Wiedźmiński Quiz

+
Status
Not open for further replies.
Wiedźmiński Quiz

Witam w wiedźmińskim Quizie , temat pojawił się za zgodą moderatora , więc proszę bez złośliwych komentarzy.Zabawa polega na sprawdzeniu swojej wiedzy z kategorii Wiedźmina. Zasady są proste : osoba zadaję pytanie ( w kategori prozy lub gry Wiedźmina ) , a ta persona której uda się na to odpowiedzieć zadaje nowe ( i tak dalej ) . Za każdą poprawną odpowiedź dopisujemy sobie punkt.Będe sprawdzał ilość punktów , ale proszę nie oszukiwać.Ja zaczynam pierwszy , zacznijmy od czegoś łatwego.(Oczywiście używamy wiedzy z głowy , a nie z internetu ani książek.):Jakim akcentem posługiwał się Geralt ?E: spam będzie odpowiednio nagradzany ;)E2: Taki dodatkowy mini-konkurs: 3 pierwsze osoby, które przekroczą w quizie hmmm... 50 pkt dostaną odznaczenie "guru"E3: Proponuję, aby wprowadzić zasadę, że nie można edytować posta z odpowiedzią i jeżeli chce się coś poprawić, to trzeba napisać nowego.E4: Trzech forumowiczów, którzy pierwsi osiągną 50 pkt zostaną w jakiś sposób 'uhonorowani', ale jeszcze nie wiem jaki, gdyż na tym forum nie ma odznaczeń takich, jak na poprzednim ;pA rozpoczęcie zabawy od początku nie ma sensu, przecież w każdej chwili można się włączyć.Tylko proszę trzymać się zasad tematu - po poprawnej odpowiedzi na poprzednie pytanie wolno Wam zadać swoje, z uwzględnieniem punktacji w poście z pytaniem.KethE5: By uniknąć nieporozumień, proszę zaznaczać, czego pytanie dotyczy (filmu / książki / gry).Iwona
 

Keth

Ex-moderator
Punktacja:LK - 1Więc dalej coś łatwego - jakich perfum używała Yennefer ?
 

PonoJr

Forum veteran
To proste - Glamarye + zapach bzu i agrestuE: Właśnie nie byłem pewien czy mam od razu zadać kolejne pytanie. Teraz już wiem, więc do dzieła Zaraz coś wymyślę...
 

Keth

Ex-moderator
Zadajesz.Jak jesteście pewni, to nie czekajcie na potwierdzenie, tylko zadawajcie od razu. I nie zapominajcie o punktacji
 

PonoJr

Forum veteran
Punktacja:1 - LK, Pono Jr,Jak nazywał się metal szlachetny, który wraz z żelazem, dawał stop o niebieskiej barwie, a jego główną cechą było tłumienie zdolności magicznych?
 

Keth

Ex-moderator
Zmodyfikowałem trochę nazwę tematu BTW: Pono, punktacja. Nie zapominajcie dodawać sobie punktów
 
Genesis said:
Dwimeryt ? :p
Odpowiedź prawidłowa, zadajesz pytanie Punktacja:1 - LK, Pono, Genesis.PS. Jako, że forumowicz sprawił wrażenie, jakby nie był pewien - to informuję, że ma rację.
 

Keth

Ex-moderator
Żeby trochę usystematyzować - punktację pisze osoba, która zadaje pytanie, w tym samym poście
 
Odp: Autor tych "piknych" opowiastek, które wprowadzały nas do rodziałów "Wiedźmina".Pyt: Jak brzmi pełne imie Vea'i - jednej z "bodyguardów" Borcha Trzy Kawki?1 - LK, Pono, Genesis, TRolluEDIT: Hah... i co teraz? Dobra, Koniu wywal mojego posta - Blizari był szybszy. :)
 
jej imie to Alveaenerle. Jezyk idzie sobie polamac ;P hmm Jakiego potwora zabil Geralt bezposrednio przed spotkaniem Borcha Trzy kawki?1 - LK, Pono, Genesis, TRollu, fleczu
 
Trochę przystopujcie , właśnie dlatego wydaję mi się , że potwierdzenie jest niezbędne , bo inaczej wynikną takie głupie sytuacje jak ze mną i TRollu. Na razie odstąpie od zadawania pytania , ale punkt mi proszę dopisać fleczu: BazyliszkaGenesis: On był historykiem chyba i napisał "Bajki oraz Klechdy" , ale nie wiem czy to postać historyczna czy fikcyjna.
 
Tak masz racje zaiste byl to Bazyliszek ;P1 - LK, Pono, Genesis, TRollu, fleczu, Blizari z RiviiPytanie daj
 
Proszę mi powiedzieć jakie talizmany Wiedźmińskie miał na szyi Bonhart?Sorki Genesis , że tak wyszło , że zignorowaliśmy trochę Ciebie , ale ten quiz to nowość na forum i na razie trzeba się uczyć na błędach. A mianowicie nikt nie zadaje pytania , ani dopisuje sobie punktu zanim nie zostanie wyrażona opinia pytającego!
 
Amulety o kształcie wilka, lwa i bodaj orła... czy moja pamięć mnie nie zawiodła?PS. Blizari, jak zadajesz pytanie to podaj aktualną punktację, to zalecenie Konia
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom