Między nami wiedźminami - czat

+

tibor

Forum veteran
Dziadu said:
Nom - raz w tygodniu można coś pomyśleć
Nom to kiedy Może i ja bym się nawet wtedy skusił na czata - dziżas, już chyba z 6 lat na żadnym nie byłem
 
ja jestem na nim praktycznie cały czas z drobnymi wyjątkami zaliczonymi na karb własnego zycia (odziwo mam takie i czasem nawet z niego korzystam ) i przyznam ze jest całkiem przyjemnie (zwłaszcza jak jest więcej osob niz tylko ja )Ja proponuje aby Dziadu albo ktos inny z CDP RED wpadali na czata w ramach materiału tygodnia czyli czwartek na przykład o 17 wtedy wszyscy powinni byc zadowoleni
 
Michalun said:
Ja proponuje aby Dziadu albo ktos inny z CDP RED wpadali na czata w ramach materiału tygodnia czyli czwartek na przykład o 17 wtedy wszyscy powinni byc zadowoleni
No raczej niekoniecznie, bo nie wszyscy jeszcze o tej porze pracują Ale jako że praca wre to w sumie czemu nie (że tak sobie rymnę )
 
Hehehe, na tych "innych" to bym za bardzo nie liczył - być może zorgaznizujemy czasem jakis specjalny czat z kimś z developerów ale nie mogę tego obiecać. Ale ja, Funky, Janek i może nasz masta flamasta z działu IT, Jeremy - czemu nie
 
Ja zawsze jak wchodziłem to nikogo nie było, więc sobie odpuściłem... a może jakiś shoutboxik, to będzie prościej i wygodniej?
 
Ooo shoutbox, bardzo dobra rzecz, tylko musiałby być często czyszczony. A co do czatu to byłem parę razy ale nikogo nie było więc już nie wchodzę
 
Ale był mogę to potwierdzić az ze ludzi mało to i tematów mniej ( to nie jest wypowiedz sponsorowana przez Dziada )
 
hehe czat działa i ma się dobrze a ostatnio nawet udało nam sie porozmawiac o Wiedźminie co uwazamy za nasz sukces no jazda nie lenic sie włazic na czata bo nam swierzej krwi brakuje a głodni sie zaczynamy robic
 
Michalun said:
hehe czat działa i ma się dobrze a ostatnio nawet udało nam sie porozmawiac o Wiedźminie co uwazamy za nasz sukces no jazda nie lenic sie włazic na czata bo nam swierzej krwi brakuje a głodni sie zaczynamy robic
Michalun, a jaki tam był rekord ilości osób na raz na czacie? 3?
 
Tibor said:
Michalun, a jaki tam był rekord ilości osób na raz na czacie? 3?
No kiedyś jak się Dziadu pojawił, to było normalnie ...naście osób A poza tym nie marudź tylko też przychodź czasami
 
Daerdin said:
No kiedyś jak się Dziadu pojawił, to było normalnie ...naście osób A poza tym nie marudź tylko też przychodź czasami
Ja się nie pokazuje na czatach, ot taki zwyczaj. No wiesz, chyba, że byłbym jakimś gościem specjalnym czy coś, to może
 
rekordow moze nie bijemy w ilosc luda ale przynajmniej jest całkiem przyjemna atmosfera a najazdy jakiegokolwiek spamera zdarzają się nieczęsto EDIT----->Tibor jak się pokazesz to dam ci kolorek
 
Ok zrobimy tak:W czwartek będę wpadał na czat o 16 i może czasem ktoś jeszcze ze mną się pojawi:) (nie gwarantuję jednak niczego)W czasie Games Convention (23-26 sierpnia) planujemy też codzienny czat. Bęziemy Wam relacjonować co się dzieje i może jakieś foty będziemy wrzucać.
 
Dziadu said:
Ok zrobimy tak:W czwartek będę wpadał na czat o 16 i może czasem ktoś jeszcze ze mną się pojawi:) (nie gwarantuję jednak niczego)W czasie Games Convention (23-26 sierpnia) planujemy też codzienny czat. Bęziemy Wam relacjonować co się dzieje i może jakieś foty będziemy wrzucać.
Mnie się ten pomysł podobie. A ten czat codzienny z GC to, że tak powiem, u nas, czy jakiś swój planujecie stworzyć?
 
Top Bottom