Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Czarny Marian said:
Avallach said:
Nagi_Szopen said:
Mam chopy pytanie-przeglądałem ostatnio stare forumowe wypowiedzi i tam ktoś wspomniał że niegdyś na stronie Witchera mozna było obejrzec sobie render wilkołaka.Prawda li to?jesli tak to byłłoby wielce super gdyby ktos na forum miał do niego linka...
ależ proszę, choć widziałem już lepsze modele wilkołaka http://bonusweb.idnes.cz/obrazek/thewitcher_scr17.jpg
Ten model już nie występuje w obecnej wersji gry.
I całe szczęście.Mam nadzieję że niejest bardzo podobny do szczurołaka?
 
Hehe tez bym wolał zeby nie był.Wogóle to chetnie rzucił bym okiem na rendera jakiejs nowej bestyi...A jeszcze chetniej na jakis ewentualy nowy szkic najlepiej jakiego krasnala,bo Denis Cranmer ze zdjęcia jakoś mnie nie przekonuje...
 
Krasnale mają zupełnie marginalne role w grze. Bestyje na renderach pewnie z czasem się pojawią. Na tym skrinie ze sklepu Crammera jest kupiec ale to człowiek(co widać po wroście...).
 
Marginalna rola w grze mówisz..Szkoda nieco bo mam sentyment do kurdupli...Przynajmniej Zoltan Chiway sie pojawia(Choc wygląda jak jaki cholerny zabójca troli)
 
Nagi_Szopen said:
Marginalna rola w grze mówisz..Szkoda nieco bo mam sentyment do kurdupli...Przynajmniej Zoltan Chiway sie pojawia(Choc wygląda jak jaki cholerny zabójca troli)
Krasnale w grze to kupcy, węglarze itd
 
Chodziło mu zapewne o wynik wyborów... ale to faktycznie nijak się ma do tego tematu.A co do wilkołaka... to skoro ten render już nie obowiązuje to może zostanie nam zaprezentowany nowy w któryś czwartek?
 
Top Bottom