Między nami wiedźminami - czat

+

tibor

Forum veteran
Michalun said:
ja lubie rodzynki a czat własciwie jako tako funkcjonuje tylko większosc ludzi tam bywających powyjezdzała i zostałem sam z Krakersem od czasu do czasu jeszcze ktos zabłądzi ale moze to i lepiej nie ma takiego tłoku ze nie mozna porpzmawiac bo kazdy mowi o czyms innym
Hehe... dwie osoby to sobie spokojnie na GG mogą pogadać
 
Słuchajcie, są wakacje, nie ma potrzeby migać się od szkoły to i fora i czaty pustkami świecą Oby do września!
 

tibor

Forum veteran
Daerdin said:
Słuchajcie, są wakacje, nie ma potrzeby migać się od szkoły to i fora i czaty pustkami świecą Oby do września!
Powiedział nauczyciel qurak-> bo to jest bardzo powszechny komunikator, a sam używałem już kilku innych i mimo wszystko jakoś najbardziej przekonany jestem właśnie do tego.A co do czatu, to może ktoś mi powie, czemu nie działa mi pod Operą skoro Javę mam zainstalowaną? Pod IE nie ma żadnych problemów.
 
Mi też nie działał pod Operę. Gdy wgo włączałem to mi się wszystko zacinało. Ale teraz korzystam z Firefoxa i wszystko jest dobrze.
 
ja mam Opere i smiga mi az miło ale moze sproboj przeinstalowac jave moze to pomoze ale jesli Tibor dzisaj probowałes się zalogowac to mozliwe ze nie mogłes bo w sobote i niedziele bywa czasem ze cały serwis nie działa przez pare godzin dziennie
 
Co jest, kurde!!!odkąd przyjechałem 5 dni temu, nie spotkałem nikogo na chatcie chociaż kompa mam włączonego non stop. Wyjechaliście ludzie na całe wakacje czy jak???
 
Moze dlatego, ze tutaj wszystko jest omawiane? Ja tam powiem szczerze, ze na chacie o Wiedzminie siedzialem tylko raz :D.
 
Boromir said:
Co jest, kurde!!!odkąd przyjechałem 5 dni temu, nie spotkałem nikogo na chatcie chociaż kompa mam włączonego non stop. Wyjechaliście ludzie na całe wakacje czy jak???
Moim zdaniem powodem jest mentalność osób - może po prostu nie ma co uszczęśliwiać ludzi na siłę czatem skoro nie mają na to ochoty i wolą dyskutować na forum?
 
mnie nie ma z prostego powodu ze rodzice dali mi szlaban na kompa (ale jakos ich urobie aby go odwiesili )krakers i Gwyn wyjechalia jesli nie ma nas to nikt inny kto tam zagląda nie zostaje bo jest pusto kiedy siedzielismy to zawsze jakies kilka osob zostawało
 
szlabanik został uchylony na te pore wieczorna (w koncu urabianie rodzicow przez te 2 dni dało jakie efekty ) i przy odrobinie szczescia bede mogł zaglądac cos wieczorkami
 
własciwie sam nie wiem uczyłem się do tej cholernej poprawki z elektrotechniki a rano (no dobra była 11 rano) obudzili mnie i stwierdzili ze za długo przed komputerem siedze i nie mam czasu na naukę ale dobra koniec offtopa jak chcesz jeszcze kilka ciekawych kawałkow z mojego zyciorysu to zapraszam na GG albo PW
 
A tam offtop, nikt nam nic nie zrobi , w końcu Dziadu kocha nas jak własne dzieci, Funky Monk może też nas kocha a Lord Koniu jak nie kocha to pokocha
 
kochaja czy nie trzeba utrzymywac na forum jako taki ład i poządek (albo przynajmiej jego złudzenie )
 
Nie gadam na czatach, ale jeśli o Wiedźminie to może zajrzę.Właśnie tam jezdem.
 
hehe własnie własnoręcznie się zbanowałem fajnie mam nadzieje ze szybko mi przejdzie Edit ---> i juz przeszło
 
Top Bottom