Sesja RPG + TeamSpeak :)

+
Ja mam inny pomysł an przeprowadzenie sesjiOd jakiegoś roku znajomi grają na forum w młotka: sesja Warhammer, ja sam uczestnicze w podobnej sesji L5K: sesja L5KMuszę przyznać że gra się bardzo dobrze, i nie ma problemu ze zebraniem wszystkich graczy w jednym dniu i o jednej godzinie bo każdy pisze kiedy chce, średnio 2 posty/dzień i sesja powoli idzie do przoduZasady działania są takie: Karty przesyła się do MG, i on wykonuje wszystkie rzuty (przy walkach pvp np: każdy z gracz w PW wysyła własny opis walki i jej zakończenie, MG ustala kto wygrał na podstawie statystyk + ocenia kto zrobił ładniejszy opis i ustala zwycięzce łącząc w poście oba opisy)kursywą pisze się wszystko co się mówinormalnym tekstem pisze się to co postać robi~ tak się pisze to co postać myśliNa tym forum są warunki do tego typu rozgrywki, polecam
 
Salagas said:
Ja mam inny pomysł an przeprowadzenie sesjiOd jakiegoś roku znajomi grają na forum w młotka: sesja Warhammer, ja sam uczestnicze w podobnej sesji L5K: sesja L5KMuszę przyznać że gra się bardzo dobrze, i nie ma problemu ze zebraniem wszystkich graczy w jednym dniu i o jednej godzinie bo każdy pisze kiedy chce, średnio 2 posty/dzień i sesja powoli idzie do przoduZasady działania są takie: Karty przesyła się do MG, i on wykonuje wszystkie rzuty (przy walkach pvp np: każdy z gracz w PW wysyła własny opis walki i jej zakończenie, MG ustala kto wygrał na podstawie statystyk + ocenia kto zrobił ładniejszy opis i ustala zwycięzce łącząc w poście oba opisy)kursywą pisze się wszystko co się mówinormalnym tekstem pisze się to co postać robi~ tak się pisze to co postać myśliNa tym forum są warunki do tego typu rozgrywki, polecam
było (i to nie raz) i nie wypaliło...
 
Tez bylbym chetny ale widzac w jakim tempie zbieraja sie ludzie mysle ze gdzies kolo wiedzmin 3 uda sie zapoczatkowac sesje:p
 
Gorąco polecam programik Oper Rpg można w nim stworzyć własny system Rpgoto linkhttp://www.openrpg.com/index.php?page=install
 
Dobra ludzie.Widzę że trzeba za jajka kogoś pociągnąć.Ja gram w DnD a w wiedźminowego papierzazkaa gram od niedawna wiec sie nie nadaje na MG.Kto zna się na tej grze na tyle dobrze że może zostać MG??Co do losowań to mozemy rzucac zwyklymi kostkami lub tymi internetowymi(ma mam sentymet do zwyklych [zauroczyc sie je da:)]).Narazie potrzeba nam MG a co do TSa to zawsze cos sie wymysli.
 
Chętnie się przyłącze. Mogę być MG, ale sesje musiałyby być soboty. Co do systemów to znam się (trochę) na D&D
 
Ja też się wypowiem.Chętnie zagram z wami. :pA co do kwestii organizacyjnej to proponuję tak:Założyć sobie nowe forum.Tam się zarejestrujemy jako użytkownicy i będziemy toczyć sesję w postach, oczywiście będzie trwaćdłużej niż sesja team speakowa, będzie się toczyć wolniej, ale każdy będzie mieć spokój i nie trzeba będzie się umawiać na konkretną godzinę co nie wszystkim pasuje. Ustaliło by się kolejkę w której pisze się posty. Takie tury, które rozpoczyna GM i kończy kolejnym swoim postem. Bardzo dobry sposób, sprawdza się, bo grałem nie raz tak.Co do losowania kośćmi itd. Jeśli GM zna się na rzeczy bardziej to będzie story telling niż rzuty, oczywiście będzie się trzymać zasad, ale moim zdaniem sam powinien wykonywać rzuty, nie gracze. Oni powinni się skupić na opisaniu swej czynności i wypowiedzi.Można by było ustawić granicę czasową np 24 godziny na odpowiedź czy coś, jeśli gracz nie odpowiada kolejna osoba pisze posta. Róbcie co chcecie, mnie to właściwie obojętne jest, ale cynk mi dajcie jak sesja będzie miała ruszyć, napiszcie mi na gg czy coś.gg://5346768
 
zgadzam się w całej pełni. Tylko trzeba to zrobić szybko, a nie robić, że cała organizacja zajmie kilka tygodni/miesięcy.
 
Heh... Takie RPG "papierowe" na forum zwie się PBF :DI bawię się w takie nawet :D gg: 1282856 po więcej informacjiD&D to ja ledwo co znam szczerze mówiąc, innych systemów w ogóle. Ale w te co ja się bawię to sami wymyślamy system itd.Zawsze zostaje storrytelling jakby co :DJa np. jestem w trakcie tworzenia RPG+strategia w ramach PBFa... A tak to gram w kilka zwykłych.A, Warhammer to nie gra oparta na figurkach? ^^
 
Taka sesja na necie to super sprawa, ale kilka razy próbowałem i nie wyszło... Jeżeli jednak udałoby się coś takiego zorganizować chętnie wezmę udział (ale mam pojęcie jedynie o D&D).
 
Top Bottom