Jak wrócić do wersji 1.04?

+
Cześć, po aktualizacji 1.05 gra mi się bez przerwy wypłaszcza, w wersji 1.04 było wszystko git, jak wrócić do starszej wersji? Pytam głównie o platforme GOG na której mam swojego Cyberpunk-a

EDIT:

Znalazłem

Kliknij na wybraną grę, następnie na przycisk konfiguracji (obok przycisku graj) i “Zarządzaj instalacją” > “ Konfiguruj… > Instalacja.
Upewnij się, że automatyczne aktualizacje są wyłączone i wybierz wersję gry, którą chcesz zainstalować.
Tylko uwaga, mam do pobrania kolejne 43GB... dlaczego? nie wiem

EDIT 2:
czy ktos mi wytłumaczy dlaczego by pograć w starszą wersje gry to trzeba pobrać de facto kolejny raz całą gre? Przecież to chore
 
Last edited:
Cześć, po aktualizacji 1.05 gra mi się bez przerwy wypłaszcza, w wersji 1.04 było wszystko git, jak wrócić do starszej wersji? Pytam głównie o platforme GOG na której mam swojego Cyberpunk-a

Cyberpunk wywala od dwóch dni. Gram od 10 grudnia i miałem dotychczas dwa wypłaszczenia... tymczasem od dwóch dni wywala mnie średnio co godzinę. Ale patcha zainstalowałem dopiero wczoraj... zatem to nie wina patcha 1.05, bo tak samo mnie wywalało tez na 1.04. Nie wiem co to jest, ale od dwóch dni stabilność gry bardzo podupadła.

BTW. Jak uda się Tobie wrócić do 1.04 to podziel się, czy coś to zmieniło.
 
Ponieważ teoretycznie jak się wytwarza jakieś oprogramowanie (np grę), to 1. Przeniesienie save-ów czy innych danych z nowszej wersji na starszą jest często wręcz niemożliwe 2. Oprogramowanie w starszej wersji może zawierać luki niebezpieczne dla użytkownika i/lub producenta i raczej producentowi nie na rękę jest, aby użytkownik łatwo mógł wrócić do dziurawego oprogramowania 3. Kolejne wersje oprogramowania mają być de facto lepsze niż poprzednie pod każdym względem, i tak długo jak nie stały się nowym produktem, użytkownik nie powinien chcieć się cofać, więc tej opcji się nie daje. Ale cp77 to CP77, więc no teraz będą takie jazdy i nic na to nie poradzisz.
 
@maniman303 akurat wytwarzaniem oprogramowania to się zajmuje na codzień, nie widzę jakiegokolwiek problemu w przeskanowaniu zmian w patchu i dodanie lub odjęcie jakiejś funkcjonalności z plików gry w zaleznosci od wersji, w tle jest wszystko zapisywane w takim backlogu który rejestruje zmiany, nie jest to niewykonalne
 
@maniman303 akurat wytwarzaniem oprogramowania to się zajmuje na codzień, nie widzę jakiegokolwiek problemu w przeskanowaniu zmian w patchu i dodanie lub odjęcie jakiejś funkcjonalności z plików gry w zaleznosci od wersji, w tle jest wszystko zapisywane w takim backlogu który rejestruje zmiany, nie jest to niewykonalne
Ale upierdliwe i strasznie podatne na tworzenie błędów. A CDPR pokazał nawet w W3 ich stosunek do downgrade'u blokując save'y do wersji gry, na której został wykonane i wzwyż.
 
Wróciłem do wersji 1.04, po pobraniu tej wersji kocowa wielkosc gry jest wyrownywana,
co do gry, teraz jest juz wsystko w porządku, wczesniej wywalało mi czesto z gry po aktualizacji do 1.05, teraz na starszej wersji jest git, platforma AMD
 
Wróciłem do wersji 1.04, po pobraniu tej wersji kocowa wielkosc gry jest wyrownywana,
co do gry, teraz jest juz wsystko w porządku, wczesniej wywalało mi czesto z gry po aktualizacji do 1.05, teraz na starszej wersji jest git, platforma AMD
Dzięki za info. Zaczynam i ja zastanawiać się nad powrotem do wersji 1.04
Ten nowy patch został zrobiony głównie "pod konsolowców"... a PC-towcom chyba wiecej złego przyniósł, niż dobrego :(
 
Top Bottom