Hotfix 1.06 — lista zmian

+
I54690k,8Gb ram,Gtx 960 4gb . osobny dysk ssd 120gb tylko dla Cybera.

Łooo Paaanie, jak na ponad 6 letni procesor i prawie 6 letnia karte graficzna to i tak miodzio Ci dziala ;)
Mialem jakis czas 960ke jaka zastepcza karte i jedyna opcja zeby gry wygladaly to byla blokada fps na 30 i wtedy mozna bylo grac na wysoko-uberowych ustawieniach w wiekszosci gier. Taki np trzeci wiesiek dawal rade na uber w 30 fps :) (dawal rade znaczy BEZ dropow)
 
Niby problem z zapisami gry został usunięty.... Niestety gdy dziś chciałem wejść do wczorajszej rozgrywki nie mogłem odnaleźć mojego zapisu. Dodam że gram 2 fabuły równolegle i jedna wyparowała:/
 


Hotfix 1.06 jest już dostępny na konsolach i PC! Poniżej lista zmian:

Zadania
  • Dum Dum nie będzie już nieobecny przy wejściu do Totentanz w zadaniu Second Conflict.
Konsole
  • Poprawiono zarządzanie pamięcią i stabilność, dzięki czemu gra będzie się mniej zawieszać.
PC
  • Limit rozmiaru plików zapisu 8MB został usunięty. Uwaga: zmiana ta nie naprawia plików zapisu uszkodzonych przed aktualizacją.
Mam pytanie, czy tylko ja po owym patchu nie moge wczytac zapisu, od pewnego momentu? (Chodzi mi o to, że chcialem zrobic najlepsze zakonczenie na nomadach, a safe moge wczytać dopiero od odległego etapu) Bloodtrail
 
Last edited by a moderator:
8gb download, żeby zainstalować 500mb?? Serio? Dalej występuje problem z wczytywaniem się tekstur, niektóre nie wczytują się poprawnie, zwłaszcza bilboardy.

win10
i7-8700k
gtx1080
ssd nvme
 
Po tym patchu gra się psuje częste awarię bugi których do tej pory nie mialem na ps5 wersja 1.05 była najlepsza
 
A ja mam takie pytanie, czy naprawdę nie da się zrobić, żeby za każdym patchem GOG nie musiał pobierać 60 GB, tylko tyle, ile waży łatka? Żeby jeszcze leciało z pełną prędkością łącza, to byłaby chwila, ale w tym momencie mam średnio transfer na poziomie może 4 MB/s. Duże 'B', czyli bajtów, ale i tak słabo. Chyba, że tylko u mnie GOG taką głupotę odwala.
 
Cieszy dodana możliwość zmiany kontrolek, ale wciąż są problemy.

1. Nie da się zmienić klawisza USE z 'F' na inny. Przeniosłem sobie wszystkie bindingi na drugą stronę klawiatury, ale by czegoś użyć WCIĄŻ muszę latać po niej i klepać F.
2. Jeżeli zmieni się klawisz przeładowania broni z 'R' na inny, przy rzucaniu granatów nie da się włożyć ponownie zawleczki bez wciśnięcia przycisku 'R'.
 
kriszoo
Mi jakoś pobiera tylko tyle ile potrzeba.
Ale jeśli bawiłeś się z modami,a szczególnie podmieniałeś plik exe,to będzie ci pobierać całą gre.
Domyślam sie ze masz wersje GOG,bo w steamie nie ściągałoby całej gry,tylko pliki.
 
Ściąga tylko pliki, ostatnio 500 MB. Niestety potem do zainstalowania tego potrzebuje dodatkowo 60-100 GB na dysku. I dlatego jak się ściąga przez Galaxy powstaje wrażenie, że pobiera całość, bo Galaxy dodaje to zarezerwowane miejsce do komunikatu pobierania.
 
Czasem płyt się nie da podnieść.
Post automatically merged:

Post automatically merged:

 
Last edited:
Wielka prośba o odbuggowanie zadania z Nomadami "Nie mów Soulowi" (ścieżka Punka). Podchodzę do Panam i nic się nie dzieje :(
 
Witam, po ściągnięciu najnowszego patcha gra na pc wygląda tragicznie. Nie ładują mi się tekstury budynków, grafika budynków wyglada jak z half life 2. Promienie z reklamami które unosiły się nad miastem znikły. Gram na pc na ultra. O ile w pierwotnej wersji grafika była przepiękna, tak teraz wygląda jak na ps4. Da się może zainstalować pierwszą wersje cyberpunka? Czy z automatu bedzię mi pobierać z poprawkami?
Bez tytułu.png
s.png
 
Witam, po ściągnięciu najnowszego patcha gra na pc wygląda tragicznie. Nie ładują mi się tekstury budynków, grafika budynków wyglada jak z half life 2. Promienie z reklamami które unosiły się nad miastem znikły. Gram na pc na ultra. O ile w pierwotnej wersji grafika była przepiękna, tak teraz wygląda jak na ps4. Da się może zainstalować pierwszą wersje cyberpunka? Czy z automatu bedzię mi pobierać z poprawkami? View attachment 11117609View attachment 11117612
Szczerze mówiąc nie wiadomo jak ściągniesz od początku to z poprawkami,ja na gog mam odznaczone ubgrade gry i gram na wersji 1.05, zakładałem temat czy reds dadzą możliwość wyboru Hotfix tak jak tobie że źle działa na najnowszym i była możliwość powrotu do starszej wersji
 
Wielka prośba o odbuggowanie zadania z Nomadami "Nie mów Soulowi" (ścieżka Punka). Podchodzę do Panam i nic się nie dzieje :(

Nie wiem czy chodzi o ten moment, o którym myślę, ale spróbuj wsiąść do samochodu.
 
Witam, po ściągnięciu najnowszego patcha gra na pc wygląda tragicznie. Nie ładują mi się tekstury budynków, grafika budynków wyglada jak z half life 2. Promienie z reklamami które unosiły się nad miastem znikły. Gram na pc na ultra. O ile w pierwotnej wersji grafika była przepiękna, tak teraz wygląda jak na ps4. Da się może zainstalować pierwszą wersje cyberpunka? Czy z automatu bedzię mi pobierać z poprawkami?
Ja również, z wielkim ubolewaniem, zauważam spadek jakości grafiki na PC. Wydawało mi się, że zwariowałem, ale niestety spora grupa graczy - m.in. na reddicie czy forum Steam - też ma podobne odczucia. Szczególnie mocno moim zdaniem oberwało się LOD. Niektóre elementy oświetlenia miasta, nawet największe neony, zaczynają znikać już po niewielkim oddaleniu się. Poza tym częściej zauważam doczytujące się w locie tekstury. Wydaje mi się, że dzieje się tak od hotfixu 1.05. Czy ktoś z zespołu może potwierdzić, czy rzeczywiście dokonano takich zmian? I czy wersja PC będzie zmierzała właśnie w stronę wizualnego downgrade'u? Jasne, że nie można zadowolić wszystkich i rozumiem i doceniam chęć optymalizacji gry, ale trzymam kciuki i mam nadzieję, że obejdzie się bez uszczerbku na grafice.
 
takie pytanie odnośnie patchy: czy po każdym trzeba zaczynać nową grę, by były zmiany? nie mam na myśli zmian podczas przechodzenia fabuły.
wiem, że wcześniej było trzeba co najmniej raz, bo przed patchem albo 1.03 albo 1.04, po rozmowie z proxy hanako nie dostawało się kolejnej misji( przynajmniej ja tak miałem), po rozpoczęciu gry jeszcze raz po wyjściu jednego ze wspomnianych patchy, problem znikł. a musiałem zacząć od nowa, bo pomimo zainstalowania patcha, we wcześniejszym savie nic się nie zmieniło. stąd moje pytanie.
 
Last edited:
Naprawcie proszę system rzucania nożami (znikają po 1 razie) bo drzewko stealth jest kompletnie bezsensowne. Pozdrawiam
 
Super by było gdyby ogarnąć klawisz uruchamiający chód postaci na pc bo nie ma, i druga sprawa to przełączenie kamery na 3 osobe nawet podczas exploracji świata, bo po co mi kreator postaci skoro widzę ją w lustrze, na motorze, i ekwipunku trochę słabo
 
Top Bottom