Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Tibor said:
Tak się zastanawiam, czy zostaną nam udostępnione te filmiku z serwisu IGN w wyższej rozdzielczości, bo te, które są dostępne za darmo faktycznie są w wysokiej jakości, ale rodzielczość malutka. W związku z czym, mam pytanie... może będziecie je zamieszczać przez najbliższe cztery tygodnie jako Materiały Tygodnia?
Pozwole sobie na cytat z komentarzy:
Ksandr: At The Witcher week you promised to upload those movies in good quality "in a few days". So we are still waiting them...Mike[CDPR]: ..big problems arose:( We employed TV guys to make them proffesional and...we're making them ourselves :-\ Should be available soon, 7-10days. Sorry!
 
ten nowy filmik całkiem fajny, wprawdzie to już było, ale dzieki jakości obrazu jakoś się materiał broni . A Mike mówi jak lektor z kasety do nauki angielskiego
 
Tak filmik w tej jakości prezentuje się znakomicie - jedyne chyba zastzreżenia mam do tego,że wiedźmin stoi jak klocek w czasie dialogów (a NPC nie) no i regulacji fizyki bezwładności ciałą - ale to na marginesie bo wcześniej było pisane o tym ,że to jeszcze nie ostateczny efekt
 
Właśnie się zorientowałem, że nowy filmik jest, więc śpieszę z moją opinią...1. Wg mnie przy opcjach diaglogowoch powinno pisać, że za informację płacimy. Bo tak to kliknie się i nagle ileś tam złota mniej. 2. Mam nadzieje, że będzie coś takiego jak kłamstwo czy perswazja, które będą odpowiednio oznaczone w opcjach dialogu.3. Wg mnie dziwne jest, że Ci bandyci odrazu chcieli atakować "dobredo Geralta". No bo skąd wiedzieli, że on jest dobry? Widzą aury czy jak... .4. Oby te pojękiwania przy machaniu mieczem nie były nonstop bo kilka ciosów i zaczyna być to lekko irytujące.A tak swoją drogą to pierwsze i trzecie rozwiązanie jest troche śmieszne. Tzn. w pierwszym zaatakowny strażnik mógł bez problemu zająć się alarmem, a nie wdawać odrazu w walkę. Przez to rozwiązanie jest wymuszone. W trzecim to już w ogóle nie wiem po co strażnik, który stał dalej włączył się do walki zamiast zaalarmować dzownem, który miał tak blisko siebie.
 
Draghmar said:
1. Wg mnie przy opcjach diaglogowoch powinno pisać, że za informację płacimy. Bo tak to kliknie się i nagle ileś tam złota mniej.
I tak będzie.
Draghmar said:
2. Mam nadzieje, że będzie coś takiego jak kłamstwo czy perswazja, które będą odpowiednio oznaczone w opcjach dialogu.
Owszem.
Draghmar said:
3. Wg mnie dziwne jest, że Ci bandyci odrazu chcieli atakować "dobredo Geralta". No bo skąd wiedzieli, że on jest dobry? Widzą aury czy jak... .
Jest coś takiego jak reputacja, to nie kwestia bycia dobrym czy złym. Jak masz w okolicy dobrą reputację to oczywistym jest, że oprychy z tobą gadać nie będą.
Draghmar said:
4. Oby te pojękiwania przy machaniu mieczem nie były nonstop bo kilka ciosów i zaczyna być to lekko irytujące.
Przypominam, że gra jest jeszcze w trakcie tworzenia, a to co widzieliście to tylko próbka naszych możliwości. Ciekawe ile razy obejrzałeś ten filmik przed napisaniem tego posta?
 
Yarpen Zirgin said:
ten nowy filmik całkiem fajny, wprawdzie to już było, ale dzieki jakości obrazu jakoś się materiał broni . A Mike mówi jak lektor z kasety do nauki angielskiego
To nie Mike jest w tle filmu.
 
Na E3 również Ty prowadziłeś prezentację? Nie jestem pewien, ale coś mi się wydaje, że tak
 
Fallen Zen said:
Przypominam, że gra jest jeszcze w trakcie tworzenia, a to co widzieliście to tylko próbka naszych możliwości. Ciekawe ile razy obejrzałeś ten filmik przed napisaniem tego posta?
Za dużo razy . Poza tym widziałem już to samo przy okazji targowego filmiku. Tutaj tylko więcej szczegółów było widać.Mam nadzieje, że wypowiedź o tworzeniu tyczy się także tego AI strażników
 
Witam... znalazłem pare screenow w sieci i jak dla mnie sa to nowe screeny Nie wiem jak dla was ale wole pokazać Pozdrawiam... Averom Demous
 
Prosze bardzo.... ( niestety nie pamietam jak sie robilo aktywny link wiec poprostu wkleje adres stron... ) http://www.witcher.net.ru/modules.php?name=Gallery&pg=ViewPi c&id=348&cid=21 http://www.witcher.net.ru/modules.php?name=Gallery&pg=ViewPi c&id=343&cid=21 http://www.witcher.net.ru/modules.php?name=Gallery&pg=ViewPi c&id=324&cid=21A tutaj jeszcze widok na podkladke od myszki ktora mozna bylo wygrac w konkursie http://www.witcher.net.ru/modules.php?name=Gallery&pg=ViewPi c&id=378&cid=22
 
Musze przyznac ze przyroda w Witcherze jest coraz lepsza, drzewa nie są juz tak sztuczne jak na starszych screenach, można już śmiało się zastanawiać czy nie będą lepsze od tych z Obvliona
 
pierwszy i drugi są chyba faktycznie nowe... tzn nie widziałem ich wcześniej. Pierszy sie prezentuje dość przeciętnie ale w ogóle jest kiepskiej jakości. krew jest troche zbyt nienaturalna.
 
Lord Koniu said:
Srodkowego chyba jeszcze nie bylo, ale mam wrazenie, ze pozostale dwa gdzies juz widzialem
Mozesz mięć takie wrazenie bo ta wioska była pokazywana na screenach juz wielokrotnie, a pierwszy screen to chyba fragment z jednego z filmikow
 
Top Bottom