Hotfix 1.06 — lista zmian

+
Idziesz,naciskasz lewy Shift biegniesz,ponownie shift idziesz... :shrug:
W czym jest problem ? Jak nie bangla to zbinduj w opcjach.
 
Witam Wszystkich. Ja mam problem taki, że nie mogę ukończyć pewnego questa. Mianowicie w zadaniu "bezład" (cel: otwórz skrytkę) nie ma jakby pola interakcji. Nie mogę tak więc otworzyć owej skrytki. Nie pojawia się przycisk, który za to odpowiada. Nie chciałbym słyszeć o wczytaniu ponownie zapisu gry, bo jestem kilkadziesiąt godzin gry dalej. HELP! PLEASE FIX! Nie wiem, czy to ma coś wspólnego, ale nie pojawiają mi się dalsze zadania fabularne...
 
Super by było gdyby ogarnąć klawisz uruchamiający chód postaci na pc bo nie ma, i druga sprawa to przełączenie kamery na 3 osobe nawet podczas exploracji świata, bo po co mi kreator postaci skoro widzę ją w lustrze, na motorze, i ekwipunku trochę słabo
Temat klawiszy już był wiele razy wertowany,a 3 osoba postaci już było dawno omawiana dużo przed premierą
 
Witam mam spadki wydajności w grze, klatki spadają od 60 do 19 fpsów nie da się grać, oczywiście mój komp spełnia wymagania zalecane, mam takiego kompa AMD Ryzen 7 2700,16 gb Ram, RTX 2070 Super, Windows 10?
 
Last edited:
Witam mam spadki wydajności w grze, klatki spadają od 60 do 19 fpsów nie da się grać, oczywiście mój komp spełnia wymagania zalecane, mam takiego kompa AMD Ryzen 7 2700,16 gb Ram, RTX 2070 Super, Windows 10?
Mam 2700 rx5700xt I gram na 2k,nie mam takich spadków gra się normalnie, sprawdź wersję driverów
 
Poprawcie proszę w końcu ten interfejs i napisy przy przeglądaniu przedmiotów, bo gdy mamy np. broń z dużą liczbą slotów na modyfikacje, to jej opis w ogóle się nie wyświetla.
 
Szczerze mówiąc nie wiadomo jak ściągniesz od początku to z poprawkami,ja na gog mam odznaczone ubgrade gry i gram na wersji 1.05, zakładałem temat czy reds dadzą możliwość wyboru Hotfix tak jak tobie że źle działa na najnowszym i była możliwość powrotu do starszej wersji
Z tego co wiem to w właściwościach gry na steamie masz możliwość downgradeowania gry do jakiej wersji chcesz. Na GOGu nie widzę takiej opcji, bo przeważnie nie jest używana, chyba, że gadamy o grach paradoxu wtedy rzeczywiście takie coś jest przydatne jak autor porzuca moda i nie chce działać na najnowszej wersji gry.
Post automatically merged:

mam Aktualne drivery 460,89 innych nie ma, windowsa 10 tez aktualizuje?
wpisz winver w wyszukiwarke systemu i wrzuć screena.
 
No i super patch. Nie dość, że grafike mam jak na ps4 to co wiecej, zauważyłem, że moja postać podczas dialogów mowi cicho, pomimo tego, że inne postacie słychać dobrze. Teraz po przeinstalowaniu gry nie działa mi tryb analizy (TAB). Naciskam i nic się nie dzieje. Przypomnę, że PC spokojnie mi chodził na Ultra dopóki nie ściągnąłem patcha. Z grafiki którą miałem naprawdę piekną teraz jest jakiś syf. Może mi ktoś wytłumaczyć jak ściągnąć na steam np. wersje 1.05?
 
Mam wersje 20H2,inne gry chodzą dobrze tylko z tą grą mam problemy
 

Attachments

  • windows.jpg
    windows.jpg
    140.3 KB · Views: 63
Witam mam spadki wydajności w grze, klatki spadają od 60 do 19 fpsów nie da się grać, oczywiście mój komp spełnia wymagania zalecane, mam takiego kompa AMD Ryzen 7 2700,16 gb Ram, RTX 2070 Super, Windows 10?
grasz na 1080 rozumiem?
 
mam już 460,97 i nadal spadają klatki nawet jak ustawiłem na niskie tak samo już nie wiem co robić może format i to cos da?
 
Podczas wykonywania misji "Kontrakt: Psychofan" pojawił się u mnie bug. Mianowicie po zebraniu przedmiotu fabularnego misja nie kieruje mnie do kolejnego celu. Nie mam tego przedmiotu w plecaku, ani już na piedestale. Jak na screenie poniżej. Nie mam żadnych informacji pod minimapą i w dodatku nie mogę śledzić tej misji tak jak innych - dezaktywuje się. Udałem się do skrytki - znalazłem film na yt z tą misją - by zdać przedmiot fabularny, ale prócz sprzedaży nie mam innej interakcji.

Pierwszy screen jest po kliknięciu "śledź zadanie" ze screena nr 3. Nie mogę wczytać ani zacząć gry od nowa, bo wyczyściłem mapę ze wszystkich aktywności pobocznych, a drugi raz nie mam ochoty robić tylu znaczników. Gram pod osiągnięcia. Została tylko linia fabularna z misją "Witaj w Pacyfice". :p


 
Top Bottom