Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Czarny Marian said:
(musem jest że to dwuręczny, krasnoludzki imiecz, inaczej jak krasnoludyby nim walczyły z ludzkimi przeciwnikami?)
Dwuręczny dla krasnoluda, jedynka/półtorak dla człowieka... wszystko się zgadza
 
Czarny Marian said:
Geno said:
Czarny Marian said:
Yarpen Zirgin said:
Czarny Marian said:
Hak, na dowód wykonanej pracy oczywiście.Głowy tudzież macki...
Pomysłowe, nie powiem. Ale co z kątem ułożenia mieczy?PS, wiem że się powtarzam ale to wygląda jakby mnie celowo ignorowali...grrrrrr...
Kąt na pewno ulegnie zmianie, przynajmniej stalowego.
Heh - a długość ? Zacznie przypominać półtoraka średniej wielkości ? Sam design jest jak najbardziej wporządku, podoba mi się - ciekawe ma zbrocze ...druga sprawa - co w końcu będzie z tym materiałem (ruda meteorytowa)
Okazuje się że trochę namieszałem , za co przepraszam. Po prostu nigdzie w senariuszu, nie ma wzmianki o materiale z którego jest wykonany miecz "na ludzi", poza tym w sadze Geralt traci swój wiedźmiński miecz, ale w zamian zyskuje krasnoludzki. Ze zwykłej stali, aczkolwiek przemyślnie kuty(miękki rdzeń, twarda powierzchnia). Dlatego zakładam, że to tym posługuje się Geralt(musem jest że to dwuręczny, krasnoludzki imiecz, inaczej jak krasnoludyby nim walczyły z ludzkimi przeciwnikami?)
Oj...znowu się napocę....dla krasnoluda przy wzroście około 110 cm to miecz długości 102 cm jest dwuręcznym dla Geralat w przybliżeniu 185 cm już nie....raczej mały półtorak....po drugie Sihill był bladobłękityny , na upartego można by nawet przyjąć choć tak w książce napisane nie jest ,że Sihill mógł być również z dodatkiem stali z rudy meteorytowej - a to z powodu,że oba miecze (wiedźmiński i Sihill) pochodziły z Mahakamskich kuźni....
 
Cud, miód i orzeszki...Screeny super, postery też (fajowa ta czarodziejka, no i morda Geralta).edit: nie macie wrażenia, że lasy w tle na posterach wyglądaja zbyt... tropikalnie?
 
Czarny Marian said:
Emiel said:
To nie jest Triss Merigold. Triss nigdy nie miała dekoltu, od Sodden...
To tylko luźna wizja artysty, postać Triss do gry, będzie inaczej wyglądać.
I całe szczęście bo ta "czarodziejka" wygląda jak koleżanka Kristiny po fachu.A czytał ten artysta dokładnie sagę?
 
Czarny Marian said:
(musem jest że to dwuręczny, krasnoludzki imiecz, inaczej jak krasnoludyby nim walczyły z ludzkimi przeciwnikami?)
dwureczny zalezy dla kogo. ten miecz ma ok 120 cm (i nie tylko ten, wiedzmini wlaczyli mniej wiecej takimi mieczami) o ile dobrze pamietam, wiec jest jeszcze mniejszy niz "ludzki" półtorak. spokojnie mozna go nazwac mieczem dlugim (czyli mniejszym niz poltorak a tymbardziej niz dwureczny). a wiedzmin w grze walczy dwurecznymi wioslami ( badz sporymi poltorakami) czyli z przedzialu 130-180cm, co jest imo zlym pomyslem.dla krasnoluda 120cm to jak najbardziej miecz dwureczny (w sensie wielkosci).PS sorrka ale od wczoraj temat sledze niezbyt dokladnie. chello obcielo mi trasfer i zaladowanie jakiejkolwiek strony forum graniczy z cudem. wiec do konca tego miesiaca bede znacznie mniej klucil sie z CDPR ;-)
 
Screeny takie, ze szczena opada po raz drugi. Facjata Geralta to pełen wypas, w końcu widać ten paskudny uśmiech i jak ktoś już wyżej napisał, nie przypomina nareszcie Michał Ż A mnie tylko zastanawia, który screen macie na myśli mówiąc o Triss Merigold..
 
Walu de Rive said:
Screeny takie, ze szczena opada po raz drugi. Facjata Geralta to pełen wypas, w końcu widać ten paskudny uśmiech i jak ktoś już wyżej napisał, nie przypomina nareszcie Michał Ż A mnie tylko zastanawia, który screen macie na myśli mówiąc o Triss Merigold..
Chodzi w zasadzie nie o screen a o plakat, na którym zosatła namalowana Triss... Co do tamtego screenu to na pewno nie jest Triss!
 
spokospoko nawet niezly ale zastanawiam sie czy ten plakat jest autoryzowany przez CDPR czy to radosna tworczosc jednego z nas...
 
wanan said:
spokospoko nawet niezly ale zastanawiam sie czy ten plakat jest autoryzowany przez CDPR czy to radosna tworczosc jednego z nas...
Przecież jest w dolnym,lewym rogu CD PRojekt......a po drugie to chyba element press-packa jest.....
 
W sumie tak, ale Geralt na tym plakacie IMO wygląda trochę inaczej niż na innych screenach tudzież trailerach z gry. Szczególnie jego twarz, tak jakby nieznacząco wyglądała inaczej, ale może to tylko złudzenie...
 
Khaine said:
http://vnmedia.ign.com/screenshots/nw/65053035.jpgZwróc uwagę na ten screen. Strasznie odstaje od pleców ten miecz a to wszystko przez to ze kąt jest taki a nie inny najwyraźniej. Zastanawia mnie cały czas czemu CDPR się tak przy tym upiera skoro wygląda to conajmniej nienajlepiej.
Jak dla mnie to mieze powinny sie układać jak te dwa skórzane paski na plecach. W końcu to do nich są przymocowane według mnie.
 
Zielony said:
Khaine said:
http://vnmedia.ign.com/screenshots/nw/65053035.jpgZwróc uwagę na ten screen. Strasznie odstaje od pleców ten miecz a to wszystko przez to ze kąt jest taki a nie inny najwyraźniej. Zastanawia mnie cały czas czemu CDPR się tak przy tym upiera skoro wygląda to conajmniej nienajlepiej.
Jak dla mnie to mieze powinny sie układać jak te dwa skórzane paski na plecach. W końcu to do nich są przymocowane według mnie.
Wcale nie! Geralt ma wszywke na plecach.....taką płytkę z magnesem....na tym trzyma się stalowy....a srebrny....hmm...na poxipolu
 
Miko said:
http://nwvault.ign.com/screenshots/?ss=1086&view=ss&page=2
Dzięki Niee, to nie moze byc Triss. Cytując za Staszkiem Soyką "I don't f**ked belived" Co nie zmienioa faktu, że pani ta wygląda wielce interesujaco i nie miałbym nic przeciwko, aby ją blizej poznać BTW: moze to elfka, czy cus?Geno- co kropelka sklei, sklei...
 
Top Bottom