Filmowy Quiz II

+
Status
Not open for further replies.
150 pkt - Wallace70 pkt - Max.raj, Hostile56 pkt - $korpioN39 pkt - Gincio-Gerd32 pkt - S@LI25 pkt - geraltus2617 pkt - Psyhe14 pkt - M i k e13 pkt - Ifayra_na`Elerionn,JIMP12 pkt - Marqson, 11 pkt - Włooczykij10 pkt - Remedium, Galhard9 pkt - Pablo, Genesis, Kageru8 pkt - Pono Jr, p.j.6 pkt - juve-fan-sebek5 pkt - Jaroomsth, jiti4 pkt - hrhg, Marcus Fenix®, Podnozek Anusi, cheza, Sylvin, Nazgulek,3 pkt - koziek, michałxD, Dorwall, Michalun,2 pkt - Maaciex, Clancys, Vaarel1 pkt - A'taeghane, tehcrash, Lambert z Poviss, Melkor01, Ulema
 
Skąd wy to bierzecie ? NIE ! Jak tak dalej pójdzie to te najlepsze filmy zostaną do końca zapomniane .
 
Uradowałeś me serce . FilmWeb ? Czy jakaś inna strona ? A jak wiedziałeś to SZACUN jak ode mnie do Warszawy :)
 
Właśnie coś mi się wydawało, że ten gość na 2 obrazku jest Włochem :p Ale nie skojarzyłem. Poza tym Sara mu pomogła ;D A co do filmweba to wszystkie podane wcześniej tytuły są stamtąd.
 
AenHJaroomsth said:
Właśnie coś mi się wydawało, że ten gość na 2 obrazku jest Włochem :p Ale nie skojarzyłem. Poza tym Sara mu pomogła ;D A co do filmweba to wszystkie podane wcześniej tytuły są stamtąd.
No Włocha grał ale jest Polakiem :)
AenHJaroomsth said:
AenHJaroomsth said:
Właśnie cośmi się wydawało, z ten gość na 2 obrazku jest Włochem :p Ale nie skojarzyłem
Ten gość na 2 obrazku to Zbigniew Cybulski... :p ;D
Dobra Hostile dawaj następny
 
Dopisuję zagubiony punkt Gincia ;)150 pkt - Wallace71 pkt - Hostile70 pkt - Max.raj56 pkt - $korpioN40 pkt - Gincio-Gerd32 pkt - S@LI25 pkt - geraltus2617 pkt - Psyhe14 pkt - M i k e13 pkt - Ifayra_na`Elerionn,JIMP12 pkt - Marqson, 11 pkt - Włooczykij10 pkt - Remedium, Galhard9 pkt - Pablo, Genesis, Kageru8 pkt - Pono Jr, p.j.6 pkt - juve-fan-sebek5 pkt - Jaroomsth, jiti4 pkt - hrhg, Marcus Fenix®, Podnozek Anusi, cheza, Sylvin, Nazgulek,3 pkt - koziek, michałxD, Dorwall, Michalun,2 pkt - Maaciex, Clancys, Vaarel1 pkt - A'taeghane, tehcrash, Lambert z Poviss, Melkor01, Ulema
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom