Między nami wiedźminami - czat

+
Wiecie, moze chat juz nie jest tak zywy bo po prostu mamy forum?Wg mnie, najlepszym sposobem na ozywienie chata, bylaby moznosc rozmowy z kims z CDPR aby pozadawac rozne pytania.
 
wiesz co mi się chyba podoba tak jak jest kilka osob odwiedzających czata i tyle bez zbędnego tłumy i burdelu
 
nie przejmuj się Michalun, to dla ciebie zbyt skomplikowane... a pięć osób to już tłok Gofer, nawet spokojnie pogadać się nie da....
 
Vilgefortz by powiedział "Nie zrozumiałem. Zgubiłęm się wśród kwiecistości Twojej wypowiedzi, gęsto przetykanej wyszukanymi słowy"Boromir nie bądz taki do przodu - ja na przykład nie rozumiem wypowiedzi bo nie koresponduje z moimi działaniami względem czata bo raz go odwiedziłem więc co u licha mnie obchodzi czy tam jest 1 ,2 czy 10 osób? Skoro tak jest to dlaczego mym nickiem się gębe wyciera jak nie ma za bardzo powiązania. Bateria miga, zmęczonyw widac jestem....
 
Może by tak ustalic godzinę o której by ludzie starali się zbierać i pogadać...na dłuzszą mete pewnie nie wypali, ale przez pierwsze pare dni kto wie;)
 
Top Bottom