Wiedźmiński Quiz

+
Status
Not open for further replies.
hmm.. bo tylko tak można się zupełnie oczyścić duchowo, tylko wtedy oczyszczenie będzie pełne, gdyby Geralt skorzystał z czyjejś pomocy nie dopełnił by 'rytułału'Edit:znalazłem ;)Ryzyko, zagrożenie, trud, walka ze zwątpieniem muszą obciążać wyłącznie Geralta, są elementem pokuty i odkupienia winy, które chce uzyskać. Gdyby ktoś wsparł Geralta w 'przechodzniu przez ogień' i wziął na siebiue cząstkę bólu, tym samym zubożył by go o to cierpienie.
 
50 pkt - Pono Jr23 pkt - Undomiel9, krakers21 pkt - Shwaq15 pkt- Wallace14 pkt - Pan Vlk, 13 pkt - mBartek,11 pkt - Blizari,forest10 pkt - WujDans,9 pkt - Lord Koniu,7 pkt - Gwynbleidd666,Genesis,5 pkt - Lucyf, jaszczur10,4 pkt - fleczu,3 pkt - Elwer, Aran2 pkt - Kogut, Kondi, 1 pkt - Bananek, TRollu, Vean, Glifion, Ain Aer, Agloval, fanjaki wierszyk ułożono dla Falki?(przytocz cały)
 
nawet z pamięci ;p uwielbiam to:D"Krew na twoich rękach, Falka, krew na twej sukiencePłoń, płoń, Falka, za twe zbrodnie, Spłoń i skonaj w męce!"
 
(Mam pytanie dla fanów wiedźmina poza quizem, jak wyglądał Vilgefortz po eksplozji portalu? Najlepiej cytat)
 
"Przeszła gładko, z taką siłą, że portal wybuchnął, eksplodował mi prosto w twarz. Straciłem oko i lewy policzek, także sporo skóry na twarzy, szyi i piersi. Bardzo przykre, bardzo dolegliwe, bardzo komplikujące życie. I bardzo nieładne, prawda? Ha, trzeba było mnie widzieć, zanim zacząłem to magicznie regenerować.""Kryształ, który mam w oczodole, spełnia swą rolę znakomicie, widzę trójwymiarowo, ale jednak to ciało obce, brak naturalnej gałki ocznej czasami doprowadza mnie do prawdziwej pasji. ""Vilgefortz odwrócił ku niej twarz. Nie nosił już na głowie złotego rusztowania ani kryształowej soczewki w oczodole, ale wyglądał jeszcze okropniej niż wtedy, latem, gdy zobaczyła go okaleczonego po raz pierwszy. Regenerowana lewa gałka oczna była już sprawna, ale znacznie mniejsza od prawej. Widok zapierał dech."
 
(dzięki stary za tak błyskawiczną reakcję, tworzę właśnie ilustrację więc ten opis jest mi niezbędny)
 
50 pkt - Pono Jr23 pkt - Undomiel9, krakers21 pkt - Shwaq15 pkt- Wallace14 pkt - Pan Vlk, 13 pkt - mBartek,11 pkt - Blizari,forest10 pkt - WujDans,9 pkt - Lord Koniu,7 pkt - Gwynbleidd666,Genesis,5 pkt - Lucyf, jaszczur10,4 pkt - fleczu,3 pkt - Elwer, Aran2 pkt - Kogut, Kondi, 1 pkt - Bananek, TRollu, Vean, Glifion, Ain Aer, Agloval, fan, CoridorNo to teraz ja zadaję pytanie, nie będzie ono trudne.Na co Percival Schuttenbach wymienił kielich wyrżnięty z jednego kawałka mlecznego opalu ? ;)Edit: Wstawienie rankingu ;P
 
WitamSporo juz wody uplynelo kiedy ostatni raz czytalem sage ale o ile sie nie myle to na woz i muly albo jakiegos osiolka i woz czy cos w tym stylu zeby moc to wszystko przetransportowac.Zdalem?T.A.
 
No właśnie... W poście z pytaniem ma być wklejony ranking, jak nie będzie, to osoba, która tego nie zrobiła traci punkt ;)
 
WitamWidze ze jeszcze moja pamiec nie taka slaba.Nie wiem za bardzo o jaki ranking chodzi ani gdzie go znalezc ale moje pytanie brzmi:Ile i jakie ksztalty mialy medaliony kolekcjonowane przez Bonharta z ubitych wiedzminow?Takie latwe na poczatekPozdrawiamT.A.Edit: Aaaaa....i wszystko jasne50 pkt - Pono Jr23 pkt - Undomiel9, krakers21 pkt - Shwaq15 pkt- Wallace14 pkt - Pan Vlk, 13 pkt - mBartek,11 pkt - Blizari,forest10 pkt - WujDans,9 pkt - Lord Koniu,7 pkt - Gwynbleidd666,Genesis,5 pkt - Lucyf, jaszczur10,4 pkt - fleczu,3 pkt - Elwer, Aran2 pkt - Kogut, Kondi, 1 pkt - Bananek, TRollu, Vean, Glifion, Ain Aer, Agloval, fan, Coridor
 
50 pkt - Pono Jr23 pkt - Undomiel9, krakers21 pkt - Shwaq15 pkt- Wallace14 pkt - Pan Vlk,13 pkt - mBartek,11 pkt - Blizari,forest10 pkt - WujDans,9 pkt - Lord Koniu,7 pkt - Gwynbleidd666,Genesis,5 pkt - Lucyf, jaszczur10,4 pkt - fleczu, Elwer3 pkt - Aran2 pkt - Kogut, Kondi,1 pkt - Bananek, TRollu, Vean, Glifion, Ain Aer, Agloval, fan, CoridorJaki jest znak rozpoznawczy(podpis) Avallac'ha?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom