Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Był taki screen z kręgami na wodzie powodowanymi deszczem - rozdzielczość 1600x1200 jeśli dobrze pamiętam.Na stronie tak się po prostu przyjęło. Na zewnętrznych serwisach dają różnie.
 
Z deszczem no to kojarzę dwa screeny. Jeden ten nowszy z Geraltem na gorbli, gdzie już są kręgi na wodzie, no i był kiedyś wcześniej inny screen, na którym jeszcze nie było kręgów...Kogut->Może i masz rację, ale ja po prostu przeważnie oglądam screeny na stronie głównej...
 
a przegladaliscie juz newsletter? jest tam jeden piekny screenik z laka i art z geraltem... swoja droga swietne rzeczy
 
qnio said:
a przegladaliscie juz newsletter? jest tam jeden piekny screenik z laka i art z geraltem... swoja droga swietne rzeczy
Ten screenik pochodzi chyba z okolić tej niedawno prezentowanej nam na dwu screenach wioski. przynajmniej tak można wywnioskować po podobnym krajobrazie. Co do art z Geraltem do dobrze by było, gdyby podczas Tygodnia z Wiedźminem udostępnili nam powiększoną wersję...
 
Ja mam takie pytanko związane z wyglądem interfejsu w grze. Na filmikach ze strony nwnvault widziałem część interfejsu, niezbyt ładnie się prezentuje, ztrasznie podobny do tego z Neverwinter. I z tym wiąże się moje pytanie czy interfejs bedzie jeszcze zmieniany czy pozostanie ramkowy tak jak na filmiku. Moim zdaniem świetnie by sie prezentowały okienka w tle posiadajace stare karty pergaminu, atkie jak na oficjalnej stronie.
 
Może coś na temat interfejsu pojawi się podczas TzW. Osobiście uważam, że nie jest on taki zły. Interfejs powinien być jak najbardziej prosty, jasny i czytelny. Nie ma co wydziwiać za bardzo.
 
Xa'ant oczywiście dobry i intuicyjny interfejs to połowa sukcesu w dobrej i szybkiej akcji. Ale bez przesady z tą prostotą interfejs nie powinen wyglądać jak pole do gry w kółko i krzyżyk. :D
 
No oczywiście, że nie chociaż ciekawie by to wyglądało hehe. Ma to być coś ładnego i klimatycznego bez zbędnych wodotrysków itp. Tyle w tym temacie
 
Nie wiem, czy mieliście podobne skojarzenia do moich, ale dla mnie ten interfejs był bardzo podobny do tego jaki był w grze "Polanie II"... Mówiąc ogólnie, nie był zły, ale jeśli coś zostanie zmienione to będzie już tylko lepiej (chyba )...
 
Orjed- Ty normalnie bijesz rekord świata w pisaniu nie na temat... I to w wielu tematach...Jakbyś był taki łaskawy, to pokaż mi taki screen z Larry'ego - to nie o odpowiedni moment raczej chodzi, a o późniejsze "podrasowanie" programem graficznym...
 
Eee... po co zamieszczałeś tu screen, który był w ostatnim newsletterze?Ale żeby nie było, tak znam bardzo dobrze ten screen
 
Tak w sumie to nie sa zle te nowe screeny - podoba mi sie glownie roslinnosc. Tylko ciekawe jak tam z wymaganiami
 
Top Bottom