Filmowy Quiz II

+
Status
Not open for further replies.
29 pkt - Wallace25 pkt- Max.Raj21 pkt - Hostile8 pkt- S@LI, Marqson6 pkt - Włooczykij, Remedium3 pkt - Galhard2 pkt - cheza, Pono Jr, koziek, Maaciex1 pkt - A'taeghane, Clancys, M i k e, tehcrash, Pablo, $korpioNAaa, jestem wredny... :p ]:-> :p
 
No nareszcie zdobyłem ten pierwszy punkt :p29 pkt - Wallace25 pkt- Max.Raj21 pkt - Hostile8 pkt- S@LI, Marqson6 pkt - Włooczykij, Remedium3 pkt - Galhard2 pkt - cheza, Pono Jr, koziek, Maaciex1 pkt - A'taeghane, Clancys, M i k e, tehcrash, Pablo, $korpioN, juve-fan-sebekWiem, wiem ten hmm ,,film" to grube przegięcie ;D
 
OMG!!! :p To jakaś brazylijska telenowela?? :dead:Eeee... Brzydula Betty, Alvaro, Barwy Grzechu?? ???
 
juve-fan-sebekJastem w stanie przeżyć tu Masta Uwe, ale nie niszczyłbyś, proszę, ostatnich pozorów, że temat ten ma jakiś poziom :dead:Mówiąc krótko - to było niższe niż cios poniżej pasa u stonogi.
 
Maxraj said:
juve-fan-sebekJastem w stanie przeżyć tu Masta Uwe, ale nie niszczyłbyś, proszę, ostatnich pozorów, że temat ten ma jakiś poziom :dead:Mówiąc krótko - to było niższe niż cios poniżej pasa u stonogi.
No wiem trochę przesadziłem :pAle bądź co bądź ten film był kultowy i oglądała go połowa polski. :p
 
Z telenowel to ja oglądałem tylko Fiorellę... :p29 pkt - Wallace25 pkt- Max.Raj22 pkt - Hostile8 pkt- S@LI, Marqson6 pkt - Włooczykij, Remedium3 pkt - Galhard2 pkt - cheza, Pono Jr, koziek, Maaciex1 pkt - A'taeghane, Clancys, M i k e, tehcrash, Pablo, $korpioN, juve-fan-sebek
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom