Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Yarpen Zirgin said:
Pierszy sie prezentuje dość przeciętnie ale w ogóle jest kiepskiej jakości. krew jest troche zbyt nienaturalna.
Ja mysle, ze w grze niezauwazysz tego, po prostu klatka jest tak zatrzymana
 
Oj, panowie, wszystkie te screeny już widziałem. Pierwszy na pewno, a co do tej wioski, to jest to tylko wariacja tego samego screena, tylko że tym razem z innego ujęcia. Co do krwi to moim zdaniem tak akurat zatrzymano klatkę, niemniej na filmikach też chyba trochę za dużo jej bucha, za równo z Geralta jak i jego wrogów.
 
Oj myslałem ze dałem linka do kolorowego obrazka w którym jakiś wiedzmin kroi potwora.Ja np nie widziałem go nigdzie wczesniej.To jest szósty z rzędu obrazek w katalogu koncept art.
 
Zauważyłem w najnowszym filmiku że gdy Geralt dobywa miecza, nagle znika mu ten dugi na plecach To tak zostanie czy będzie zmienione?
 
wątpię żeby tak zostało, zbyt oczywisty błąd A kurcze czy tylko ja mam problem z dźwiękiem w tym nowym filmiku? ściągnąłem nowego QiuckTime'a i nic; nie wiecie może o co chodzi?
 
Jeśli coś nie działa, to chyba tylko standardowo, można poleciś wgranie nowych divx-ów, itp. U mnie działało bardzo płynnie, a na kompie mam tylko wgranego divxa, bo filmów na kompie raczej nie oglądam
 
obejrzałem nowy filmik:) I cóż. ogólnie pozytywnie. Ale niestety z góry narzucona sekwencja ma wadę - jeśli zaczynamy ją w jednej walce od początku, tzn w wypadku kliknięcia w złym momencie, geralt zaczyna oczywiście tym samym ciosem co kilka razy pod rząd u wiedźmina wygląda dziwnie. Odnosi się to zwłaszcza do styulu grupowego. Natomiast jeśli uda się kontynuować sekwencję (najlepiej było widać przy stylu silnym), to cóż... Jak dla mnie miodzio.PS. Czemu znowu te kanały?!
 
Moj komentarz po zobaczeniu nowego filmiku:"The Wticher: Hack&Slash Redefined"Ja rozumiem, że gra bez ton potworow i hektolitrow krwi by sie nie sprzedala, a The Witcher ma byc przede wszystkim sukcesem komercyjnym, ale LITOŚCI! W tym trailerze Geralt zabija chyba wiecej potworow niz w calej Sadze! Panowie z CDP - Mniej "Action" wiecej "RPG", bo zrobi sie z tego pospolity Hack&Slash pokroju "Dungeon Siege", ktory ma z RPGa troche wiecej niz Diablo, czyli prawie nic.
 
Rece i nogi sie uginaja, jak ja te wasze komentary czytam.COMBAT - kapuje wielmozny Pan, co to jest Combat? Walka, boj, bijatyka. Tu mosci pan chedozenia nie uwidzisz.
 
Der Tapfere said:
Rece i nogi sie uginaja, jak ja te wasze komentary czytam.COMBAT - kapuje wielmozny Pan, co to jest Combat? Walka, boj, bijatyka. Tu mosci pan chedozenia nie uwidzisz.
Heh - podzielam zdanie ale jak się ma ADHD albo jest się nabuzowanym małolatem to tak wychodzi Mnie się bardziej podobał poprzedni filmik ale w tym nie widze za bardzo czegoś do krytykowania - dużo pracy zrobione i dużo również do zrobienia ale ogólnie zza mgły wyłaniea się piękny obraz
 
Top Bottom