Wiedźmiński Quiz

+
Status
Not open for further replies.
No to oczywiście błędny rycerz spod herbu szachownicy!e: jeśli odpowiedź dobra, to niech ktoś zada pytanie za mnie, bo będę mógł to zrobić dopiero jutro po południu.
 
Pytanie za Gwyna: (banalne)Jak nazywała się ulubiona gra krasnoludów? 2 pkt - Pono1 pkt - Blizari z Rivii, fleczu, Genesis, Kogut, Lord Koniu, TRollu, Undomiel9, Vean,Gwynbleidd66
 
:)2 pkt - Pono, Undomiel91 pkt - Blizari z Rivii, fleczu, Genesis, Kogut, Lord Koniu, TRollu, Vean,Gwynbleidd66 Jaki ptak przyniósł wiadomość od Yennefer Geraltowi i Istreddowi (opowiadanie 'Okruch Lodu' bodaj)
 
2 pkt - Pono, Undomiel91 pkt - Bananek , Blizari z Rivii, fleczu, Genesis, Gwynbleidd66 , Kogut, Lord Koniu, TRollu , Vean Zagadka: (Może nieco mniej banalna ) Na czy lubiła się kochac Yennefer?
 
Kochana, nie zgadłam, tylko bardzo dokładnie pamiętałam ten, niezwykle istotny dla wątku powieści, fragment No to na dobranoc (jakby ktoś zgadł, to potwierdzę jutro, wybaczcie) coś, na czym można połamać język:kogo nazywano Białą Różą z Shaerwedd?3 pkt - Undomiel92 pkt - Pono1 pkt - Bananek , Blizari z Rivii, fleczu, Genesis, Gwynbleidd66 , Kogut, Lord Koniu, TRollu , Vean
 
A więc : Jak miała nazywać się żona Zoltana?3 pkt - Undomiel92 pkt - Pono, Blizari1 pkt - Bananek , fleczu, Genesis, Gwynbleidd66 , Kogut, Lord Koniu, TRollu , Vean
 
Zostańmy przy Zoltanie: do czego według niego, podobny był korzeń mandagory? Aha, i proponuję wszystkim aby zadawali takie pytania, aby konieczne był sięgnięcie do książki, a nie witcherwiki. Uczyni to zabawę na pewno ciekawszą.3 pkt - Undomiel92 pkt - Pono, Blizari1 pkt - Bananek , fleczu, Genesis, Gwynbleidd66 , Kogut, Lord Koniu, TRollu , Vean, 3xM
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom