Filmowy Quiz II

+
Status
Not open for further replies.
135 pkt - Wallace64 pkt - Max.raj60 pkt - Hostile56 pkt - $korpioN27 pkt - S@LI25 pkt - geraltus2612 pkt - Marqson, Psyhe11 pkt - Włooczykij ,Gincio-Gerd, M i k e10 pkt - JIMP, Remedium, Galhard9 pkt - Pablo8 pkt - Genesis6 pkt - juve-fan-sebek, Pono Jr,5 pkt - Ifayra_na`Elerionn4 pkt - hrhg, Kageru, Marcus Fenix®, Podnozek Anusi, cheza3 pkt - koziek, michałxD, Dorwall, Michalun, Nazgulek, Sylvin2 pkt - Maaciex, Clancys, Vaarel1 pkt - A'taeghane, tehcrash, Lambert z Poviss, Melkor0, p.j, jiti
 
135 pkt - Wallace64 pkt - Max.raj61 pkt - Hostile56 pkt - $korpioN27 pkt - S@LI25 pkt - geraltus2612 pkt - Marqson, Psyhe11 pkt - Włooczykij ,Gincio-Gerd, M i k e10 pkt - JIMP, Remedium, Galhard9 pkt - Pablo8 pkt - Genesis6 pkt - juve-fan-sebek, Pono Jr,5 pkt - Ifayra_na`Elerionn4 pkt - hrhg, Kageru, Marcus Fenix®, Podnozek Anusi, cheza3 pkt - koziek, michałxD, Dorwall, Michalun, Nazgulek, Sylvin2 pkt - Maaciex, Clancys, Vaarel1 pkt - A'taeghane, tehcrash, Lambert z Poviss, Melkor0, p.j, jiti
 
Hostile said:
Dorwali mnie w kąpielii jaja uciąć chcieli,nasłali trzech s***wieli,co mnie wykończyć mieli...
Desperado? ;)Za szybko chciałem odpowiedzieć i nie przyglądnąłem się nawet powiększonej fotce, ehh...
 
Sylvin said:
Sylvin said:
Dorwali mnie w kąpielii jaja uciąć chcieli,nasłali trzech s***wieli,co mnie wykończyć mieli...
Desperado? ;)Za szybko chciałem odpowiedzieć i nie przyglądnąłem się nawet powiększonej fotce, ehh...
Nie... ;D BTW: Niestety, wczoraj byłem tak wykończony po jednym z zaliczeń, że usnąłem na El Mariachi... :pNo, teraz powinno był łatwiej:
 
136 pkt - Wallace64 pkt - Max.raj61 pkt - Hostile56 pkt - $korpioN27 pkt - S@LI25 pkt - geraltus2612 pkt - Marqson, Psyhe11 pkt - Włooczykij ,Gincio-Gerd, M i k e10 pkt - JIMP, Remedium, Galhard9 pkt - Pablo8 pkt - Genesis6 pkt - juve-fan-sebek, Pono Jr,5 pkt - Ifayra_na`Elerionn4 pkt - hrhg, Kageru, Marcus Fenix®, Podnozek Anusi, cheza3 pkt - koziek, michałxD, Dorwall, Michalun, Nazgulek, Sylvin2 pkt - Maaciex, Clancys, Vaarel1 pkt - A'taeghane, tehcrash, Lambert z Poviss, Melkor0, p.j, jiti
 
136 pkt - Wallace64 pkt - Max.raj61 pkt - Hostile56 pkt - $korpioN27 pkt - S@LI25 pkt - geraltus2612 pkt - Marqson, Psyhe11 pkt - Włooczykij ,Gincio-Gerd, M i k e10 pkt - JIMP, Remedium, Galhard9 pkt - Pablo8 pkt - Genesis6 pkt - juve-fan-sebek, Pono Jr, Ifayra_na`Elerionn4 pkt - hrhg, Kageru, Marcus Fenix®, Podnozek Anusi, cheza3 pkt - koziek, michałxD, Dorwall, Michalun, Nazgulek, Sylvin2 pkt - Maaciex, Clancys, Vaarel1 pkt - A'taeghane, tehcrash, Lambert z Poviss, Melkor0, p.j, jiti
 
IfayranaElerionn said:
Do you have other hobbies :D
Nie :D. Jestem botem, nie jem, nie śpię tylko oglądam filmy :D137 pkt - Wallace64 pkt - Max.raj61 pkt - Hostile56 pkt - $korpioN27 pkt - S@LI25 pkt - geraltus2612 pkt - Marqson, Psyhe11 pkt - Włooczykij ,Gincio-Gerd, M i k e10 pkt - JIMP, Remedium, Galhard9 pkt - Pablo8 pkt - Genesis6 pkt - juve-fan-sebek, Pono Jr, Ifayra_na`Elerionn4 pkt - hrhg, Kageru, Marcus Fenix®, Podnozek Anusi, cheza3 pkt - koziek, michałxD, Dorwall, Michalun, Nazgulek, Sylvin2 pkt - Maaciex, Clancys, Vaarel1 pkt - A'taeghane, tehcrash, Lambert z Poviss, Melkor0, p.j, jiti
 
137 pkt - Wallace64 pkt - Max.raj61 pkt - Hostile56 pkt - $korpioN27 pkt - S@LI25 pkt - geraltus2612 pkt - Marqson, Psyhe11 pkt - Włooczykij ,Gincio-Gerd, M i k e10 pkt - JIMP, Remedium, Galhard9 pkt - Pablo8 pkt - Genesis7 pkt - Ifayra_na`Elerionn6 pkt - juve-fan-sebek, Pono Jr4 pkt - hrhg, Kageru, Marcus Fenix®, Podnozek Anusi, cheza3 pkt - koziek, michałxD, Dorwall, Michalun, Nazgulek, Sylvin2 pkt - Maaciex, Clancys, Vaarel1 pkt - A'taeghane, tehcrash, Lambert z Poviss, Melkor0, p.j, jiti
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom