Wiedźmiński Quiz

+
Status
Not open for further replies.
50 pkt - Pono Jr23 pkt - Undomiel9, krakers21 pkt - Shwaq15 pkt- Wallace14 pkt - Pan Vlk,13 pkt - mBartek,11 pkt - Blizari,forest10 pkt - WujDans,9 pkt - Lord Koniu,7 pkt - Gwynbleidd666,Genesis,5 pkt - Lucyf, jaszczur10,4 pkt - fleczu, Elwer3 pkt - Aran2 pkt - Kogut, Kondi,1 pkt - Bananek, TRollu, Vean, Glifion, Ain Aer, Agloval, fan, Coridor, Tilran Aldaron, SBK7Jaka jest różnica między Białą a czarną mewą?
 
50 pkt - Pono Jr23 pkt - Undomiel9, krakers21 pkt - Shwaq15 pkt- Wallace14 pkt - Pan Vlk,13 pkt - mBartek,11 pkt - Blizari,forest10 pkt - WujDans,9 pkt - Lord Koniu,7 pkt - Gwynbleidd666,Genesis,5 pkt - Lucyf, jaszczur10, Elwer4 pkt - fleczu3 pkt - Aran2 pkt - Kogut, Kondi,1 pkt - Bananek, TRollu, Vean, Glifion, Ain Aer, Agloval, fan, Coridor, Tilran Aldaron, SBK7Początkowo miałem napisać biała jest biała, a czarna jest czarna i nie dam sobie wmówić inaczej ;)Pytanie:Jak odżywiało się stworzenie, które o mało nie zabiło Ciri i Konika na pustyni?
 
50 pkt - Pono Jr23 pkt - Undomiel9, krakers21 pkt - Shwaq15 pkt- Wallace14 pkt - Pan Vlk,13 pkt - mBartek,11 pkt - Blizari,forest10 pkt - WujDans,9 pkt - Lord Koniu,7 pkt - Gwynbleidd666,Genesis,5 pkt - Lucyf, jaszczur10, Elwer4 pkt - fleczu3 pkt - Aran2 pkt - Kogut, Kondi,1 pkt - Bananek, TRollu, Vean, Glifion, Ain Aer, Agloval, fan, Coridor, Tilran Aldaron, SBK7, YarpenJak umiera się wg. Bonharta?
 
50 pkt - Pono Jr23 pkt - Undomiel9, krakers21 pkt - Shwaq15 pkt- Wallace14 pkt - Pan Vlk,13 pkt - mBartek,11 pkt - Blizari,forest10 pkt - WujDans,9 pkt - Lord Koniu,7 pkt - Gwynbleidd666,Genesis6 pkt - Elwer5 pkt - Lucyf, jaszczur104 pkt - fleczu3 pkt - Aran2 pkt - Kogut, Kondi,1 pkt - Bananek, TRollu, Vean, Glifion, Ain Aer, Agloval, fan, Coridor, Tilran Aldaron, SBK7, YarpenCo to jest Glamarye i do czego służy?
 
WitamMam fajne pytanie wiec czekam az jakies najpierw zgadne;-)))PozdrawiamT.A.PS. Dzieki za pilnmowanie mi tego punkcika ale czuje sie jak na Ogame-nigdy nie dojde do podium;-))
 
Co wy na to, żeby jakoś "usprawnić" konkurs? jak widzimy, w przypadku nieobecności zadającego, konkurs stoi. Oczywiście, wszyscy rozumiemy, że 24h na kompie się nie siedzi, to jasne. Tak więc proponuję, żeby przy dłuższej (ja wiem, dzień, dwa, kilka godzin-to jest do uzgodnienia) ktoś zadał kolejne pytanie, a "sprawdzający" po czasie dopisze punkt temu, kot odpowiedział i odświeży ranking (proponuję, że gdy odpowiedź byłą błędna, a następne pytanie "już w grze", to stare po prostu przepadło)
 
50 pkt - Pono Jr23 pkt - Undomiel9, krakers21 pkt - Shwaq15 pkt- Wallace14 pkt - Pan Vlk,13 pkt - mBartek,11 pkt - Blizari,forest10 pkt - WujDans,9 pkt - Lord Koniu,7 pkt - Gwynbleidd666,Genesis6 pkt - Elwer5 pkt - Lucyf, jaszczur104 pkt - fleczu3 pkt - Aran2 pkt - Kogut, Kondi, Yarpen1 pkt - Bananek, TRollu, Vean, Glifion, Ain Aer, Agloval, fan, Coridor, Tilran Aldaron, SBK7Jak skończył Guthlav, syn Svena?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom