pkt - Wallace15 pkt - Hostile14 pkt - Max.Raj5 pkt - Marqson3 pkt - Remedium, Galhard2 pkt - S@LI, cheza,, Pono Jr, koziek1 pkt - A'taeghane, Clancys, M i k e, tehcrash, Włooczykij, Pablo
 
Poznałem tył głowy i charakterystyczną kurtkę McQueena :D23 pkt - Wallace15 pkt - Hostile14 pkt - Max.Raj5 pkt - Marqson3 pkt - Remedium, Galhard2 pkt - S@LI, cheza,, Pono Jr, koziek, Włooczykij1 pkt - A'taeghane, Clancys, M i k e, tehcrash, Pablo
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom