Hotfix 1.05 — lista zmian

+
Radio zmienia się przyciskiem R.
Przytrzymanie dla listy stacji, szybkie pacnięcie klawisza dla zmiany na następną stację bez wchodzenia do listy.

To ja wiem, ale aby wybrać już jakąś stację trzeba było ją potwierdzić za pomocą "F" (to właśnie nie działało).
Teraz, po zresetowaniu gry, widzę jednak, że wszystko działa.

P.S. Śmieszne jest ustawienie "C" do kucania, który jest też automatycznie podpięty pod pomijanie dialogu - kilka razy skradałem się i doszedłem do jakiejś postaci która zaczęła ze mną rozmawiać. Wówczas miałem do wyboru albo przesłuchać całą rozmowę klęcząc albo ją... pominąć :p
 
1608469439933.png

Podobno naprawiono problem z rozpoczęciem tego kontraktu, ale jednak u mnie problem ten dalej występuje.
 
Witam, mój pierwszy post tutaj.

Oprócz spadków wydajności i mniejszej ilości NPC na ulicach nie zauważyłem żadnej różnicy. I to jest to wasze łatanie dziur? Kolejne łatki na pewno będą wprowadzały to, że pod płaszczykiem poprawiania wydajności grafika będzie skutecznie przycinana w wielu miejscach. Trochę przytniemy tu, trochę przytniemy tam aż ludzie będą zadowoleni.

Gra jest nadal crapem pod względem technicznym. Szczerze mówiąc jest tyle tego syfu, że nawet nie wiem od czego zacząć. Kompilacje z cyberbuga biją rekordy popularności na YouTube. Pisząc na raty tego posta wycieram łzy bo płaczę ze śmiechu oglądając tą partaninę. Każdego dnia są dziesiątki nowych filmów, jak wam nie wstyd wypuścić takie coś? Uważam, że jest to najbardziej zbugowana gra ever, nawet Assasin's Creed Unity nie był takim technicznie wykonanym dziadostwem.

Zacznę od zalet żeby nie wyjść na totalnego malkontenta. Graficznie jak na mój gust jest świetnie, jeszcze chyba nie było gry z otwartym światem która ma tyle do pokazania i jest tak bogata w detale. Dźwięk, muzyka, strzelanie, fabuła jest dobra. Gra ma mnóstwo fajnych rzeczy, ciekawych rozwiązań. Dopóki za dużo się w grze nie kombinuje to jest dobrze, ale ludzie kochani..... często mam wrażenie jadąc po mieście, skacząc, strzelając że ta gra się za chwile cała rozleci.

1. To co CD Projekt Red zrobił z rzekomą kompatybilnością formatu 21:9 jest jakimś smutnym żartem. Jest prawie 2021 rok, monitory ultra wide "w natarciu" a ciężko jest zrobić menu, ekwipunek, mapę i całą resztę w tym formacie?! Jaja sobie robicie?! Gra która kosztowała tyle milionów i nie ma tak podstawowej rzeczy?! Już po samym włączeniu gry czułem jakbym dostał liścia w pysk. Tryb screenshotów zepsuty i ruch myszą jest możliwy tylko w obrębie formatu 16:9. Do tego brak możliwości "chwycenia" suwaków i swobodnego przesuwania parametrów. Kilka razy musiałem ładować save'a bo rozgrywka nie odpalała się w 21:9 a po bokach miałem czarne pasy i było w 16:9, kończyło się tym, że musiałem wyłączyć i włączyć grę. I na pewno nie tylko ja mam ten problem. Oczywiście z tymi czarnymi pasami po bokach liczba klatek wzrosła, bo jednak było mniej obrazu do wyrenderowania.

2. Kreator postaci: wyszła już kolejna poprawka a nadal nienaprawione - tworząc postać cały czas wskaźnik myszy scrolluje się do pierwszego parametru czyli wyboru głosu. Średnio co kilkanaście sekund. Utrudnia to tworzenie postaci, a po dziesiątym razie wyprowadza z równowagi. Grę włączyłem 11 grudnia jeszcze nawet nie wszedłem do świata gry a dostawałem bugami po mordzie. Po tym patchu 1.05 jest jeszcze gorzej bo - nie dość, że scrolluje na samą górę to jeszcze potrafi zablokować wskaźnik myszy na ikonce do rozwijania palety np z kolorami włosów.

3. Czy mógłby ktoś do cholery zająć się żałosnym wyglądem postaci i mapy przy włączonym DLSS?!
Nawet w trybie "jakość" odbicie w lustrze, postać w ekwipunku, postać w kreatorze wygląda jak rozmazane na ścianie coś. Te czerwone budynki w mapie mają tak poszarpane krawędzie, że żal na to patrzeć. Prawda jest taka, że coś jest nie tak z tymi lustrami i mapą , bo nawet przy wyłączonym DLSS nie wygląda to dobrze. Przecież przed prologiem jest fajna sekwencja wydarzeń z Jackie - tam "V" przegląda się w lustrze i obraz jest ostry jak żyleta. O co tu chodzi?!

4. Mnóstwo w grze przedmiotów podświetlonych - niemożliwych do zebrania, nawet w prologu. (ścieżka punk)

5. Może czas naprawić ten radiowóz przejeżdżający przez kolumnę w prologu?! W dodatku raz mi się zdarzyło, że drugi radiowóz przyjechał kompletnie rozwalony - bez drzwi, bez maski, palący się. Dramat.

6. Zbieranie przedmiotów z zabitych przeciwników jest katorgą. Często trzeba się cofnąć i podejść z powrotem. W dodatku często zdarza się, że po zebraniu przedmiotów i ponownym podejściu do ciała, mimo wszystko pojawia się okienko przedmiotu. Kilka razy zdarzyło się, że owe okienko się zawiesiło i zostało ze mną "na zawsze" dopóki nie wczytałem save'a. Jaja jakieś? Żebym musiał wczytywać grę żeby coś się naprawiło?! Rozumiem raz... ale średnio co 30 minut coś się psuje.

7. Co jakiś czas nie mogę wykonać precyzyjnego rzutu granatem, wciskam kółko myszy i już.... już.... już jest blisko, ale nieeeeeeeeeeeeee...... to też trzeba było zepsuć - i kolejny wymuszony Loading gry. Szczerze mówiąc nawet nie potrafię określić w którym momencie to się psuje.

8. Sztuczna inteligencja cywili w tej grze nie istnieje. TO JEST WSTYD I HAŃBA!

9. Sztuczna inteligencja policji i respawnowanie się za plecami to jest chyba najbardziej żałosna rzecz w tej grze zaraz po niemożności przejścia zadań przez bugi.
TO JEST WSTYD, HAŃBA, SKANDAL, GRANDA, ZAMACH NA MÓJ PORTFEL I ZWYKŁE OSZUSTWO DEVELOPERÓW!
Żądam wyjaśnień jak można było wypuścić coś takiego? Jak, osoby które siedziały w studiu i grały w tą grę mogły dopuścić do czegoś takiego. Domyślam się, że cała ekipa 10 grudnia siedziała z obgryzionymi paznokciami i modliła się o to by ludzie nie strzelali do przechodniów!!!!!!!!!!! Założę się, że tak było. Wszyscy w studiu doskonale wiedzieli, że policja jest zrobiona źle i ich inteligencja to dwie linijki kodu "respawn i strzelaj do celu".
Dam sobie rękę uciąć, że cały system działania policji właśnie teraz jest pisany i programowany PIERWSZY RAZ. Bo skoro to drobne bugi to dlaczego w tej łatce nie zostało naprawione?! Niech twórcy zainstalują sobie GTA 3 albo dwuwymiarowe GTA 2 sprzed dwudziestu lat, w tych starych produkcjach działa to milion razy lepiej... Zresztą - jakie milion razy lepiej?! w tych grach jest jakiś system sztucznej inteligencji policji a w Cyberpunku nie ma go w ogóle.

10. Jazda po mieście samochodem w słoneczny dzień z widoku pierwszej osoby jest niemożliwa. Nawet taka rzecz jest zepsuta... przecież wszystko jest tak rozjaśnione, że kompletnie nic nie widać.

11. Misja kiedy gramy Silverhandem -
mieliśmy podłozyć ładunek wybuchowy w windzie i oczywiście nie mogłem tego zrobić bo? Bo jakiś NPC zablokował się za zamkniętymi drzwiami w windzie obok. Strzelał zza zamkniętych drzwi, a ja cofnąłem się w rozwoju przez tą grę i wpadłem już w taki poziom debilizmu, że strzelałem do zamkniętych drzwi w windzie mając nadzieję, że go zabiję... Oczywiście musiałem wczytać grę i cały level grać od początku. Najlepsze było to, że za drugim razem było blisko - połowa ciała NPC była znowu za tym pieprzonymi drzwiami windy ale udało mi się go szybko zabić.

Napisałbym jeszcze 50 różnych punktów ale po prostu zmęczyłem się pisaniem tego...
Grę kupiłem na Steam i na chwilę obecną żałuję wydanych pieniędzy bo domyślam się, że gry nie mogę w żaden sposób oddać
Po akcji z windą i Silverhandem dokończyłem AKT I i grę usuwam z dysku, bo to nie ma sensu... grać ze świadomością, że wyjdzie jeszcze 10 różnych patchy po których może nie będę się wkurzał - to nie dla mnie..

i co... czy ktokolwiek z osób odpowiedzialnych za produkcję tej gry czyta te posty czy macie to gdzieś?
Czegoś takiego jeszcze w świecie gier nie widziałem... w niecałe dwa tygodnie, gra stała się MEMEM.



Komp:
Core i9 9900K
Gigabyte Z390 Designare
RTX 2070 Super Gaming X Trio
G.Skill TridentZ 16GB DDR4 – 3200 MHz Cas 14-14-14-34
Samsung 970 EVO Plus 1 TB
 
Last edited by a moderator:
Witaj na forum, @Trancix , i dzięki za posta.
Krytyka jest potrzebna i cenna, więc fajnie, że się odezwałeś ze swoimi uwagami. Redzi przeglądają forum i - jestem pewna - wszystkie te opinie słyszą.

Mamy jednak prośbę, żebyś swoje zdanie wyrażał może jednak nieco mniej wulgarnie - to nie tylko nie pomaga w komunikacji, ale też może niepotrzebnie wzbudzać agresję. Takie posty, jak Twój, krytyczne i ostre, też są po coś, ale niech nie będą ogniskiem zapalnym na forum. Nie ma potrzeby tak krzyczeć, bo grę możesz przecież oddać, jeśli uważasz, że zostałeś oszukany. Tylko nie wylewaj tu swoich frustracji, złości i agresji w taki sposób, bo forum tak nie działa. Przed napisaniem posta warto ochłonąć.
 
Ja w sumie zbyt wielu problemów nie doświadczam (szczęściarz). Gra mi się rewelacyjnie.

- Umarł boss niech żyje boss - w tym queście (strzelnica z alkoholem u 6th street gang) nie mogę wyciągnąć broni po wypiciu wódki.
- Przydałoby się oddalić (albo dodać opcję oddalania) minimapę, bo zbyt często ląduję na bandzie/przechodniach do ostatniej chwili nie wiedząc, w którą stronę mam skręcić na skrzyżowaniu.
 
Registered crash info file...
InternalVersion: 3.0.3233390 P4CL: 4173226 Stream: //R6.Root/R6.Patch0Hotfix2
!!!CRASHED!!!
Error Reason: Unhandled exception
Expression: EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION (0xC0000005)
Message: The thread attempted to read inaccessible data at 0x38.
File: <Unknown>
Line: 0

"uptimeSeconds":228
"stopThreadID":11944
"exceptionCode":0xC0000005
"processID":12220
"Engine/CommitFailedErrorCode@1#TID=0":"0"
"ResourceLoaderThrottler/PreviousSpeed@644955#TID=0":"Flood"
"ResourceLoaderThrottler/CurrentSpeed@644956#TID=0":"Stream"
"ResourceLoaderThrottler/NumThrottleTokensAcquired@3031068#TID=0":"1"
"ResourceLoaderThrottler/NumThrottleTokensSoftLimit@3031067#TID=0":"2"
"Gpu/RayTracing/Enabled@3026836#TID=0":"true"
"Configuration/Name@2#TID=0":"FINAL"
"Configuration/Name2@3#TID=0":"FINAL"
"Game/Patch@7#TID=0":"1.05"
"Game/SessionDesc/WorldName@462595#TID=0":"03_night_city"
"Game/SessionDesc/IsValid@462596#TID=0":"true"
"Game/SessionDesc/IsLoadingSavedSession@462597#TID=0":"true"
"Game/SessionDesc/IsJoiningRemoteSession@462598#TID=0":"false"
"Game/SessionDesc/HostName@462599#TID=0":""
"Game/SessionDesc/GameRulesConfig@462600#TID=0":"None"
"Game/SessionDesc/QuestPath@462601#TID=0":"<0x0000000000000000>"
"Game/SessionDesc/RunQuest@462602#TID=0":"false"
"Game/SessionDesc/AlwaysSpawnedDisabled@462603#TID=0":"false"
"Game/SessionDesc/PopulationSystemSpawnRadius@462604#TID=0":"0.000000"
"Game/SessionDesc/SpawnLocalPlayer@462605#TID=0":"false"
"Game/SessionDesc/SpawnPoint@462606#TID=0":"Position=[0, 0, 0, 0] Rotation=[Roll:0, Pitch:0, Yaw:0]"
"Game/SessionDesc/SpawnRecordId@462607#TID=0":"<0x0000001C15982ADF>"
"Game/SessionDesc/Gender@462608#TID=0":"None"
"GameSessionDesc/UseSpecifiedStartPoint@462609#TID=0":"false"
"GameSessionDesc/IsSpectator@462610#TID=0":"false"
"GameSessionDesc/SpawnTags@462611#TID=0":""
"Game/LoadingStage@644954#TID=0":"Finished"
"Engine/OOM@4#TID=0":"false"
"GlobalMode/IsClosing@5#TID=0":"false"
"GlobalMode/IsGame@17#TID=0":"true"
"Jobs/InitParam/MaxLatentJobs@8#TID=0":"131072"
"Jobs/InitParam/MaxCriticalPathJobs@9#TID=0":"65536"
"Jobs/InitParam/MaxImmediateJobs@10#TID=0":"2048"
"Jobs/InitParam/WorkerThreadStackSizeKB@11#TID=0":"1024"
"Jobs/InitParam/MaxThreads@12#TID=0":"27"
"Jobs/InitParam/AllJobsCriticalPath@14#TID=0":"false"
"Jobs/InitParam/UseJobDebugger@13#TID=0":"false"
"Jobs/Dispatcher/NumDispatcherThreads@15#TID=0":"7"
"Jobs/Dispatcher/MaxHWConcurrency@16#TID=0":"8"
"Gpu/Device/Name@56#TID=0":"NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER"
"Gpu/Device/Vendor@57#TID=0":"Nvidia"
"Gpu/Device/DriverVersion@58#TID=0":"Nvidia v 46089 [r460_74]"
"Gpu/Device/TotalMemoryMB@55#TID=0":"8011"
"Gpu/Device/UsedMemoryMB@3031071#TID=0":"6416"
"Engine/InitParams/InteropStartingPort@18#TID=0":"0"
"Engine/InitParams/RenderPreset@19#TID=0":"1"
"Engine/InitParams/QualityLevelName@20#TID=0":"None"
"Engine/InitParams/TextureQualityLevelName@21#TID=0":"High"
"Engine/InitParams/WatchdogTimeoutSecondsOverride@22#TID=0":"0"
"Engine/InitParams/ScriptsSilentCompilation@23#TID=0":"false"
"Engine/InitParams/ScriptsSilentValidation@24#TID=0":"false"
"Engine/InitParams/TweakDBSilentValidation@25#TID=0":"false"
"Engine/InitParams/PvdDumpToFile@26#TID=0":"false"
"Engine/InitParams/ProfilerEnabled@27#TID=0":"false"
"Engine/InitParams/ShowVersionWatermark@28#TID=0":"true"
"Engine/InitParams/WindowCaption@29#TID=0":""
"Engine/PC/SystemName@30#TID=0":"Windows 10 Home"
"Engine/PC/SystemVersion@31#TID=0":"10.0.19042"
"Engine/SafeInit@35695#TID=0":"Finished"
"Engine/IsHeadless@33#TID=0":"false"
"Engine/VersionWatermark@32#TID=0":"3.0.3233390 P4CL: 4173226 Stream: //R6.Root/R6.Patch0Hotfix2 Dec 19 2020 11:00:09 (FINAL) Total memory: 13515239424 bytes "
"Engine/Scripts/PrimaryBlobModifiedDate@40#TID=0":"132528922292531706"
"Engine/Scripts/FallbackBlobModifiedDate@41#TID=0":"0"
"Engine/Scripts/BlobPathUsed@42#TID=0":"Loaded"
"Engine/Scripts/ShouldCompileScripts@39#TID=0":"true"
"Engine/Scripts/Loaded@43#TID=0":"true"
"Streaming/LastObserverPosition@3030973#TID=0":"[-1497, 1173, 19]"
"Streaming/IsLastObserverPositionValid@3030974#TID=0":"true"
"Streaming/IsTeleporting@3030975#TID=0":"false"
"Streaming/DebugLastTeleportDistance@3030976#TID=0":"0.000000"
"Streaming/MountState@468150#TID=0":"Mounted"
"Streaming/Observer/0/LastObserverPosition@3030970#TID=0":"[-1497, 1173, 19]"
"Streaming/Observer/0/LastObserverVelocityOffsetPosition@3030971#TID=0":"[-1497, 1173, 19]"
"Streaming/Observer/0/UseStreamingOcclusion@3030972#TID=0":"false"
"Telemetry/PlaythroughID@468156#TID=0":"5fd4fd3346a630a2"
"Telemetry/VisitID@320184#TID=0":"738cc623-c3fb-411b-8871-68acbb6074f0"
"##CrashDump##/DumpCrashDataSeconds":"0"

Ja z tego nic nie kumam, a ty?

Post automatically merged:



Ale jakie aktualizacje? Do czego?
PS: Mimo zrobienia tego co pisałeś i tak wywala, what a shocker.

Wygląda w sumie na problem redist VC, ale jak już masz przeinstalowany z poprzedniego postu to może spróbuj wyłączyć raytracing i włączyć obsługę "wolnego" dysku.
jak dalej nie będzie działać to spróbuj uruchomić grę po czystym rozruchu: Link

Co do SMT jak chcecie włączyć to możecie zmienić w hex (na własną odpowiedzialność, zróbcie kopie Cyberpunk.exe):
83 7C 24 48 06
na
83 7C 24 48 08
dla 8 rdzeniowych procesorów
ostatnia liczba to ilość rdzeni w hex
 
Dobrze, w takim razie mam skontaktować się ze sklepem Steam czy bezpośrednio z Wami?

Gra się dobrze, mnóstwo rzeczy do robienia, mnóstwo contentu - mógłbym napisać kolejny tak samo długi post wymieniając wady i zalety na przemian.. Wad jest po prostu za dużo. Fizyka jest zepsuta, odrzuty bohatera na 200 metrów, latające samochody, brak jakiejkolwiek fizyki wody, sztuczna inteligencja (przepraszam co? inteligencja?) Po załadowaniu save'a ekran jest jeszcze zamrożony na sekndę-dwie i widać, że NPC są jakby zrzucani na mapę z małej wysokości.
Najlepsze było kiedy podczas misji wykradając biochip, gra się "wypłaszczyła". Załadowałem grę i wróg którego zabiłem "źle osiadł na mapie" i zaczął odbijać się od ścian na sali głównej hotelu. Coś jest ewidentnie nie tak.

Kolejny Hot Fix na który czekałem, a tak naprawdę nic wielkiego nie załatwił.
Na początku przymykałem na to oko bo nie chciałem być kolejnym typem, który tylko narzeka.. ale jeżeli wrogowie blokują mi się za ścianą a ja muszę robić ręczny save co 10 minut mając z tyłu głowy "bo coś się może zepsuć" to ja dziękuję. Nie tak to powinno wyglądać. Z pewnością mógłbym ukończyć grę ale chyba nie o to chodzi.
To jest tak jakbym kupił w sklepie telewizor i wyświetlało mi tylko połowę obrazu.

Pozdrawiam :)[/SPOILER]
 
Gdyby nie fabuła i mistrzostwo zaprojektowane miasto to byłby mega totalny gniot. AI i Policja respi się na plecach i gonią cię na piechotę nie używają pojazdów masakra pod względem technicznym. Grałem bardziej na wjazd i naparzanka wystarczy się oddalić niezbyt daleko i te boty stoją i się patrzą i strzelają. nie próbują flankować nie mówię żeby ścigali mnie po całym Night City ale do przesady. Nie krytykujcie bo to wulgaryzmy Buhaha śmieszni są Wiedźmin 3 rządzi @Trancix dobrze napisał :disapprove:
 

Attachments

  • Cyberpunk 2077 AI.jpg
    Cyberpunk 2077 AI.jpg
    18.9 KB · Views: 57
Last edited:
Wiadomo kiedy naprawią "wypłaszczanie" się gry w losowym momencie np. podczas wjazdu do Japantown lub starć policji z gangami?
 
Dziwi mnie, że pomyjowylewacze mają jeszcze chęć głośnego krzyczenia swoich zdań jeśli dostali możliwość zwrotu towaru i pieniędzy. Nie podoba się? Zwróć, odbierz kasę i do widzenia.

Jasne, gra ma pełno błędów, ale co z tego skoro widać ile pracy i serca zostało w nią włożone? Założę się, że dzięki współpracy REDów z graczami wspólnie wyszlifują to dzieło. Właśnie z tego powodu należy się poszanowanie czyjejś pracy poprzez zachowanie kultury. Coś jest źle? Powiedz, podziel się, ale nie napędzaj sztucznie nahajpowanego hejtu, który jest popularny bo się "klika" i ludzie łykają ten haczyk nakręcając się.

Ja osobiście chciałbym podziękować za stworzenie tak wciągającej i inspirującej gry, doceniam pracę ludzi, którzy przyczynili się do produkcji Cyberpunka.
Trzymam kciuki i wielkie dzięki!
 
Po aktualizacji do 1.05 na PC gra wypłaszcza się co 3-4 minuty w losowych momentach , podczas przemieszczania lub ładowania,ktoś jeszcze ma taki problem ? Udało się coś z tym zrobić ? Bo wychodzi na to że do 2021 mogę zapomnieć o graniu w cyberpunka aż wyjdzie kolejny patch który może w końcu więcej naprawi niż zepsuje... we wcześniejszych wersjach nie zdarzyło mi się wypłaszczenie ani razu...
 
Po aktualizacji do 1.05 na PC gra wypłaszcza się co 3-4 minuty w losowych momentach , podczas przemieszczania lub ładowania,ktoś jeszcze ma taki problem ? Udało się coś z tym zrobić ? Bo wychodzi na to że do 2021 mogę zapomnieć o graniu w cyberpunka aż wyjdzie kolejny patch który może w końcu więcej naprawi niż zepsuje... we wcześniejszych wersjach nie zdarzyło mi się wypłaszczenie ani razu...

U mnie występuję nadal, ale o wiele rzadziej (na razie).
Wywala najczęściej jak jeżdżę autem, albo wypłaszczaniem, albo błąd clr.
Post automatically merged:

Wygląda w sumie na problem redist VC, ale jak już masz przeinstalowany z poprzedniego postu to może spróbuj wyłączyć raytracing i włączyć obsługę "wolnego" dysku.
jak dalej nie będzie działać to spróbuj uruchomić grę po czystym rozruchu: Link

Już wcześniej próbowałem z wyłączonym RTX, to nic nie dało. Mam dysk ssd, więc raczej włączanie że niby mam wolny nic nie da.
 
Po aktualizacji do 1.05 na PC gra wypłaszcza się co 3-4 minuty w losowych momentach , podczas przemieszczania lub ładowania,ktoś jeszcze ma taki problem ? Udało się coś z tym zrobić ? Bo wychodzi na to że do 2021 mogę zapomnieć o graniu w cyberpunka aż wyjdzie kolejny patch który może w końcu więcej naprawi niż zepsuje... we wcześniejszych wersjach nie zdarzyło mi się wypłaszczenie ani razu...
Zrób weryfikacje plików
Post automatically merged:

Można jeszcze oddać gre przez GOG?
To zależy ile już godzin przegrałeś
 
No teraz to ta gra przeszła już sama siebie... Wypłaszczała się po aktualizacji do 1.05 tak jak tutaj mi polecono zrobiłem sprawdzanie zgodności plików i co ? I 4 pliki nie zgodne 38 GB do pobrania XDD 4GB patcha psuję 38 GB plików gry...to jest po prostu kpina z graczy
 
jestem tego samego zdania... zanim się pokaże gdzie mam skręcić to już dawno jestem na ręcznym bokiem w grupce przechodniów... i za darmo pały na sygnale >...<
Post automatically merged:


Szczerze... to właśnie u mnie nie ma żadnego problemu z docztywaniem danych. Gra siedzi na osobnym dysku m2 256 gb. RTX 2060 Super podkręcony. Full HD wszystko na Ultra z RT na Wysoki. Bangla
Potwierdzam. Mam tę samą kartę z prockiem Ryzen 5 3600, dyskiem m2 500 gb i gra śimga bez żadnych problemów.
 
dobra spojrzałem na historie zamówień i jest napisane że mogę zwrócić więc chyba zrócę i poczekam az połatają tą policję model jazdy brak możliwości wyciagania broni po fast travel i inne bugi szkoda ,że wypuścili tak zbugowaną gre
 
Potwierdzam. Mam tę samą kartę z prockiem Ryzen 5 3600, dyskiem m2 500 gb i gra śimga bez żadnych problemów.
mam 2700x I również śmiga aczkolwiek po nowym patchu wątki w procku nie są aż tak aktywne jak miałem wcześniej ustawione
Post automatically merged:

dobra spojrzałem na historie zamówień i jest napisane że mogę zwrócić więc chyba zrócę i poczekam az połatają tą policję model jazdy brak możliwości wyciagania broni po fast travel i inne bugi szkoda ,że wypuścili tak zbugowaną gre
Do jazdy jest mod który poprawia prowadzenie i jest ok,tak naprawdę co jest pisane jak dla mnie to przesada i gra mi się ok
 
Top Bottom